DBD is wizja: Różnice pomiędzy wersjami
| (Nie pokazano 2 wersji utworzonych przez 2 użytkowników) | |||
| Linia 691: | Linia 691: | ||
|- | |- | ||
| DATA_ZMH | | DATA_ZMH | ||
| | | Data zmiany hasła | ||
|- | |- | ||
| SID | | SID | ||
| Linia 1891: | Linia 1891: | ||
|- | |- | ||
| PODSTAWA | | PODSTAWA | ||
| | |||
|} | |||
==WI_UCHWYDZSTAT== | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |||
| ROK | |||
| Rok | |||
|- | |||
| ID_UCHWALY | |||
| Klucz | |||
|- | |||
| ID_WYDZIALU | |||
| | |||
|- | |||
| STATUS | |||
| Status | |||
|- | |||
| DATA_ZAMK | |||
| | |||
|- | |||
| UWAGI | |||
| | | | ||
|} | |} | ||
| Linia 1957: | Linia 1981: | ||
|} | |} | ||
== | ==WI_WNIOSKI== | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | ! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | ||
| Linia 1966: | Linia 1989: | ||
| Rok | | Rok | ||
|- | |- | ||
| | | ID_WNIOSKU | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| DWPR | | STATUS | ||
| Dochód wydatek przychód rozchód | | | ||
|- | |- | ||
| DZIAL | | DATA_OTW | ||
| Dział | | | ||
|- | |- | ||
| ROZDZIAL | | DATA_PRZYJ | ||
| Rozdział | | | ||
|- | |- | ||
| PARAGRAF | | NAZWA | ||
| Paragraf | | | ||
|- | |- | ||
| P4 | | ID_UCHWALY | ||
| Czwarta pozycja paragrafu | | | ||
|- | |- | ||
| ID_RODZAJU | | PODSTAWA | ||
| Klucz | | | ||
|- | |} | ||
| ID_WYDZIALU | |||
| | ==WI_WNIOSKI_DW== | ||
|- | {| class="wikitable" | ||
| NOTES | ! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | ||
| Uwagi | ! style="font-weight: bold; | Opis | ||
|- | |- | ||
| BLOKADA | | ROK | ||
| | | Rok | ||
|} | |- | ||
| ID_WNIOSKU | |||
==WI_WPF_PROG== | | | ||
Wartości prognozy. Automatyczna na bazie 3 lat, automatyczna na bazie 5 lat, ręczna. | |- | ||
{| class="wikitable" | | ID_WYDZIALU | ||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | | | ||
! style="font-weight: bold; | Opis | |- | ||
|- | | DWPR | ||
| ROK | | | ||
| Rok | |- | ||
|- | | BP | ||
| ID_PROGNOZY | | | ||
| Klucz | |- | ||
|- | | DZIAL | ||
| DWPR | | | ||
| Dochód wydatek przychód rozchód | |- | ||
|- | | ROZDZIAL | ||
| DZIAL | | | ||
| Dział | |- | ||
| PARAGRAF | |||
| | |||
|- | |||
| P4 | |||
| | |||
|- | |||
| POZYCJA | |||
| | |||
|- | |||
| ID_ROZDZAJU | |||
| | |||
|- | |||
| ZMIANY | |||
| | |||
|- | |||
| PODSTAWA | |||
| | |||
|- | |||
| ID_ZADANIA | |||
| | |||
|- | |||
| ID_DZIALANIA | |||
| | |||
|- | |||
| ID_WERSJI | |||
| | |||
|} | |||
==WI_WPF== | |||
Klasyfikacja dla której tworzona jest prognoza. | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |||
| ROK | |||
| Rok | |||
|- | |||
| ID_PROGNOZY | |||
| Klucz | |||
|- | |||
| DWPR | |||
| Dochód wydatek przychód rozchód | |||
|- | |||
| DZIAL | |||
| Dział | |||
|- | |||
| ROZDZIAL | |||
| Rozdział | |||
|- | |||
| PARAGRAF | |||
| Paragraf | |||
|- | |||
| P4 | |||
| Czwarta pozycja paragrafu | |||
|- | |||
| ID_RODZAJU | |||
| Klucz | |||
|- | |||
| ID_WYDZIALU | |||
| | |||
|- | |||
| NOTES | |||
| Uwagi | |||
|- | |||
| BLOKADA | |||
| | |||
|} | |||
==WI_WPF_PROG== | |||
Wartości prognozy. Automatyczna na bazie 3 lat, automatyczna na bazie 5 lat, ręczna. | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |||
| ROK | |||
| Rok | |||
|- | |||
| ID_PROGNOZY | |||
| Klucz | |||
|- | |||
| DWPR | |||
| Dochód wydatek przychód rozchód | |||
|- | |||
| DZIAL | |||
| Dział | |||
|- | |- | ||
| ROZDZIAL | | ROZDZIAL | ||
| Linia 2349: | Linia 2457: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | ID_WYDZ_NAD | ||
| | | | ||
|} | |} | ||
| Linia 2507: | Linia 2615: | ||
| WYLACZENIE | | WYLACZENIE | ||
| | | | ||
|- | |||
| STATUS_COPY | |||
| | |||
|} | |} | ||
| Linia 2593: | Linia 2704: | ||
|} | |} | ||
==WI_ZR_FIN_SZCZ== | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |||
| ID_ZR_FIN_SZCZ | |||
| Klucz | |||
|- | |||
| ID_ZR_FIN | |||
| | |||
|- | |||
| NAZWA | |||
| Opis | |||
|} | |||
[[ | [[Kategoria:Dokumentacja bazy danych]] | ||
[[ | [[Kategoria:Baza danych]] | ||
Aktualna wersja na dzień 06:52, 3 sty 2022
DB_LOG
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| DATA | |
| GODZINA | |
| ZAPYTANIE |
IS_BANKI
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| ID_BANKU | |
| NAZWA | |
| NAZWA_ODD | |
| ADRES | |
| MIASTO |
IS_FIELDS
Do określania typów pól po stronie aplikacji.
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| FLD_INTEGER | |
| FLD_SMALLINT | |
| FLD_DATE | |
| FLD_TIMESTAMP | |
| FLD_NUMERIC_SMALL | |
| FLD_NUMERIC | |
| FLD_FIXEDCHAR | |
| FLD_STRING | |
| FLD_MEMO | |
| FLD_BLOB |
IS_KATEGORIE
Słownik kategorii.
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| ID_SYSTEMU | Identyfikator systemu (klucz główny) |
| ID_KATEG | Identyfikator kategorii (klucz główny) |
| NAZWA_KTG | Nazwa kategorii |
IS_KONFIG
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| ID_SYSTEMU | Identyfikator systemu (klucz główny) |
| KOD | (klucz główny) |
| WARTOSC | |
| NAZWA |
IS_KONTA_W
Konta wymiarowe.
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| ID_SYSTEMU | Identyfikator systemu (klucz główny) |
| ID_KONTA_W | Identyfikator konta wymiarowego w ramach systemu (klucz główny) |
| UWAGI | Uwagi |
| STATUS | Status konta |
| KSG | |
| RAZEM | |
| ID_PODMIOTU | |
| ID_OSOBY | Identyfikator danych osobowych |
| ID_ADRESU | Identyfikator danych adresowych |
| ID_ADRESU_K | Identyfikator danych adresowych dla adresu korespondencyjnego |
| ID_KATEG | Identyfikator kategorii |
| NRB | Numer rachunku wirtualnego konta bankowego |
IS_PARAMS
Parametry systemu.
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| ID_SYSTEMU | Identyfikator systemu |
| SET_ID | Identyfikator zestawu parametrów |
| SET_NAME | Nazwa zestawu parametrów |
| XML |
IS_REJESTR
Rejestr systemów występujących w bazie.
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| ID_SYSTEMU | Identyfikator systemu wymiarowego (klucz główny) |
| NAZWA | Nazwa systemu |
| OPIS | Opis |
| PATH | (nieużywane) |
| PARAMS | (nieużywane) |
| ACT_KEY | (nieużywane) |
| DBVERSION | Numer wersji bazy danych |
| ROK | Rok podatkowy |
| KONTO | Numer konta do wpłaty |
| SYSVERSION |
IS_REJ_ZMIAN
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| ID_ZMIANY | |
| KOD_OPER | |
| DATA_ZM | |
| ID_SYSTEMU | |
| ID_OPISU_ZM | |
| OPIS | |
| ID_GRUPY |
IS_REJ_ZMIAN_SLW
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| ID_OPIS_ZM | |
| OPIS | |
| ID_SYSTEMU | |
| OZNACZENIE_SYS |
IS_REJ_ZMIAN_SZG
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| ID_ZMIANY | |
| NR_KOLEJNY | |
| TABELA | |
| KOLUMNA | |
| WARTOSC_PRZED | |
| WARTOSC_PO |
IS_SLOW_KWITOW
Słownik pokwitowań.
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| NAZWA | Nazwa |
| PELNANAZWA | Pełna nazwa |
| WZORZEC | Nazwa pliku wzorca |
| PATH | Ścieżka do pliku wzorca |
| UWAGI | Uwagi |
| PODKPATH | Ścieżka do pliku drukowanego pokwitowania |
| KOD_KWITU | Kod pokwitowania (klucz główny) |
| LPOS | Liczba pozycji na pokwitowaniu |
IS_SLTERM
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| KOD_TERMINU | (klucz główny) |
| NAZWA | |
| ID_ZOBOW |
IS_SLW_ODSETEK
Słownik odsetek.
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| KOD | Kod słownika (klucz główny) |
| NAZWA | Nazwa słownika |
| SKALA | Skala stóp procentowych |
| ROK_ST | Czy rok ma stałą długość |
| ROK_DLG | Długość roku w dniach |
| MIES_ST | Czy miesiąc ma stałą długość |
| MIES_DLG | Długość miesiąca w dniach |
| ZMST_ZAOKR | Czy odsetki są zaokrąglane do grosza przy zmianie stopy procentowej |
IS_SL_ULIC
Słownik ulic.
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| ID_ULICY | Identyfikator ulicy/obszaru(klucz główny) |
| UL_NAZWA | Nazwa |
| ULGA_GORSKA | Flaga ulgi górskiej |
| ULGA_INNA | (nieużywane) |
IS_STOPY_PROC
Stopy procentowe słownika odsetek.
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| KOD | Kod słownika odsetek (klucz główny) |
| DATA | Data początku obowiązywania stopy procentowej (klucz główny) |
| PROCENT | Wysokość stopy procentowej |
| SKALA | Skala stopy procentowej |
IS_TERMINY
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| RATA | (klucz główny) |
| KOD_TERMINU | (klucz główny) |
| TERMIN |
IS_TYPY_DANYCH
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| DATA | |
| KWOTA | |
| NAZWA | |
| ROK | |
| LICZBA |
IS_UPOWAZNIENIA
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| ID_UPOW | |
| KOD_OPER | |
| NR_UPOW | |
| DATA_WYD | |
| DATA_POCZ | |
| DATA_KON | |
| OPIS | |
| DATA_REJ | |
| OPER_REJ | |
| OPER_OZN |
IS_WEB_UPD_LOG
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| ID_SYSTEMU | |
| NAZWA_PLIKU | |
| DATA_URUCHOMIENIA | |
| KOD_OPER | |
| NAGLOWEK | |
| OPIS |
IS_ZOBOW
Słownik zobowiązań.
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| ID_ZOBOW | Identyfikator zobowiązania (klucz główny) |
| PELNANAZWA | Pełna nazwa |
| NAZWA | Nazwa |
| ODSETKI | Identyfikator słownika odsetek |
| ROK | Rok obrachunkowy |
| VAT | Flaga określająca czy dane zobowiązanie jest rozliczane z VAT |
| ID_SYSTEMU | Identyfikator systemu wymiarowego |
| TYPDOS | Identyfikator z wersji DOS |
| DZIAL | Dział |
| ROZDZIAL | Rozdział |
| PARAGRAF | Paragraf |
| ODSETKI_OD | Od jakiej kwoty mają być liczone odsetki |
| ZAOKR | Zaokrąglenie odsetek |
LN_LICZNIKI
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| ID_SYSTEMU | (klucz główny) |
| ROK | (klucz główny) |
| KOD | (klucz główny) |
| NAZWA | |
| GLOWNY |
LN_STOS
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| ID_SYSTEMU | (klucz główny) |
| ROK | (klucz główny) |
| KOD | (klucz główny) |
| WARTOSC | (klucz główny) |
| STAN |
LZ_LOG
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| ID_LOG | (klucz główny) |
| DATA | |
| KOD_OPERATORA | |
| ID_DANYCH | |
| OPIS | |
| ID_SYSTEMU | |
| KOD_OPERACJI |
LZ_OPERACJE
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| ID_SYSTEMU | Identyfikator systemu wymiarowego (klucz główny) |
| KOD_OPERACJI | (klucz główny) |
| WAGA | |
| OPIS | Opis |
OP_GRFUN
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| KOD_GRUPY | (klucz główny) |
| KOD_FUNSYS | (klucz główny) |
| KOD_SYSTEMU | (klucz główny) |
OP_GRUPY
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| KOD_GRUPY | (klucz główny) |
| NAZWA | |
| OPIS |
OP_OPER
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| KOD_OPER | (klucz główny) |
| NAZWA | |
| HASLO | |
| OPIS | |
| NAZWA_ZEWN | |
| STATUS | |
| KOD_SKROCONY | |
| KOD_WYDZIALU | |
| DATA_ZMH | Data zmiany hasła |
| SID |
OP_OPERGRUP
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| KOD_OPER | (klucz główny) |
| KOD_GRUPY | (klucz główny) |
OP_OPFUN
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| KOD_OPER | (klucz główny) |
| KOD_FUNSYS | (klucz główny) |
| KOD_SYSTEMU | (klucz główny) |
OP_SLFUN
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| KOD_SYSTEMU | (klucz główny) |
| OPIS | |
| KOD_FUNSYS | (klucz główny) |
WI_CPI
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| ROK | |
| WARTOSC |
WI_CZESC_BUDZETU
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| CZESCBUDZETU | |
| NAZWA |
WI_DWPR
Słownik wbudowany rodzajów paragrafów (dochody, wydatki, przychody,rozchody).
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| DWPR | Dochód wydatek przychód rozchód |
| NAZWA | Opis |
WI_DZIALANIA
Działania w ramach programu (wersjonowanie).
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| ROK | Rok obrachunkowy |
| ID_ZADANIA | Klucz |
| ID_DZIALANIA | Klucz |
| ID_WERSJI | Klucz |
| LP | Liczba porządkowa |
| NAZWA | Opis |
| TYGODNIE | Czas trwania |
| DNI | Czas trwania |
| GODZINY | Czas trwania |
| KOSZT | Koszty realizacji |
| WNIOSEK | |
| PLACE | Koszty płacowe |
| MATERIALY | Koszty materiałowe |
| DOCHODY | Dochody na działanie |
| WYDATKI | Wydatki na działanie |
| DZIAL | Dział |
| ROZDZIAL | Rozdział |
| PARAGRAF | Paragraf |
| P4 | Czwarta cyfra paragrafu |
| POZYCJA | Pozycja do paragrafu |
| DWPR | Dochód wydatek przychód rozchód |
| ID_WYDZIALU | |
| R_ROK | Rok realizacji |
| R_M1 | Miesiąc realizacji |
| R_M2 | Miesiąc realizacji |
| R_M3 | Miesiąc realizacji |
| R_M4 | Miesiąc realizacji |
| R_M5 | Miesiąc realizacji |
| R_M6 | Miesiąc realizacji |
| R_M7 | Miesiąc realizacji |
| R_M8 | Miesiąc realizacji |
| R_M9 | Miesiąc realizacji |
| R_M10 | Miesiąc realizacji |
| R_M11 | Miesiąc realizacji |
| R_M12 | Miesiąc realizacji |
| STATUS | Status |
| DATA_WERSJI | |
| MINUTY | |
| UWAGI | |
| KOSZT_ZM | |
| KOSZT_UMOWY | |
| ID_RODZAJU | |
| ID_ZR_FIN_SZCZ |
WI_DZIALASTANY
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| ID_STAN_R | |
| ROK | |
| ID_ZADANIA | |
| ID_DZIALANIA | |
| ID_WERSJI | |
| DATA_ZMIANY |
WI_DZIALY
Słownik działów dla roku.
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| ROK | Rok obrachunkowy |
| DZIAL | Dział |
| NAZWA | Opis |
WI_GR_PARA
Słownik grup paragrafów dla roku.
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| ROK | Rok obrachunkowy |
| DWPR | Dochód Wydatek Przychód Rozchód |
| ID_GRUPY_P | Klucz |
| NAZWA | Opis |
| BM | Bieżące majątkowe |
| KOD_BESTIA | Kod według systemu BeSTi@ |
| KOD_GRUPY |
WI_INFLACJA
Roczne procentowe wartości inflacji.
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| ROK | Rok |
| WARTOSC | Wartość |
WI_KATEGORIE
Słownik kategorii uchwał (wbudowany).
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| ROK | Rok |
| ID_KATEG | Klucz |
| NAZWA | Opis |
| KOD_BESTIA | Kod wg systemu BeSTi@ |
WI_KFG_ZEST
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| ID_PRNFORM | |
| ID_ZEST | |
| NAZWA | |
| KONFIG |
WI_KLIENCI
Słownik klientów (odbiorców) zadań.
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| ID_KLIENTA | Klucz |
| NAZWA | Opis |
WI_KLIZAD
Klienci zadań.
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| ID_KLIENTA | Klucz |
| ID_ZADANIA | Klucz |
| ROK | Rok |
WI_KONFIG
Ustawienie konfiguracyjne.
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| PARAMETR | Parametry |
| ROK | Rok |
| WARTOSC | Wartość |
WI_KONTROLA
Osoby odpowiedzialne za kontrole zadań.
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| ROK | Rok |
| ID_ZADANIA | Klucz |
| ID_OSOBY | Klucz |
WI_KOSZTORYS
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| ROK | Rok |
| ID_ZADANIA | Klucz |
| ID_WERSJI | Klucz |
| ID_POZKOSZTU | |
| NAZWA | |
| ILOSC | |
| JM | |
| CENA | |
| WARTOSC |
WI_KREDYTY
Podjęte kredyty i pożyczki dla roku.
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| ID_KREDYTU | Klucz |
| ROK | Rok |
| NOTES | Uwagi |
| ID_WIERZYCIELA | Klucz |
| PAR_P | Paragraf przychodów |
| PAR_R | Paragraf rozchodów |
| KWOTA | Kwota kredytu |
| ILOSC_RAT | Ilość rat |
| SPLATA_OD | Termin spłaty od |
| SPLATA_DO | Termin spłaty do |
| ID_WALUTY | Klucz |
| KWOTA_WAL | Kwota w walucie |
| NAZWA | Opis |
| STATUS | Status |
| WYLACZENIE | |
| ZWIAZEK | |
| TYP | |
| PAR_ODS | |
| DZIAL_ODS | |
| ROZDZIAL_ODS | |
| P4_ODS |
WI_KREDYTY_NA_ZADANIA
Powiązanie kredytu z zadaniem.
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| ID_ZADANIA | Klucz |
| ROK | Rok |
| ID_KREDYTU | Klucz |
| KWOTA | Kwota |
WI_KREDYTY_OPROC
Oprocentowanie kredytu.
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| DATA_OD | Początek obowiązywania stopy procentowej |
| ID_KREDYTU | Klucz |
| ROK | Rok |
| PROCENT | Procent |
WI_KREDYTY_SPLATY
Okresy i wartości spłaty kredytów.
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| ID_KREDYTU | Klucz |
| ROK | Rok |
| DATA_SPLATY | Data spłaty |
| KWOTA | Kwota |
| NALEZNOSC | Należność |
| ODSETKI | Odsetki |
| KWOTA_WAL | Kwota w walucie |
| NALEZNOSC_WAL | Należność w walucie |
| ODSETKI_WAL | Odsetki w walucie |
| RECZNIE |
WI_KREDYTY_TRANSZE
Terminy wypłat transz kredytu.
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| ID_KREDYTU | Klucz |
| ROK | Rok |
| ID_TRANSZY | Klucz |
| DATA_T | Data transzy |
| KWOTA | Kwota |
WI_KRYTERIA_OCENY
Kryteria oceny zadań.
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| ROK | Rok |
| ID_KRYTERIUM | Klucz |
| NAZWA | Opis |
| WAGA | Waga kryterium |
WI_KURSY_WALUT
Kursy dla wybranego wierzyciela i waluty.
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| ID_WALUTY | Klucz |
| ID_WIERZYCIELA | Klucz |
| DATA_KURSU | Data kursu waluty |
| KURS | Wartość kursu |
WI_MIESZKANCY
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| ROK | |
| MIESZKANCY |
WI_OSFUN
Powiązanie osób z funkcjami.
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| ROK | Rok |
| ID_OSOBY | Klucz |
| ID_FUNKCJI | Klucz |
WI_OSOBY
Słownik osób odpowiedzialnych.
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| ROK | Rok |
| ID_OSOBY | Klucz |
| ID_WYDZIALU | Klucz |
| IMIE | Imię |
| NAZWISKO | Nazwisko |
| KOMISJA | Komisja |
WI_OSOBY_FUNKCJE
Słownik funkcji/ stanowisk w jednostce.
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| ID_FUNKCJI | Klucz |
| NAZWA | Opis |
WI_PARAGRAFY
Paragrafy.
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| ROK | Rok |
| PARAGRAF | |
| DWPR | Dochód wydatek przychód rozchód |
| NAZWA | Opis |
| CZYWPF | Czy wykazać WPF? |
| ID_GRUPY_P | Klucz |
WI_PARAGRAFY4
Czwarta cyfra paragrafu.
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| ROK | Rok |
| P4 | Symbol |
| NAZWA | Opis |
WI_PAR_W_GR
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| ROK | |
| PARAGRAF | |
| DWPR | |
| P4 | |
| ID_GRUPY_P |
WI_PKB
Roczne wartości Produktu Krajowego Brutto.
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| ROK | Rok |
| WARTOSC | Wartość |
WI_PLAN_DW
Plan dochodów i wydatków.
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| ROK | |
| ID_UCHWALY | |
| ID_WYDZIALU | |
| DWPR | |
| BP | |
| DZIAL | |
| ROZDZIAL | |
| PARAGRAF | |
| P4 | |
| POZYCJA | |
| ID_RODZAJU | |
| WNIOSEK | Wartość wniosku |
| PRZED | |
| ZMIANY | |
| PO | |
| NAZWA | Opis |
WI_PLAN_HARM
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| ROK | |
| ID_UCHWALY | |
| ID_WYDZIALU | |
| ID_RODZAJU | |
| DWPR | |
| BP | |
| DZIAL | |
| ROZDZIAL | |
| PARAGRAF | |
| P4 | |
| POZYCJA | |
| MIESIAC | |
| PRZED | |
| ZMIANY | |
| PO |
WI_PLAN_PR
Plan przychodów i rozchodów.
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| ROK | Rok |
| ID_WYDZIALU | |
| DWPR | Dochód wydatek przychód rozchód |
| PARAGRAF | Paragraf |
| POZYCJA | Pozycja |
| ID_UCHWALY | Klucz |
| WNIOSEK | Wartość wniosku |
| PRZED | Wartość przed zmianą |
| ZMIANY | Wartość zmiany |
| PO | Wartość po zmianie |
| NAZWA | Opis |
WI_PODEJMUJACY
Słownik podejmujących uchwały (wbudowany).
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| ROK | Rok |
| ID_POD | Klucz |
| NAZWA | Opis |
| KOD_BESTIA | Kod wg systemu BeSTi@ |
WI_POZYCJE
Słownik pozycji dla roku (opcjonalnie uszczegółowienie paragrafów).
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| ROK | Rok |
| DWPR | Dochód wydatek przychód rozchód |
| POZYCJA | Pozycja |
| POZYCJA1 | Pierwsze dwa znaki pozycji |
| POZYCJA2 | Trzeci i czwarty znak pozycji |
| NAZWA | Opis |
WI_PRNHEADERS
Słownik nagłówkowy dla wydruków uchwał.
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| ID_PHED | Klucz |
| TEKST | Tekst |
| TYP | Typ |
WI_PROGRAMY
Słownik programów grupujących zadania.
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| ID_PROGRAMU | Klucz |
| ROK | Rok |
| KOD | Kod |
| NAZWA | Opis |
| CEL | Cel |
| OPIS_WE | Opis wejścia |
| OPIS_WY | Opis wyjścia |
| ID_WYDZIALU | |
| ID_OSOBY | |
| TYP |
WI_RAPORTOWANIE
Słownik częstotliwości raportowania.
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| ID_CZESTOTLIWOSCI | Klucz |
| NAZWA | Opis |
WI_RAPORTY
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| ROK | |
| ID_ZADANIA | |
| ID_WYDZIALU | |
| DATA_RAP | |
| RAPORT |
WI_RODZAJ
Rodzaje prac/ zadań, np. własne, zlecone.
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| ROK | Rok |
| ID_RODZAJU | Klucz |
| NAZWA | Opis |
| KOD_BESTIA | Kod wg systemu BeSTi@ |
| KOD_KB | Kod wg systemu Księgowość Budżetowa |
| STATUSCF | STatus cross-financing |
| CZESCBUDZETU |
WI_ROK
Słownik obsługiwanych lat.
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| ROK | Rok obrachunkowy |
WI_ROZDZIALY
Słownik rozdziałów dla roku.
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| ROK | Rok |
| ROZDZIAL | Rozdział |
| NAZWA | Nazwa |
| CZYWPF | Czy wykazać WPF? |
| TYPWPF | Typ WPF |
| DZIAL | Dział |
WI_STANY_REAL
Słownik stanów realizacji.
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| ID_STAN_R | Klucz |
| NAZWA | Opis |
WI_TYPY
Słownik typów uchwał (wbudowany).
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| ROK | Rok |
| ID_TYP | Klucze |
| NAZWA | Nazwa |
| KOD_BESTIA | Kod |
WI_UCHWALY
Uchwały, zarządzenia, projekty.
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| ROK | Rok |
| ID_UCHWALY | Klucz |
| STATUS | Status |
| DATA_OTW | Data otwarcia |
| DATA_PRZYJ | Data przyjęcia |
| NAZWA | Opis |
| ID_KATEG | KLucz |
| ID_TYP | KLucz |
| ID_POD | KLucz |
| ID_PROGNOZY | KLucz |
| LP | |
| WIPLUS | |
| PODSTAWA |
WI_UCHWYDZSTAT
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| ROK | Rok |
| ID_UCHWALY | Klucz |
| ID_WYDZIALU | |
| STATUS | Status |
| DATA_ZAMK | |
| UWAGI |
WI_WALUTY
Słownik walut.
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| ID_WALUTY | Klucz |
| KOD | Symbol |
| NAZWA | Opis |
WI_WERSJE
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| ROK | |
| ID_WERSJI | |
| NAZWA | |
| DATA_WERSJI | |
| ID_UCHWALY |
WI_WIBOR
Różne wartości procentowe WIBOR.
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| ROK | Rok |
| WARTOSC | Wartość |
WI_WIERZYCIELE
Słownik wierzycieli (banków).
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| ID_WIERZYCIELA | Klucz |
| NAZWA | Opis |
WI_WNIOSKI
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| ROK | Rok |
| ID_WNIOSKU | |
| STATUS | |
| DATA_OTW | |
| DATA_PRZYJ | |
| NAZWA | |
| ID_UCHWALY | |
| PODSTAWA |
WI_WNIOSKI_DW
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| ROK | Rok |
| ID_WNIOSKU | |
| ID_WYDZIALU | |
| DWPR | |
| BP | |
| DZIAL | |
| ROZDZIAL | |
| PARAGRAF | |
| P4 | |
| POZYCJA | |
| ID_ROZDZAJU | |
| ZMIANY | |
| PODSTAWA | |
| ID_ZADANIA | |
| ID_DZIALANIA | |
| ID_WERSJI |
WI_WPF
Klasyfikacja dla której tworzona jest prognoza.
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| ROK | Rok |
| ID_PROGNOZY | Klucz |
| DWPR | Dochód wydatek przychód rozchód |
| DZIAL | Dział |
| ROZDZIAL | Rozdział |
| PARAGRAF | Paragraf |
| P4 | Czwarta pozycja paragrafu |
| ID_RODZAJU | Klucz |
| ID_WYDZIALU | |
| NOTES | Uwagi |
| BLOKADA |
WI_WPF_PROG
Wartości prognozy. Automatyczna na bazie 3 lat, automatyczna na bazie 5 lat, ręczna.
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| ROK | Rok |
| ID_PROGNOZY | Klucz |
| DWPR | Dochód wydatek przychód rozchód |
| DZIAL | Dział |
| ROZDZIAL | Rozdział |
| PARAGRAF | Paragraf |
| P4 | Czwarta cyfra paragrafu |
| ID_RODZAJU | Klucz |
| ID_WYDZIALU | |
| ROKPROGN | Rok prognozy |
| WARTOSC3 | Wartośc prognozy 3 letniej |
| WARTOSC5 | Wartość prognozy 5 letniej |
| WARTOSC | Wartośc prognozy |
WI_WPF_PROGNOZY
Prognozy utworzone w danym roku.
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| ROK | Rok |
| ID_PROGNOZY | Klucz |
| NAZWA | Opis |
| STATUS | Status |
| DATA_PRZYJECIA | Data przyjęcia |
| DATA_WEJSCIA | |
| ID_KATEG | |
| ID_POD | |
| ID_TYP |
WI_WPF_SRC
Wartości startowe, z dokładnością do roku, do generowania WPF.
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| ROK | Rok |
| ID_PROGNOZY | Klucz |
| DWPR | Dochód wydatek przychód rozchód |
| DZIAL | Dział |
| ROZDZIAL | Rozdział |
| PARAGRAF | Paragraf |
| P4 | Czwarta cyfra paragrafu |
| ID_RODZAJU | Klucz |
| ID_WYDZIALU | |
| ROKSRC | Rok źródłowy |
| KWOTA | Kwota |
| KWOTA_P | |
| KWOTA_W |
WI_WPF_WYNIK
Wynik WPF.
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| ROK | Rok |
| ID_PROGNOZY | Klucz |
| ID_PAGE | Identyfikator kolejnej dwunastki, zero dla danych historycznych |
| ID_LINE | Klucz |
| NAZWA | Opis |
| R0 | Pierwszy rok prognozy |
| R1 | Kolejne lata prognozy |
| R2 | Kolejne lata prognozy |
| R3 | Kolejne lata prognozy |
| R4 | Kolejne lata prognozy |
| R5 | Kolejne lata prognozy |
| R6 | Kolejne lata prognozy |
| R7 | Kolejne lata prognozy |
| R8 | Kolejne lata prognozy |
| R9 | Kolejne lata prognozy |
| R10 | Kolejne lata prognozy |
| R11 | Kolejne lata prognozy |
| LP | Liczba porządkowa |
WI_WPI
Wartości WPI dla zadania.
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| ROK | Rok |
| ID_ZADANIA | Klucz |
| ROK_WPI | Rok WPI |
| ID_ZR_FIN | KLucz |
| ID_WERSJI | Klucz |
| KWOTA | Wartość |
| DATA_WERSJI | |
| UWAGI |
WI_WPI_OCENY
Oceny zadań z arkuszy.
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| ROK | Rok |
| ID_OSOBY | Klucz |
| ID_ZADANIA | Klucz |
| ID_KRYTERIUM | Klucz |
| OCENA | Wartość oceny |
WI_WSKAZNIKI
Wskaźniki i mierniki zadań.
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| ROK | Rok |
| ID_ZADANIA | Klucz |
| ID_WSKAZNIKA | Klucz |
| NAZWA | Opis |
| PROCENT_IN | |
| PROCENT_IN_WS | |
| KWOTA_IN | |
| KWOTA_IN_WS | |
| PROCENT_OUT | |
| PROCENT_OUT_WS | |
| KWOTA_OUT | |
| KWOTA_OUT_WS |
WI_WYDZIALY
Słownik komórek i jednostek organizacyjnych.
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| ROK | Rok |
| ID_WYDZIALU | |
| NAZWA | Opis |
| KOD | Kod |
| REGON | |
| SYMBOL | |
| TYP | |
| WK | |
| PK | |
| GK | |
| GT | |
| PT | |
| LICZBA_ETATOW | |
| LICZBA_ROB_GODZ | |
| KOSZT_MATER_RG | |
| KOSZT_PLACE_RG | |
| KOSZT_MATER_ROCZNE | |
| KOSZT_PLACE_ROCZNE | |
| DO_WIZJAJB | |
| ID_BESTIA | |
| ID_WYDZ_NAD |
WI_WYDZIAL_OPER
Dostęp operatorów do komórek organizacyjnych.
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| ROK | Rok |
| ID_WYDZIALU | Klucz |
| OPER | Klucz |
WI_WYKONANIE
Dane z wykonania budżetu.
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| ID_DANERB | Klucz |
| ROK | Rok |
| ID_WYDZIALU | Klucz |
| DWPR | Dochód wydatek przychód rozchód |
| BP | Budżet/ Pozabudżet |
| DZIAL | Dział |
| ROZDZIAL | Rozdział |
| PARAGRAF | Paragraf |
| P4 | Czwarta cyfra paragrafu |
| POZYCJA | Pozycja |
| ID_RODZAJU | Klucz |
| MIESIAC | Miesiąc wykonania |
| KWOTA_P | Kwota planu |
| KWOTA_W | Kwota wykonania |
| ID_UCHWALY |
WI_ZADANIA
Słownik zadań inwestycyjnych i operacyjnych.
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| ID_ZADANIA | Klucz |
| ROK | Rok |
| KOD | Kod |
| NAZWA | Opis |
| TYP | Typ |
| CEL | Cel |
| ID_RODZAJU | Klucz |
| ID_WYDZIALU | Klucz |
| ID_OSOBY | Klucz |
| OPIS_WE | Opis wejścia |
| OPIS_WY | Opis wyjścia |
| ID_PROGRAMU | Klucz |
| MONITORING | Pole opisowe monitoring |
| ID_CZESTOTLIWOSCI | Klucz |
| STATUS | Status |
| LIMIT_ZOBOW | |
| LIMIT_B | |
| LIMIT_M | |
| ID_BESTIA | |
| ILOSC_W_ROKU | |
| SYNT | |
| RODZIC | |
| SYMBOL1 | |
| SYMBOL2 | |
| SYMBOL3 | |
| SYMBOL4 | |
| WYLACZENIE | |
| STATUS_COPY |
WI_ZADANIA_STAN
Stany realizacji zadań.
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| ROK | Rok |
| ID_STAN_R | Klucz |
| ID_ZADANIA | Klucz |
| DATA_ZMIANY | Data zmiany |
WI_ZAD_WYKONANIE
Wykonanie planu na zadaniach.
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| ID_DANE | |
| ROK | Rok |
| ID_ZADANIA | Klucz |
| DWPR | Dochód wydatek przychód rozchód |
| BP | Budżet/ Pozabudżet |
| ID_RODZAJU | Klucz |
| DZIAL | Dział |
| ROZDZIAL | Rozdział |
| PARAGRAF | Paragraf |
| P4 | Czwarta cyfra paragrafu |
| POZYCJA | Pozycja |
| ID_WYDZIALU | Klucz |
| MIESIAC | Miesiąc wykonania |
| KWOTA | Kwota |
| NAZWA | Opis |
WI_ZR_FIN
Słownik źródeł finansowania.
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| ID_ZR_FIN | Klucz |
| NAZWA | Opis |
WI_ZR_FIN_SZCZ
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| ID_ZR_FIN_SZCZ | Klucz |
| ID_ZR_FIN | |
| NAZWA | Opis |