Podatki makrodefinicje: Różnice pomiędzy wersjami
| (Nie pokazano 2 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
| Linia 966: | Linia 966: | ||
|- | |- | ||
| @ZP_KW_POZ() | | @ZP_KW_POZ() | ||
| kwota pozostała (różnica pomiędzy | | kwota pozostała (różnica pomiędzy limitem XOPRZE a kwotą zwrotu z pierwszego i drugiego półrocza) | ||
|- | |- | ||
| @ZP_KW_POZ_SL() | | @ZP_KW_POZ_SL() | ||
| kwota pozostała słownie | | kwota pozostała słownie | ||
|- | |||
| @ZP_KW_POZ_1() | |||
| kwota pozostała do wykorzystania po 1 półroczu | |||
|- | |- | ||
| @ZP_KW_RAZEM() | | @ZP_KW_RAZEM() | ||
| Linia 1054: | Linia 1057: | ||
| @ZP_KW146() | | @ZP_KW146() | ||
| część kwoty zwrotu wynikająca ze stawki 1,46zł | | część kwoty zwrotu wynikająca ze stawki 1,46zł | ||
|- | |||
| @ZP_KW146_SL() | |||
| jak wyżej, słownie | |||
|- | |- | ||
| @ZP_KW054() | | @ZP_KW054() | ||
| część kwoty zwrotu wynikająca ze stawki 0,54zł | | część kwoty zwrotu wynikająca ze stawki 0,54zł | ||
|- | |||
| @ZP_KW054_SL() | |||
| jak wyżej, słownie | |||
|- | |- | ||
| @ZP_POW() | | @ZP_POW() | ||
| Linia 1075: | Linia 1084: | ||
| @ZP_JP_KON() | | @ZP_JP_KON() | ||
| jednostki przeliczeniowe koni do zwrotu podatku akcyzowego | | jednostki przeliczeniowe koni do zwrotu podatku akcyzowego | ||
|- | |||
| @ZP_KW_WYK_1() | |||
|kwota wykorzystana (kwota zwrotu) w 1 półroczu | |||
|- | |||
| @ZPWN_DATA() | |||
|data sporządzenia | |||
|- | |||
| @ZPWN_KW_RAZEM() | |||
|kwota dotacji razem | |||
|- | |||
| @ZPWN_KW_WYP() | |||
|kwota dotacji na wypłaty | |||
|- | |||
| @ZPWN_KW_ZWR() | |||
|kwota wynikająca ze stawki zwrotu (zarówno 1,20 jak i 1,46) | |||
|- | |||
| @ZPWN_KW_ZWR120() | |||
|kwota wynikająca ze stawki zwrotu 1,20 | |||
|- | |||
| @ZPWN_KW_ZWR146() | |||
|kwota wynikająca ze stawki zwrotu 1,46 | |||
|- | |||
| @ZPWN_KW_POM() | |||
|kwota wynikająca ze stawki dodatkowej pomocy 0,54 | |||
|- | |||
| @ZPWN_KOSZTY() | |||
|kwota dotacji na koszty obsługi zwrotów (2%) | |||
|- | |||
| @ZPWN_KOSZTY_ZWR() | |||
|kwota kosztów obsługi zwrotów ze stawek 1,20 i 1,46 | |||
|- | |||
| @ZPWN_KOSZTY_ZWR120() | |||
|kwota kosztów obsługi zwrotów ze stawki 1,20 | |||
|- | |||
| @ZPWN_KOSZTY_ZWR146() | |||
|kwota kosztów obsługi zwrotów ze stawki 1,46 | |||
|- | |||
| @ZPWN_KOSZTY_POM() | |||
|kwota kosztów obsługi zwrotów ze stawki pomocy 0,54 | |||
|- | |||
| @ZPWN_LIM() | |||
|limit za okres wniosku (p.6) | |||
|- | |||
| @ZPWN_LIMR() | |||
|limit całkowity roczny (p.5) | |||
|- | |||
|@ZPWN_LITRY() | |||
|wykorzystane litry ON | |||
|- | |||
| @ZPWN_POW() | |||
|powierzchnia | |||
|- | |||
| @ZPWN_JP_BYD() | |||
|jednostki bydła | |||
|- | |||
| @ZPWN_JP_SWN() | |||
|jednostki świń | |||
|- | |||
| @ZPWN_JP_OWC() | |||
|jednostki owiec | |||
|- | |||
| @ZPWN_JP_KOZ() | |||
|jednostki kóz | |||
|- | |||
| @ZPWN_JP_KON() | |||
|jednostki koni | |||
|} | |} | ||