DBD is wizja: Różnice pomiędzy wersjami
| (Nie pokazano 8 wersji utworzonych przez 2 użytkowników) | |||
| Linia 691: | Linia 691: | ||
|- | |- | ||
| DATA_ZMH | | DATA_ZMH | ||
| | | Data zmiany hasła | ||
|- | |- | ||
| SID | | SID | ||
| Linia 979: | Linia 979: | ||
| KOD_BESTIA | | KOD_BESTIA | ||
| Kod według systemu BeSTi@ | | Kod według systemu BeSTi@ | ||
|- | |||
| KOD_GRUPY | |||
| | |||
|} | |} | ||
| Linia 1092: | Linia 1095: | ||
|} | |} | ||
== | ==WI_KOSZTORYS== | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | ! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | ||
! style="font-weight: bold; | Opis | ! style="font-weight: bold; | Opis | ||
|- | |- | ||
| ROK | | ROK | ||
| Rok | | Rok | ||
|- | |- | ||
| | | ID_ZADANIA | ||
| | | Klucz | ||
|- | |- | ||
| | | ID_WERSJI | ||
| Klucz | | Klucz | ||
|- | |- | ||
| | | ID_POZKOSZTU | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | NAZWA | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | ILOSC | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | JM | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | CENA | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | WARTOSC | ||
| | | | ||
|} | |||
==WI_KREDYTY== | |||
Podjęte kredyty i pożyczki dla roku. | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |- | ||
| | | ID_KREDYTU | ||
| Klucz | | Klucz | ||
|- | |- | ||
| | | ROK | ||
| | | Rok | ||
|- | |- | ||
| | | NOTES | ||
| | | Uwagi | ||
|- | |- | ||
| | | ID_WIERZYCIELA | ||
| | | Klucz | ||
|- | |- | ||
| WYLACZENIE | | PAR_P | ||
| Paragraf przychodów | |||
|- | |||
| PAR_R | |||
| Paragraf rozchodów | |||
|- | |||
| KWOTA | |||
| Kwota kredytu | |||
|- | |||
| ILOSC_RAT | |||
| Ilość rat | |||
|- | |||
| SPLATA_OD | |||
| Termin spłaty od | |||
|- | |||
| SPLATA_DO | |||
| Termin spłaty do | |||
|- | |||
| ID_WALUTY | |||
| Klucz | |||
|- | |||
| KWOTA_WAL | |||
| Kwota w walucie | |||
|- | |||
| NAZWA | |||
| Opis | |||
|- | |||
| STATUS | |||
| Status | |||
|- | |||
| WYLACZENIE | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Linia 1232: | Linia 1269: | ||
| ODSETKI_WAL | | ODSETKI_WAL | ||
| Odsetki w walucie | | Odsetki w walucie | ||
|- | |||
| RECZNIE | |||
| | |||
|} | |} | ||
| Linia 1689: | Linia 1729: | ||
| NAZWA | | NAZWA | ||
| Opis | | Opis | ||
|} | |||
==WI_RAPORTY== | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |||
| ROK | |||
| | |||
|- | |||
| ID_ZADANIA | |||
| | |||
|- | |||
| ID_WYDZIALU | |||
| | |||
|- | |||
| DATA_RAP | |||
| | |||
|- | |||
| RAPORT | |||
| | |||
|} | |} | ||
| Linia 1714: | Linia 1776: | ||
| STATUSCF | | STATUSCF | ||
| STatus cross-financing | | STatus cross-financing | ||
|- | |||
| CZESCBUDZETU | |||
| | |||
|} | |} | ||
| Linia 1821: | Linia 1886: | ||
| LP | | LP | ||
| | | | ||
|- | |||
| WIPLUS | |||
| | |||
|- | |||
| PODSTAWA | |||
| | |||
|} | |} | ||
==WI_WALUTY== | ==WI_UCHWYDZSTAT== | ||
Słownik walut. | {| class="wikitable" | ||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |||
| ROK | |||
| Rok | |||
|- | |||
| ID_UCHWALY | |||
| Klucz | |||
|- | |||
| ID_WYDZIALU | |||
| | |||
|- | |||
| STATUS | |||
| Status | |||
|- | |||
| DATA_ZAMK | |||
| | |||
|- | |||
| UWAGI | |||
| | |||
|} | |||
==WI_WALUTY== | |||
Słownik walut. | |||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | ! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | ||
| Linia 1886: | Linia 1981: | ||
|} | |} | ||
== | ==WI_WNIOSKI== | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | ! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | ||
| Linia 1895: | Linia 1989: | ||
| Rok | | Rok | ||
|- | |- | ||
| | | ID_WNIOSKU | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| DWPR | | STATUS | ||
| Dochód wydatek przychód rozchód | | | ||
|- | |- | ||
| DZIAL | | DATA_OTW | ||
| Dział | | | ||
|- | |- | ||
| ROZDZIAL | | DATA_PRZYJ | ||
| Rozdział | | | ||
|- | |- | ||
| PARAGRAF | | NAZWA | ||
| Paragraf | | | ||
|- | |- | ||
| P4 | | ID_UCHWALY | ||
| Czwarta pozycja paragrafu | | | ||
|- | |- | ||
| ID_RODZAJU | | PODSTAWA | ||
| Klucz | | | ||
|- | |} | ||
| ID_WYDZIALU | |||
| | ==WI_WNIOSKI_DW== | ||
|- | {| class="wikitable" | ||
| NOTES | ! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | ||
| Uwagi | ! style="font-weight: bold; | Opis | ||
|- | |- | ||
| BLOKADA | | ROK | ||
| | | Rok | ||
|} | |- | ||
| ID_WNIOSKU | |||
==WI_WPF_PROG== | | | ||
Wartości prognozy. Automatyczna na bazie 3 lat, automatyczna na bazie 5 lat, ręczna. | |- | ||
{| class="wikitable" | | ID_WYDZIALU | ||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | | | ||
! style="font-weight: bold; | Opis | |- | ||
|- | | DWPR | ||
| ROK | | | ||
| Rok | |- | ||
|- | | BP | ||
| ID_PROGNOZY | | | ||
| Klucz | |- | ||
|- | | DZIAL | ||
| DWPR | | | ||
| Dochód wydatek przychód rozchód | |- | ||
|- | | ROZDZIAL | ||
| DZIAL | | | ||
| Dział | |- | ||
| PARAGRAF | |||
| | |||
|- | |||
| P4 | |||
| | |||
|- | |||
| POZYCJA | |||
| | |||
|- | |||
| ID_ROZDZAJU | |||
| | |||
|- | |||
| ZMIANY | |||
| | |||
|- | |||
| PODSTAWA | |||
| | |||
|- | |||
| ID_ZADANIA | |||
| | |||
|- | |||
| ID_DZIALANIA | |||
| | |||
|- | |||
| ID_WERSJI | |||
| | |||
|} | |||
==WI_WPF== | |||
Klasyfikacja dla której tworzona jest prognoza. | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |||
| ROK | |||
| Rok | |||
|- | |||
| ID_PROGNOZY | |||
| Klucz | |||
|- | |||
| DWPR | |||
| Dochód wydatek przychód rozchód | |||
|- | |||
| DZIAL | |||
| Dział | |||
|- | |||
| ROZDZIAL | |||
| Rozdział | |||
|- | |||
| PARAGRAF | |||
| Paragraf | |||
|- | |||
| P4 | |||
| Czwarta pozycja paragrafu | |||
|- | |||
| ID_RODZAJU | |||
| Klucz | |||
|- | |||
| ID_WYDZIALU | |||
| | |||
|- | |||
| NOTES | |||
| Uwagi | |||
|- | |||
| BLOKADA | |||
| | |||
|} | |||
==WI_WPF_PROG== | |||
Wartości prognozy. Automatyczna na bazie 3 lat, automatyczna na bazie 5 lat, ręczna. | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |||
| ROK | |||
| Rok | |||
|- | |||
| ID_PROGNOZY | |||
| Klucz | |||
|- | |||
| DWPR | |||
| Dochód wydatek przychód rozchód | |||
|- | |||
| DZIAL | |||
| Dział | |||
|- | |- | ||
| ROZDZIAL | | ROZDZIAL | ||
| Linia 2278: | Linia 2457: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | ID_WYDZ_NAD | ||
| | | | ||
|} | |} | ||
| Linia 2436: | Linia 2615: | ||
| WYLACZENIE | | WYLACZENIE | ||
| | | | ||
|- | |||
| STATUS_COPY | |||
| | |||
|} | |} | ||
| Linia 2522: | Linia 2704: | ||
|} | |} | ||
==WI_ZR_FIN_SZCZ== | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |||
| ID_ZR_FIN_SZCZ | |||
| Klucz | |||
|- | |||
| ID_ZR_FIN | |||
| | |||
|- | |||
| NAZWA | |||
| Opis | |||
|} | |||
[[ | [[Kategoria:Dokumentacja bazy danych]] | ||
[[ | [[Kategoria:Baza danych]] | ||