DBD is dmb: Różnice pomiędzy wersjami
Nie podano opisu zmian |
|||
| (Nie pokazano 2 wersji utworzonych przez 2 użytkowników) | |||
| Linia 250: | Linia 250: | ||
|- | |- | ||
| KOD_US | | KOD_US | ||
| | | Kod urzędu skarbowego | ||
|- | |- | ||
| STATUS | | STATUS | ||
| Linia 1195: | Linia 1195: | ||
|} | |} | ||
== | ==OP_GRFUN== | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | ! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | ||
! style="font-weight: bold; | Opis | ! style="font-weight: bold; | Opis | ||
|- | |- | ||
| | | KOD_GRUPY | ||
| | | (klucz główny) | ||
|- | |- | ||
| | | KOD_FUNSYS | ||
| | | (klucz główny) | ||
|- | |- | ||
| | | KOD_SYSTEMU | ||
| | | (klucz główny) | ||
|- | |} | ||
| | |||
| | ==OP_GRUPY== | ||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |- | ||
| | | NAZWA | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | KOD_GRUPY | ||
| | | (klucz główny) | ||
|- | |- | ||
| | | OPIS | ||
| | | | ||
|} | |||
==OP_OPER== | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |- | ||
| | | NAZWA | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | KOD_OPER | ||
| | | (klucz główny) | ||
|- | |- | ||
| | | OPIS | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | NAZWA_ZEWN | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | KOD_SKROCONY | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | KOD_WYDZIALU | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | DATA_ZMH | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | HASLO | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | STATUS | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | SID | ||
| | |||
| | |||
|} | |} | ||
== | ==OP_OPERGRUP== | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | ! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | ||
! style="font-weight: bold; | Opis | ! style="font-weight: bold; | Opis | ||
|- | |- | ||
| | | KOD_OPER | ||
| | | (klucz główny) | ||
|- | |- | ||
| | | KOD_GRUPY | ||
| (klucz główny) | |||
| | |||
|} | |} | ||
== | ==OP_OPFUN== | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | ! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | ||
! style="font-weight: bold; | Opis | ! style="font-weight: bold; | Opis | ||
|- | |- | ||
| | | KOD_OPER | ||
| | | (klucz główny) | ||
|- | |- | ||
| | | KOD_FUNSYS | ||
| | | (klucz główny) | ||
|- | |- | ||
| | | KOD_SYSTEMU | ||
| (klucz główny) | |||
| | |||
|} | |} | ||
== | ==OP_SLFUN== | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | ! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | ||
! style="font-weight: bold; | Opis | ! style="font-weight: bold; | Opis | ||
|- | |- | ||
| | | KOD_SYSTEMU | ||
| | | (klucz główny) | ||
|- | |- | ||
| | | OPIS | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | KOD_FUNSYS | ||
| (klucz główny) | |||
| | |||
|} | |} | ||
== | ==LZ_LOG== | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | ! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | ||
! style="font-weight: bold; | Opis | ! style="font-weight: bold; | Opis | ||
|- | |- | ||
| | | ID_LOG | ||
| (klucz główny) | |||
|- | |||
| DATA | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | KOD_OPERATORA | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | ID_DANYCH | ||
| | |||
|- | |||
| ID_SYSTEMU | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | KOD_OPERACJI | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | OPIS | ||
| | | | ||
|} | |} | ||
== | ==LZ_OPERACJE== | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | ! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | ||
! style="font-weight: bold; | Opis | ! style="font-weight: bold; | Opis | ||
|- | |- | ||
| | | ID_SYSTEMU | ||
| | | (klucz główny) | ||
|- | |||
| KOD_OPERACJI | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | | WAGA | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | OPIS | ||
| | | | ||
|} | |} | ||
== | ==IS_FIELDS== | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | ! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | ||
! style="font-weight: bold; | Opis | ! style="font-weight: bold; | Opis | ||
|- | |- | ||
| | | FLD_INTEGER | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | FLD_SMALLINT | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | FLD_DATE | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | FLD_TIMESTAMP | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | FLD_NUMERIC_SAMLL | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | FLD_NUMERIC | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | FLD_FIXEDCHAR | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | FLD_STRING | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | FLD_MEMO | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | FLD_BLOB | ||
| | | | ||
|} | |} | ||
== | ==IS_KATEGORIE== | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | ! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | ||
| Linia 1422: | Linia 1405: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | NAZWA_KTG | ||
| | | | ||
|} | |||
==IS_KONFIG== | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |||
| ID_SYSTEMU | |||
| | |||
|- | |||
| KOD | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | | WARTOSC | ||
| | |||
|- | |||
| NAZWA | |||
| | | | ||
|} | |} | ||
== | ==IS_KONTA_W== | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | ! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | ||
| Linia 1440: | Linia 1440: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | UWAGI | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | STATUS | ||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | | KSG | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | RAZEM | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | ID_PODMIOTU | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | ID_OSOBY | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | ID_ADRESU | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | ID_ADRESU_K | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | UWAGI_KSG | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | ID_KATEG | ||
| | | | ||
|} | |||
==IS_PARAMS== | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |||
| ID_SYSTEMU | |||
| | |||
|- | |||
| SET_ID | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | | SET_NAME | ||
| | |||
|- | |||
| XML | |||
| | | | ||
|} | |||
==IS_REJESTR== | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |||
| ID_SYSTEMU | |||
| (klucz główny) | |||
|- | |||
| NAZWA | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | | OPIS | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | PATH | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | PARAMS | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | ACT_KEY | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | ROK | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | DBVERSION | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | DATA_OKR | ||
| | | | ||
|} | |||
==IS_REJ_ZMIAN== | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |- | ||
| | | ID_ZMIANY | ||
| | | (klucz główny) | ||
|- | |- | ||
| | | KOD_OPER | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | DATA_ZM | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | ID_SYSTEMU | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | ID_OPISU_ZM | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | OPIS | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | ID_GRUPY | ||
| | | | ||
|} | |||
==IS_REJ_ZMIAN_SLW== | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |- | ||
| | | ID_OPISU_ZM | ||
| (klucz główny) | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | | OPIS | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | ID_SYSTEMU | ||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | | OZNACZENIE_SYS | ||
| | | | ||
|} | |} | ||
== | ==IS_REJ_ZMIAN_SZG== | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | ! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | ||
! style="font-weight: bold; | Opis | ! style="font-weight: bold; | Opis | ||
|- | |- | ||
| | | ID_ZMIANY | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | NR_KOLEJNY | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | TABELA | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | KOLUMNA | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | WARTOSC_PRZED | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | WARTOSC_PO | ||
| | | | ||
|} | |||
==IS_SLOW_KWITOW== | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |- | ||
| | | NAZWA | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | PELNANAZWA | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | WZORZEC | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | PATH | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | UWAGI | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | PODKPATH | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | KOD_KWITU | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | LPOS | ||
| | | | ||
|} | |} | ||
== | ==IS_SLTERM== | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | ! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | ||
! style="font-weight: bold; | Opis | ! style="font-weight: bold; | Opis | ||
|- | |- | ||
| | | KOD_TERMINU | ||
| (klucz główny) | |||
|- | |||
| NAZWA | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | ID_ZOBOW | ||
| | | | ||
|} | |||
==IS_SLW_ODSETEK== | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |- | ||
| | | KOD | ||
| | | (klucz główny) | ||
|- | |- | ||
| | | NAZWA | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | SKALA | ||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | | ROK_ST | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | ROK_DLG | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | MIES_ST | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | MIES_DLG | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | ZMST_ZAOKR | ||
| | | | ||
|} | |} | ||
== | ==IS_SL_ULIC== | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | ! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | ||
! style="font-weight: bold; | Opis | ! style="font-weight: bold; | Opis | ||
|- | |- | ||
| | | ID_ULICY | ||
| (klucz główny) | |||
|- | |||
| UL_NAZWA | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | ULGA_GORSKA | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | ULGA_INNA | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | NR_OKREGU | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | ID_OSOBY | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | ID_ADRESU | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | ID_SYSTEMU | ||
| | | | ||
|} | |||
==IS_STOPY_PROC== | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |- | ||
| | | KOD | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | DATA | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | PROCENT | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | SKALA | ||
| | | | ||
|} | |||
==IS_TERMINY== | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |- | ||
| | | RATA | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | KOD_TERMINU | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | TERMIN | ||
| | | | ||
|} | |} | ||
== | ==IS_TYPY_DANYCH== | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | ! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | ||
! style="font-weight: bold; | Opis | ! style="font-weight: bold; | Opis | ||
|- | |- | ||
| | | DATA | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | KWOTA | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | NAZWA | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| ROK | | ROK | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | LICZBA | ||
| | | | ||
|} | |||
==IS_UPOWAZNIENIA== | |||
|} | |||
== | |||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | ! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | ||
! style="font-weight: bold; | Opis | ! style="font-weight: bold; | Opis | ||
|- | |- | ||
| | | ID_UPOW | ||
| (klucz główny) | |||
|- | |||
| KOD_OPER | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | NR_UPOW | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | DATA_WYD | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | DATA_POCZ | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | DATA_KON | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | OPIS | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | DATA_REJ | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | OPER_REJ | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | OPER_OZN | ||
| | | | ||
|- | |} | ||
| | |||
| | ==IS_ZOBOW== | ||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |- | ||
| | | ID_ZOBOW | ||
| | | (klucz główny) | ||
|- | |- | ||
| | | PELNANAZWA | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | NAZWA | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | ODSETKI | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | ROK | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | VAT | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | ID_SYSTEMU | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | TYPDOS | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | DZIAL | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | ROZDZIAL | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | PARAGRAF | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | ODSETKI_OD | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | ZAOKR | ||
| | | | ||
|} | |||
|} | |||
[[Category:Dokumentacja bazy danych]] | [[Category:Dokumentacja bazy danych]] | ||
[[Category:Baza danych]] | [[Category:Baza danych]] | ||