DBD is mat: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
Nie podano opisu zmian |
|||
| (Nie pokazano 14 wersji utworzonych przez 2 użytkowników) | |||
| Linia 1: | Linia 1: | ||
== | ==BO_UPDATE== | ||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |||
| ID_OSOBY_ST | |||
| | |||
|- | |||
| ID_ADRESU_ST | |||
| | |||
|- | |||
| ID_OSOBY_NW | |||
| | |||
|- | |||
| ID_ADRESU_NW | |||
| | |||
|- | |||
| STATUS | |||
| | |||
|- | |||
| TABELA | |||
| | |||
|- | |||
| KLUCZ | |||
| | |||
|- | |||
| KOLUMNY | |||
| | |||
|- | |||
| DATA_REJ | |||
| | |||
|- | |||
| OPER_REJ | |||
| | |||
|- | |||
| PRZYWROCONO | |||
| | |||
|- | |||
| ID_WPISU | |||
| | |||
|} | |||
==BO_URZEDY_SKB== | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |||
| KOD_US | |||
| | |||
|- | |||
| NAZWA_US | |||
| | |||
|- | |||
| KOD_P | |||
| | |||
|- | |||
| MIASTO | |||
| | |||
|- | |||
| ADRES | |||
| | |||
|- | |||
| WOJEW | |||
| | |||
|- | |||
| NACZELNIK | |||
| | |||
|} | |||
==BO_USUNIETE== | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |||
| ID_OSOBY | |||
| | |||
|- | |||
| ID_ADRESU | |||
| | |||
|- | |||
| RODZAJ_OSB | |||
| | |||
|- | |||
| NAZWA | |||
| | |||
|- | |||
| NIP | |||
| | |||
|- | |||
| REGON | |||
| | |||
|- | |||
| PESEL | |||
| | |||
|- | |||
| MIASTO | |||
| | |||
|- | |||
| ULICA | |||
| | |||
|- | |||
| DOM | |||
| | |||
|- | |||
| LOKAL | |||
| | |||
|- | |||
| KOD | |||
| | |||
|- | |||
| POCZTA | |||
| | |||
|- | |||
| DATA_USN | |||
| | |||
|- | |||
| OPER_USN | |||
| | |||
|- | |||
| TYLKO_ADRES | |||
| | |||
|- | |||
| XML | |||
| | |||
|} | |||
==DB_LOG== | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |||
| DATA | |||
| | |||
|- | |||
| GODZINA | |||
| | |||
|- | |||
| ZAPYTANIE | |||
| | |||
|} | |||
==IS_BANKI== | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |||
| ID_BANKU | |||
| | |||
|- | |||
| NAZWA | |||
| | |||
|- | |||
| NAZWA_ODD | |||
| | |||
|- | |||
| ADRES | |||
| | |||
|- | |||
| MIASTO | |||
| | |||
|} | |||
==IS_FIELDS== | |||
Do określania typów pól po stronie aplikacji. | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |||
| FLD_INTEGER | |||
| | |||
|- | |||
| FLD_SMALLINT | |||
| | |||
|- | |||
| FLD_DATE | |||
| | |||
|- | |||
| FLD_TIMESTAMP | |||
| | |||
|- | |||
| FLD_NUMERIC_SMALL | |||
| | |||
|- | |||
| FLD_NUMERIC | |||
| | |||
|- | |||
| FLD_FIXEDCHAR | |||
| | |||
|- | |||
| FLD_STRING | |||
| | |||
|- | |||
| FLD_MEMO | |||
| | |||
|- | |||
| FLD_BLOB | |||
| | |||
|} | |||
==IS_KATEGORIE== | |||
Słownik kategorii. | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |||
| ID_SYSTEMU | |||
| Identyfikator systemu (klucz główny) | |||
|- | |||
| ID_KATEG | |||
| Identyfikator kategorii (klucz główny) | |||
|- | |||
| NAZWA_KTG | |||
| Nazwa kategorii | |||
|} | |||
==IS_KONFIG== | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |||
| ID_SYSTEMU | |||
| Identyfikator systemu (klucz główny) | |||
|- | |||
| KOD | |||
| (klucz główny) | |||
|- | |||
| WARTOSC | |||
| | |||
|- | |||
| NAZWA | |||
| | |||
|} | |||
==IS_PARAMS== | |||
Parametry systemu. | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |||
| ID_SYSTEMU | |||
| Identyfikator systemu | |||
|- | |||
| SET_ID | |||
| Identyfikator zestawu parametrów | |||
|- | |||
| SET_NAME | |||
| Nazwa zestawu parametrów | |||
|- | |||
| XML | |||
| | |||
|} | |||
==IS_REJESTR== | |||
Rejestr systemów występujących w bazie. | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |||
| ID_SYSTEMU | |||
| Identyfikator systemu wymiarowego (klucz główny) | |||
|- | |||
| NAZWA | |||
| Nazwa systemu | |||
|- | |||
| OPIS | |||
| Opis | |||
|- | |||
| PATH | |||
| (nieużywane) | |||
|- | |||
| PARAMS | |||
| (nieużywane) | |||
|- | |||
| ACT_KEY | |||
| (nieużywane) | |||
|- | |||
| DBVERSION | |||
| Numer wersji bazy danych | |||
|- | |||
| DATA_OKR | |||
| Data zamknięcia okresu rozliczeniowego | |||
|- | |||
| KONTO | |||
| | |||
|- | |||
| SYSVERSION | |||
| | |||
|} | |||
==IS_REJ_ZMIAN== | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |||
| ID_ZMIANY | |||
| | |||
|- | |||
| KOD_OPER | |||
| | |||
|- | |||
| DATA_ZM | |||
| | |||
|- | |||
| ID_SYSTEMU | |||
| | |||
|- | |||
| ID_OPISU_ZM | |||
| | |||
|- | |||
| OPIS | |||
| | |||
|- | |||
| ID_GRUPY | |||
| | |||
|} | |||
==IS_REJ_ZMIAN_SLW== | |||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
! style="font-weight: bold; | ! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | ||
! style="font-weight: bold; | ! style="font-weight: bold; | Opis | ||
|- | |||
| ID_OPISU_ZM | |||
| | |||
|- | |- | ||
| OPIS | | OPIS | ||
| | |||
|- | |||
| ID_SYSTEMU | |||
| | |||
|- | |||
| OZNACZENIE_SYS | |||
| | |||
|} | |||
==IS_REJ_ZMIAN_SZG== | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |||
| ID_ZMIANY | |||
| | |||
|- | |||
| NR_KOLEJNY | |||
| | |||
|- | |||
| TABELA | |||
| | |||
|- | |||
| KOLUMNA | |||
| | |||
|- | |||
| WARTOSC_PRZED | |||
| | |||
|- | |||
| WARTOSC_PO | |||
| | |||
|} | |||
==IS_TYPY_DANYCH== | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |||
| DATA | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | KWOTA | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | NAZWA | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | ROK | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | LICZBA | ||
| | |||
|} | |||
==IS_UPOWAZNIENIA== | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |||
| ID_UPOW | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | KOD_OPER | ||
| | |||
|- | |||
| NR_UPOW | |||
| | |||
|- | |||
| DATA_WYD | |||
| | |||
|- | |||
| DATA_POCZ | |||
| | |||
|- | |||
| DATA_KON | |||
| | |||
|- | |||
| OPIS | |||
| | |||
|- | |||
| DATA_REJ | |||
| | |||
|- | |||
| OPER_REJ | |||
| | |||
|- | |||
| OPER_OZN | |||
| | |||
|} | |||
==LN_LICZNIKI== | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |||
| ID_SYSTEMU | |||
| | | | ||
|- | |||
| ROK | |||
| | |||
|- | |||
| KOD | |||
| | |||
|- | |||
| NAZWA | |||
| | |||
|- | |||
| GLOWNY | |||
| | |||
|} | |} | ||
== | ==LN_STOS== | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
! style="font-weight: bold; | ! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | ||
! style="font-weight: bold; | ! style="font-weight: bold; | Opis | ||
|- | |- | ||
| | | ID_SYSTEMU | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | ROK | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | KOD | ||
| | |||
|- | |||
| WARTOSC | |||
| | |||
|- | |||
| STAN | |||
| | |||
|} | |||
==LZ_LOG== | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |||
| ID_LOG | |||
| (klucz główny) | |||
|- | |||
| DATA | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | KOD_OPERATORA | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | ID_DANYCH | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | OPIS | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | ID_SYSTEMU | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | KOD_OPERACJI | ||
| | | | ||
|} | |||
==LZ_OPERACJE== | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |- | ||
| | | ID_SYSTEMU | ||
| Identyfikator systemu wymiarowego (klucz główny) | |||
|- | |||
| KOD_OPERACJI | |||
| (klucz główny) | |||
|- | |||
| WAGA | |||
| | | | ||
|- | |||
| OPIS | |||
| Opis | |||
|} | |} | ||
== | ==MAT_BILANSE== | ||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |||
| ID_BILANSU | |||
| | |||
|- | |||
| DATAB | |||
| | |||
|- | |||
| OPIS | |||
| | |||
|} | |||
==MAT_DOKS== | |||
Nagłówki dokumentów. | |||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
! style="font-weight: bold; | ! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | ||
! style="font-weight: bold; | ! style="font-weight: bold; | Opis | ||
|- | |||
| DATA_DOK | |||
| | |||
|- | |- | ||
| NR_DOK | | NR_DOK | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | ID_MAG | ||
| | |||
|- | |||
| DOK_TYP | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Linia 73: | Linia 541: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | ID_SESJI | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Linia 79: | Linia 547: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | NR_ZEW | ||
| | | | ||
|- | |||
| ID_MAG_MM | |||
| | |||
|} | |} | ||
== | ==MAT_DOKSBIL== | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
! style="font-weight: bold; | ! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | ||
! style="font-weight: bold; | ! style="font-weight: bold; | Opis | ||
|- | |||
| DATA_DOK | |||
| | |||
|- | |- | ||
| NR_DOK | | NR_DOK | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | ID_MAG | ||
| | |||
|- | |||
| DOK_TYP | |||
| | |||
|- | |||
| ID_BILANSU | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Linia 98: | Linia 577: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | ID_SESJI | ||
| | |||
|- | |||
| ID_KH | |||
| | |||
|- | |||
| NR_ZEW | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | ID_MAG_MM | ||
| | |||
|} | |||
==MAT_DOKS_OLD== | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |||
| DATA_DOK | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | NR_DOK | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | STATUS | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | ID_SESJI | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | ID_KH | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | NR_ZEW | ||
| | | | ||
|} | |} | ||
==MAT_GRMAT== | ==MAT_GRMAT== | ||
Grupy materiałów | Grupy materiałów. | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
! style="font-weight: bold; | ! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | ||
! style="font-weight: bold; | ! style="font-weight: bold; | Opis | ||
|- | |||
| ID_GR | |||
| | |||
|- | |- | ||
| OPIS | | OPIS | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | K_WN_P | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | K_WN_R | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | K_MA_P | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | K_MA_R | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | DZIAL | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | ROZDZIAL | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | PARAGRAF | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | POZYCJA | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | BP | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | ZADANIE | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | ZRODLO_P | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | ZRODLO_R | ||
| | | | ||
|} | |||
==MAT_JM== | |||
Słownik jednostek miar. | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |- | ||
| | | JM | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | OPIS | ||
| | | | ||
|} | |} | ||
==MAT_KH== | ==MAT_KH== | ||
Słownik kontrahentów | Słownik kontrahentów. | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
! style="font-weight: bold; | ! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | ||
! style="font-weight: bold; | ! style="font-weight: bold; | Opis | ||
|- | |- | ||
| | | ID_KH | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Linia 187: | Linia 691: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | KOD | ||
| | |||
|- | |||
| POCZTA | |||
| | |||
|- | |||
| MIEJSCOWOSC | |||
| | |||
|- | |||
| ULICA | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Linia 196: | Linia 709: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | TELEFON | ||
| | |||
|- | |||
| FAX | |||
| | |||
|- | |||
| NIP | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | BANK | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | KONTO_BANK | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | OPERATOR | ||
| | | | ||
|} | |} | ||
==MAT_KONFIG== | ==MAT_KONFIG== | ||
Konfiguracja | Konfiguracja programu. | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
! style="font-weight: bold; | ! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | ||
! style="font-weight: bold; | ! style="font-weight: bold; | Opis | ||
|- | |- | ||
| PARAMETR | | PARAMETR | ||
| Linia 221: | Linia 740: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | TESKT | ||
| | | | ||
| | |} | ||
| | ==MAT_MAG== | ||
Słownik magazynów. | |||
| | {| class="wikitable" | ||
| | ! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | ||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |- | ||
| ID_MAG | | ID_MAG | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | NAZWA | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | K_WN_P | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Linia 242: | Linia 762: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | K_WN_R | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | K_MA_R | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | DZIAL | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | ROZDZ | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Linia 267: | Linia 780: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | BP | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Linia 276: | Linia 789: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | KH_P | ||
| | |||
|- | |||
| KH_R | |||
| | |||
|- | |||
| EWID | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Linia 285: | Linia 804: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | ZADANIE | ||
| | |||
|} | |||
==MAT_MATER== | |||
Obroty. | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |||
| ID_MAG | |||
| | |||
|- | |||
| ID_MAT | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | NUMER | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Linia 294: | Linia 826: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | DATA_DOK | ||
| | |||
|- | |||
| NR_DOK | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Linia 300: | Linia 835: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | ILOSC | ||
| | |||
|- | |||
| CENA | |||
| | |||
|- | |||
| WARTOSC | |||
| | |||
|- | |||
| ID_SESJI | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | STATUS | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | ILOSC_R | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Linia 312: | Linia 856: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | DATA_SYS | ||
| | |||
|- | |||
| ID_BILANSU | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Linia 318: | Linia 865: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | OPIS | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | LP | ||
| | | | ||
|} | |} | ||
== | ==MAT_MATERARCH== | ||
Dane archiwalne MAT_MATER. | |||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
! style="font-weight: bold; | ! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | ||
! style="font-weight: bold; | ! style="font-weight: bold; | Opis | ||
|- | |||
| ID_MAG | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | | ID_MAT | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Linia 337: | Linia 887: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | DATA_KSIEG | ||
| | |||
|- | |||
| DATA_DOK | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | NR_DOK | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | DOK_TYP | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | ILOSC | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | CENA | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | WARTOSC | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | ID_SESJI | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | STATUS | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | ILOSC_R | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Linia 367: | Linia 920: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | DATA_SYS | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Linia 373: | Linia 926: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | OPIS | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | LP | ||
| | | | ||
|} | |} | ||
== | ==MAT_MATERBIL== | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
! style="font-weight: bold; | ! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | ||
! style="font-weight: bold; | ! style="font-weight: bold; | Opis | ||
|- | |||
| ID_MAT | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | | ID_MAG | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Linia 392: | Linia 947: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | ID_BILANSU | ||
| | |||
|- | |||
| DATA_KSIEG | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | ILOSC | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Linia 401: | Linia 959: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | WARTOSC | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | ID_SESJI | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | ILOSC_R | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | ID_P | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | STATUS | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | DATA_SYS | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | DATA_DOK | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | NR_DOK | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | DOK_TYP | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Linia 431: | Linia 989: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | OPIS | ||
| | |||
|- | |||
| LP | |||
| | |||
|} | |||
==MAT_ROBOTNICY== | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |||
| ID_ROBOTNIKA | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | IMIE | ||
| | | | ||
|- | |||
| NAZWISKO | |||
| | |||
|} | |} | ||
== | ==MAT_SLOMAT== | ||
Słownik materiałów. | |||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
! style="font-weight: bold; | ! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | ||
! style="font-weight: bold; | ! style="font-weight: bold; | Opis | ||
|- | |- | ||
| | | ID_MAT | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | NAZWA | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | NAZWAD | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | JM | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| CW | | CW | ||
| | |||
|- | |||
| PKWIU | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| ID_GR | | ID_GR | ||
| | |||
|- | |||
| STATUS | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| ID_MAG | | ID_MAG | ||
| | | | ||
|} | |||
==MAT_SLOZAD== | |||
Słownik zadań. | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |- | ||
| | | ID_ZAD | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | NAZWA | ||
| | | | ||
|} | |} | ||
== | ==MAT_ZLECAJACY== | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
! style="font-weight: bold; | ! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | ||
! style="font-weight: bold; | ! style="font-weight: bold; | Opis | ||
|- | |||
| ID_ZLECAJACEGO | |||
| | |||
|- | |- | ||
| NAZWA | | NAZWA | ||
| | |||
|} | |||
==MAT_ZLECENIA== | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |||
| ID_ZLECENIA | |||
| | |||
|- | |||
| ID_RODZAJ_ZL | |||
| | |||
|- | |||
| ID_ZLECAJACEGO | |||
| | |||
|- | |||
| NR_ZLECENIA | |||
| | |||
|- | |||
| DATA_OTW | |||
| | |||
|- | |||
| DATA_ZAMK | |||
| | |||
|- | |||
| WYSTAWIL | |||
| | |||
|- | |||
| ID_RODZIC | |||
| | |||
|- | |||
| ID_ZAD | |||
| | |||
|- | |||
| STATUS | |||
| | |||
|- | |||
| OPIS | |||
| | |||
|} | |||
==MAT_ZL_MATERIALY== | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |||
| ID_MATERIALU | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | ID_ZLECENIA | ||
| | |||
|- | |||
| ID_MAG | |||
| | |||
|- | |||
| ID_MAT | |||
| | |||
|- | |||
| NUMER | |||
| | |||
|- | |||
| ILOSC | |||
| | |||
|- | |||
| CENA | |||
| | |||
|- | |||
| NETTO | |||
| | |||
|- | |||
| VAT | |||
| | |||
|- | |||
| STAWKA_VAT | |||
| | |||
|- | |||
| DATA_MAT | |||
| | |||
|- | |||
| ID_ZAD | |||
| | |||
|} | |||
==MAT_ZL_ROBOCIZNA== | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |||
| ID_ROBOCIZNY | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | ID_ROBOTNIKA | ||
| | |||
|- | |||
| ID_ZLECENIA | |||
| | |||
|- | |||
| GODZINY | |||
| | |||
|- | |||
| MINUTY | |||
| | |||
|} | |||
==MAT_ZL_RODZAJ== | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |||
| ID_RODZAJ_ZL | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | KOD | ||
| | |||
|- | |||
| NAZWA | |||
| | |||
|} | |||
==OP_GRFUN== | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |||
| KOD_GRUPY | |||
| (klucz główny) | |||
|- | |||
| KOD_FUNSYS | |||
| (klucz główny) | |||
|- | |||
| KOD_SYSTEMU | |||
| (klucz główny) | |||
|} | |||
==OP_GRUPY== | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |||
| KOD_GRUPY | |||
| (klucz główny) | |||
|- | |||
| NAZWA | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | OPIS | ||
| | | | ||
|} | |} | ||
== | ==OP_OPER== | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
! style="font-weight: bold; | ! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | ||
! style="font-weight: bold; | ! style="font-weight: bold; | Opis | ||
|- | |||
| KOD_OPER | |||
| (klucz główny) | |||
|- | |- | ||
| NAZWA | | NAZWA | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | OPIS | ||
| | |||
|- | |||
| NAZWA_ZEWN | |||
| | |||
|- | |||
| STATUS | |||
| | |||
|- | |||
| DATA_ZMH | |||
| Data zmiany hasła | |||
|- | |||
| KOD_SKROCONY | |||
| | |||
|- | |||
| KOD_WYDZIALU | |||
| | |||
|- | |||
| HASLO | |||
| | |||
|- | |||
| SID | |||
| | | | ||
|} | |||
==OP_OPERGRUP== | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |||
| KOD_OPER | |||
| (klucz główny) | |||
|- | |- | ||
| KOD_GRUPY | | KOD_GRUPY | ||
| | | (klucz główny) | ||
|} | |||
==OP_OPFUN== | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |||
| KOD_OPER | |||
| (klucz główny) | |||
|- | |||
| KOD_FUNSYS | |||
| (klucz główny) | |||
|- | |||
| KOD_SYSTEMU | |||
| (klucz główny) | |||
|} | |||
==OP_SLFUN== | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |- | ||
| KOD_SYSTEMU | | KOD_SYSTEMU | ||
| (klucz główny) | |||
|- | |||
| OPIS | |||
| | | | ||
|- | |||
| KOD_FUNSYS | |||
| (klucz główny) | |||
|} | |} | ||
[[Category:Dokumentacja bazy danych]] | [[Category:Dokumentacja bazy danych]] | ||
[[Category:Baza danych]] | [[Category:Baza danych]] | ||
Aktualna wersja na dzień 06:53, 3 sty 2022
BO_UPDATE
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| ID_OSOBY_ST | |
| ID_ADRESU_ST | |
| ID_OSOBY_NW | |
| ID_ADRESU_NW | |
| STATUS | |
| TABELA | |
| KLUCZ | |
| KOLUMNY | |
| DATA_REJ | |
| OPER_REJ | |
| PRZYWROCONO | |
| ID_WPISU |
BO_URZEDY_SKB
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| KOD_US | |
| NAZWA_US | |
| KOD_P | |
| MIASTO | |
| ADRES | |
| WOJEW | |
| NACZELNIK |
BO_USUNIETE
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| ID_OSOBY | |
| ID_ADRESU | |
| RODZAJ_OSB | |
| NAZWA | |
| NIP | |
| REGON | |
| PESEL | |
| MIASTO | |
| ULICA | |
| DOM | |
| LOKAL | |
| KOD | |
| POCZTA | |
| DATA_USN | |
| OPER_USN | |
| TYLKO_ADRES | |
| XML |
DB_LOG
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| DATA | |
| GODZINA | |
| ZAPYTANIE |
IS_BANKI
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| ID_BANKU | |
| NAZWA | |
| NAZWA_ODD | |
| ADRES | |
| MIASTO |
IS_FIELDS
Do określania typów pól po stronie aplikacji.
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| FLD_INTEGER | |
| FLD_SMALLINT | |
| FLD_DATE | |
| FLD_TIMESTAMP | |
| FLD_NUMERIC_SMALL | |
| FLD_NUMERIC | |
| FLD_FIXEDCHAR | |
| FLD_STRING | |
| FLD_MEMO | |
| FLD_BLOB |
IS_KATEGORIE
Słownik kategorii.
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| ID_SYSTEMU | Identyfikator systemu (klucz główny) |
| ID_KATEG | Identyfikator kategorii (klucz główny) |
| NAZWA_KTG | Nazwa kategorii |
IS_KONFIG
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| ID_SYSTEMU | Identyfikator systemu (klucz główny) |
| KOD | (klucz główny) |
| WARTOSC | |
| NAZWA |
IS_PARAMS
Parametry systemu.
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| ID_SYSTEMU | Identyfikator systemu |
| SET_ID | Identyfikator zestawu parametrów |
| SET_NAME | Nazwa zestawu parametrów |
| XML |
IS_REJESTR
Rejestr systemów występujących w bazie.
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| ID_SYSTEMU | Identyfikator systemu wymiarowego (klucz główny) |
| NAZWA | Nazwa systemu |
| OPIS | Opis |
| PATH | (nieużywane) |
| PARAMS | (nieużywane) |
| ACT_KEY | (nieużywane) |
| DBVERSION | Numer wersji bazy danych |
| DATA_OKR | Data zamknięcia okresu rozliczeniowego |
| KONTO | |
| SYSVERSION |
IS_REJ_ZMIAN
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| ID_ZMIANY | |
| KOD_OPER | |
| DATA_ZM | |
| ID_SYSTEMU | |
| ID_OPISU_ZM | |
| OPIS | |
| ID_GRUPY |
IS_REJ_ZMIAN_SLW
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| ID_OPISU_ZM | |
| OPIS | |
| ID_SYSTEMU | |
| OZNACZENIE_SYS |
IS_REJ_ZMIAN_SZG
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| ID_ZMIANY | |
| NR_KOLEJNY | |
| TABELA | |
| KOLUMNA | |
| WARTOSC_PRZED | |
| WARTOSC_PO |
IS_TYPY_DANYCH
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| DATA | |
| KWOTA | |
| NAZWA | |
| ROK | |
| LICZBA |
IS_UPOWAZNIENIA
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| ID_UPOW | |
| KOD_OPER | |
| NR_UPOW | |
| DATA_WYD | |
| DATA_POCZ | |
| DATA_KON | |
| OPIS | |
| DATA_REJ | |
| OPER_REJ | |
| OPER_OZN |
LN_LICZNIKI
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| ID_SYSTEMU | |
| ROK | |
| KOD | |
| NAZWA | |
| GLOWNY |
LN_STOS
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| ID_SYSTEMU | |
| ROK | |
| KOD | |
| WARTOSC | |
| STAN |
LZ_LOG
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| ID_LOG | (klucz główny) |
| DATA | |
| KOD_OPERATORA | |
| ID_DANYCH | |
| OPIS | |
| ID_SYSTEMU | |
| KOD_OPERACJI |
LZ_OPERACJE
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| ID_SYSTEMU | Identyfikator systemu wymiarowego (klucz główny) |
| KOD_OPERACJI | (klucz główny) |
| WAGA | |
| OPIS | Opis |
MAT_BILANSE
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| ID_BILANSU | |
| DATAB | |
| OPIS |
MAT_DOKS
Nagłówki dokumentów.
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| DATA_DOK | |
| NR_DOK | |
| ID_MAG | |
| DOK_TYP | |
| STATUS | |
| ID_SESJI | |
| ID_KH | |
| NR_ZEW | |
| ID_MAG_MM |
MAT_DOKSBIL
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| DATA_DOK | |
| NR_DOK | |
| ID_MAG | |
| DOK_TYP | |
| ID_BILANSU | |
| STATUS | |
| ID_SESJI | |
| ID_KH | |
| NR_ZEW | |
| ID_MAG_MM |
MAT_DOKS_OLD
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| DATA_DOK | |
| NR_DOK | |
| STATUS | |
| ID_SESJI | |
| ID_KH | |
| NR_ZEW |
MAT_GRMAT
Grupy materiałów.
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| ID_GR | |
| OPIS | |
| K_WN_P | |
| K_WN_R | |
| K_MA_P | |
| K_MA_R | |
| DZIAL | |
| ROZDZIAL | |
| PARAGRAF | |
| POZYCJA | |
| BP | |
| ZADANIE | |
| ZRODLO_P | |
| ZRODLO_R |
MAT_JM
Słownik jednostek miar.
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| JM | |
| OPIS |
MAT_KH
Słownik kontrahentów.
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| ID_KH | |
| NAZWA | |
| NAZWA_KROTKA | |
| KOD | |
| POCZTA | |
| MIEJSCOWOSC | |
| ULICA | |
| NR_DOMU | |
| NR_LOKALU | |
| TELEFON | |
| FAX | |
| NIP | |
| BANK | |
| KONTO_BANK | |
| OPERATOR |
MAT_KONFIG
Konfiguracja programu.
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| PARAMETR | |
| WARTOSC | |
| TESKT |
MAT_MAG
Słownik magazynów.
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| ID_MAG | |
| NAZWA | |
| K_WN_P | |
| K_MA_P | |
| K_WN_R | |
| K_MA_R | |
| DZIAL | |
| ROZDZ | |
| PARAGRAF | |
| POZYCJA | |
| BP | |
| SUM_P | |
| SUM_R | |
| KH_P | |
| KH_R | |
| EWID | |
| ZRODLO_P | |
| ZRODLO_R | |
| ZADANIE |
MAT_MATER
Obroty.
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| ID_MAG | |
| ID_MAT | |
| NUMER | |
| DATA_KSIEG | |
| DATA_DOK | |
| NR_DOK | |
| DOK_TYP | |
| ILOSC | |
| CENA | |
| WARTOSC | |
| ID_SESJI | |
| STATUS | |
| ILOSC_R | |
| ID_P | |
| DATA_SYS | |
| ID_BILANSU | |
| ID_ZAD | |
| OPIS | |
| LP |
MAT_MATERARCH
Dane archiwalne MAT_MATER.
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| ID_MAG | |
| ID_MAT | |
| NUMER | |
| DATA_KSIEG | |
| DATA_DOK | |
| NR_DOK | |
| DOK_TYP | |
| ILOSC | |
| CENA | |
| WARTOSC | |
| ID_SESJI | |
| STATUS | |
| ILOSC_R | |
| ID_P | |
| DATA_SYS | |
| ID_ZAD | |
| OPIS | |
| LP |
MAT_MATERBIL
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| ID_MAT | |
| ID_MAG | |
| NUMER | |
| ID_BILANSU | |
| DATA_KSIEG | |
| ILOSC | |
| CENA | |
| WARTOSC | |
| ID_SESJI | |
| ILOSC_R | |
| ID_P | |
| STATUS | |
| DATA_SYS | |
| DATA_DOK | |
| NR_DOK | |
| DOK_TYP | |
| ID_ZAD | |
| OPIS | |
| LP |
MAT_ROBOTNICY
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| ID_ROBOTNIKA | |
| IMIE | |
| NAZWISKO |
MAT_SLOMAT
Słownik materiałów.
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| ID_MAT | |
| NAZWA | |
| NAZWAD | |
| JM | |
| CW | |
| PKWIU | |
| ID_GR | |
| STATUS | |
| ID_MAG |
MAT_SLOZAD
Słownik zadań.
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| ID_ZAD | |
| NAZWA |
MAT_ZLECAJACY
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| ID_ZLECAJACEGO | |
| NAZWA |
MAT_ZLECENIA
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| ID_ZLECENIA | |
| ID_RODZAJ_ZL | |
| ID_ZLECAJACEGO | |
| NR_ZLECENIA | |
| DATA_OTW | |
| DATA_ZAMK | |
| WYSTAWIL | |
| ID_RODZIC | |
| ID_ZAD | |
| STATUS | |
| OPIS |
MAT_ZL_MATERIALY
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| ID_MATERIALU | |
| ID_ZLECENIA | |
| ID_MAG | |
| ID_MAT | |
| NUMER | |
| ILOSC | |
| CENA | |
| NETTO | |
| VAT | |
| STAWKA_VAT | |
| DATA_MAT | |
| ID_ZAD |
MAT_ZL_ROBOCIZNA
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| ID_ROBOCIZNY | |
| ID_ROBOTNIKA | |
| ID_ZLECENIA | |
| GODZINY | |
| MINUTY |
MAT_ZL_RODZAJ
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| ID_RODZAJ_ZL | |
| KOD | |
| NAZWA |
OP_GRFUN
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| KOD_GRUPY | (klucz główny) |
| KOD_FUNSYS | (klucz główny) |
| KOD_SYSTEMU | (klucz główny) |
OP_GRUPY
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| KOD_GRUPY | (klucz główny) |
| NAZWA | |
| OPIS |
OP_OPER
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| KOD_OPER | (klucz główny) |
| NAZWA | |
| OPIS | |
| NAZWA_ZEWN | |
| STATUS | |
| DATA_ZMH | Data zmiany hasła |
| KOD_SKROCONY | |
| KOD_WYDZIALU | |
| HASLO | |
| SID |
OP_OPERGRUP
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| KOD_OPER | (klucz główny) |
| KOD_GRUPY | (klucz główny) |
OP_OPFUN
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| KOD_OPER | (klucz główny) |
| KOD_FUNSYS | (klucz główny) |
| KOD_SYSTEMU | (klucz główny) |
OP_SLFUN
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| KOD_SYSTEMU | (klucz główny) |
| OPIS | |
| KOD_FUNSYS | (klucz główny) |