Płace makrodefinicje: Różnice pomiędzy wersjami
| (Nie pokazano 8 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
| Linia 248: | Linia 248: | ||
|- | |- | ||
| @DW_ZTR(ZTDRKD, _kod) | | @DW_ZTR(ZTDRKD, _kod) | ||
| Podaje czas nieobecności o kodzie _kod w całym okresie zatrudnienia pracownika w bieżącym miejscu pracy, w dniach roboczych, gdzie _kod to trzyliterowe oznaczenie nieobecności ze słownika | | Podaje czas nieobecności o kodzie _kod w całym okresie zatrudnienia pracownika w bieżącym miejscu pracy, w dniach roboczych, gdzie _kod to trzyliterowe oznaczenie nieobecności ze słownika | ||
|- | |- | ||
| @DW_ZTR(DKKD, _kod) | | @DW_ZTR(DKKD, _kod) | ||
| Linia 583: | Linia 583: | ||
| @P_PODT(ZKI) | | @P_PODT(ZKI) | ||
| kraj wydania numeru identyfikacyjnego | | kraj wydania numeru identyfikacyjnego | ||
|} | |||
==PPK== | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold;" | Nazwa | |||
! style="font-weight: bold;" | Opis | |||
|- | |||
| @PPK(NAZWISKO) | |||
| rok | |||
|- | |||
| @PPK(IMIE) | |||
| rok | |||
|- | |||
| @PPK(IMIE_2) | |||
| rok | |||
|- | |||
| @PPK(ID_PPK) | |||
| rok | |||
|- | |||
| @PPK(PPK_SKUBP) | |||
| rok | |||
|- | |||
| @PPK(PESEL) | |||
| rok | |||
|- | |||
| @PPK(DATA_UR) | |||
| rok | |||
|- | |||
| @PPK(EMAIL) | |||
| rok | |||
|- | |||
| @PPK(PLEC) | |||
| rok | |||
|- | |||
| @PPK(MIASTO) | |||
| rok | |||
|- | |||
| @PPK(ULICA) | |||
| rok | |||
|- | |||
| @PPK(KOD) | |||
| rok | |||
|- | |||
| @PPK(DOM) | |||
| rok | |||
|- | |||
| @PPK(LOKAL) | |||
| rok | |||
|- | |||
| @PPK(RACH_PPK) | |||
| rok | |||
|- | |||
| @PPK(KOD_KRAJU) | |||
| rok | |||
|- | |||
| @PPK(POCZTA) | |||
| rok | |||
|- | |||
| @PPK(NIP) | |||
| rok | |||
|- | |||
| @PPK(REGON) | |||
| rok | |||
|- | |||
| @PPK(ID_PRAC) | |||
| ok | |||
|- | |||
| @PPK(TELEFON) | |||
| rok | |||
|- | |||
| @PPK(DOWOD_TYP) | |||
| rok | |||
|- | |||
| @PPK(DOWOD_NR) | |||
| rok | |||
|- | |||
| @PPK(LP) | |||
| rok | |||
|- | |||
| @PPK(DATA_ZATR) | |||
| data zatrudnienia | |||
|- | |||
| @PPK(DATA_KZATR) | |||
| data końca zatrudnienia | |||
|- | |||
| @PPK(PPK_SKPRD) | |||
| | |||
|} | |||
[[Category:Kadry i Płace]] | |||
[[Category:Makrodefinicje]] | |||
==PPK Składki== | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold;" | Nazwa | |||
! style="font-weight: bold;" | Opis | |||
|- | |||
| @PPK(ROK) | |||
| rok | |||
|- | |||
| @PPK(MIESIAC) | |||
| miesiąc | |||
|- | |||
| @PPK(0MIESIAC) | |||
| miesiąc - jednocyfrowe poprzedzone zerem | |||
|- | |||
| @PPK(ID_PRAC) | |||
| id pracownika | |||
|- | |||
| @PPK(PPK_PRAC) | |||
| kwota składek pracodawcy | |||
|- | |||
| @PPK(PPK_UBEZP) | |||
| kwota składek pracownika | |||
|- | |||
| @PPK(PPK_PRAC_D) | |||
| kwota dodatkowych składek pracodawcy | |||
|- | |||
| @PPK(PPK_UBEZP_D) | |||
| kwota dodatkowych składek pracownika | |||
|} | |} | ||
[[Category:Kadry i Płace]] | [[Category:Kadry i Płace]] | ||
[[Category:Makrodefinicje]] | [[Category:Makrodefinicje]] | ||