DBD is dmb: Różnice pomiędzy wersjami
Nie podano opisu zmian |
|||
| (Nie pokazano 12 wersji utworzonych przez 2 użytkowników) | |||
| Linia 70: | Linia 70: | ||
| POCZTA | | POCZTA | ||
| Nazwa poczty | | Nazwa poczty | ||
|- | |||
| DOM_LB | |||
| | |||
|- | |||
| LOKAL_LB | |||
| | |||
|} | |} | ||
| Linia 242: | Linia 248: | ||
| EMAIL | | EMAIL | ||
| Adres poczty elektronicznej | | Adres poczty elektronicznej | ||
|- | |||
| KOD_US | |||
| Kod urzędu skarbowego | |||
|- | |||
| STATUS | |||
| | |||
|- | |||
| DT_ZDARZENIA | |||
| | |||
|- | |||
| DOSTEPNY_OGR | |||
| | |||
|} | |} | ||
| Linia 319: | Linia 337: | ||
| NAZWA_SKR_UP | | NAZWA_SKR_UP | ||
| Nazwa skrócona dużymi literami (do indeksowego wyszukiwania) | | Nazwa skrócona dużymi literami (do indeksowego wyszukiwania) | ||
|} | |||
==BO_REJ_ZMIAN== | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |||
| ID_ZMIANY | |||
| | |||
|- | |||
| ID_OSOBY | |||
| | |||
|- | |||
| ID_ADRESU | |||
| | |||
|} | |} | ||
| Linia 357: | Linia 390: | ||
| PRZEZNACZENIE | | PRZEZNACZENIE | ||
| Cel udostępnienia danych osobowych | | Cel udostępnienia danych osobowych | ||
|} | |||
==BO_UPDATE== | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |||
| ID_OSOBY_ST | |||
| | |||
|- | |||
| ID_ADRESU_ST | |||
| | |||
|- | |||
| ID_OSOBY_NW | |||
| | |||
|- | |||
| ID_ADRESU_NW | |||
| | |||
|- | |||
| STATUS | |||
| | |||
|- | |||
| TABELA | |||
| | |||
|- | |||
| KLUCZ | |||
| | |||
|- | |||
| KOLUMNY | |||
| | |||
|- | |||
| DATA_REJ | |||
| | |||
|- | |||
| OPER_REJ | |||
| | |||
|} | |} | ||
| Linia 382: | Linia 451: | ||
| DATA_POCZ | | DATA_POCZ | ||
| Data początku obowiązywania upoważnienia. | | Data początku obowiązywania upoważnienia. | ||
|} | |||
==BO_URZEDY_SKB== | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |||
| KOD_US | |||
| | |||
|- | |||
| NAZWA_US | |||
| | |||
|- | |||
| KOD_P | |||
| | |||
|- | |||
| MIASTO | |||
| | |||
|- | |||
| ADRES | |||
| | |||
|- | |||
| WOJEW | |||
| | |||
|- | |||
| NACZELNIK | |||
| | |||
|} | |||
==BO_USUNIETE== | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |||
| ID_OSOBY | |||
| | |||
|- | |||
| ID_ADRESU | |||
| | |||
|- | |||
| RODZAJ_OSB | |||
| | |||
|- | |||
| NAZWA | |||
| | |||
|- | |||
| NIP | |||
| | |||
|- | |||
| REGON | |||
| | |||
|- | |||
| PESEL | |||
| | |||
|- | |||
| MIASTO | |||
| | |||
|- | |||
| ULICA | |||
| | |||
|- | |||
| DOM | |||
| | |||
|- | |||
| LOKAL | |||
| | |||
|- | |||
| KOD | |||
| | |||
|- | |||
| POCZTA | |||
| | |||
|- | |||
| DATA_USN | |||
| | |||
|- | |||
| OPER_USN | |||
| | |||
|- | |||
| TYLKO_ADRES | |||
| | |||
|- | |||
| XML | |||
| | |||
|} | |||
==DB_LOG== | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |||
| DATA | |||
| | |||
|- | |||
| GODZINA | |||
| | |||
|- | |||
| ZAPYTANIE | |||
| | |||
|} | |} | ||
| Linia 419: | Linia 587: | ||
| EMAIL | | EMAIL | ||
| Email | | Email | ||
|} | |} | ||
| Linia 779: | Linia 944: | ||
| SR_CENA_EN | | SR_CENA_EN | ||
| | | | ||
|- | |||
| PODPIS | |||
| | |||
|} | |} | ||
| Linia 1140: | Linia 1308: | ||
| (klucz główny) | | (klucz główny) | ||
|} | |} | ||
==LZ_LOG== | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |||
| ID_LOG | |||
| (klucz główny) | |||
|- | |||
| DATA | |||
| | |||
|- | |||
| KOD_OPERATORA | |||
| | |||
|- | |||
| ID_DANYCH | |||
| | |||
|- | |||
| ID_SYSTEMU | |||
| | |||
|- | |||
| KOD_OPERACJI | |||
| | |||
|- | |||
| OPIS | |||
| | |||
|} | |||
==LZ_OPERACJE== | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |||
| ID_SYSTEMU | |||
| (klucz główny) | |||
|- | |||
| KOD_OPERACJI | |||
| | |||
|- | |||
| WAGA | |||
| | |||
|- | |||
| OPIS | |||
| | |||
|} | |||
==IS_FIELDS== | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |||
| FLD_INTEGER | |||
| | |||
|- | |||
| FLD_SMALLINT | |||
| | |||
|- | |||
| FLD_DATE | |||
| | |||
|- | |||
| FLD_TIMESTAMP | |||
| | |||
|- | |||
| FLD_NUMERIC_SAMLL | |||
| | |||
|- | |||
| FLD_NUMERIC | |||
| | |||
|- | |||
| FLD_FIXEDCHAR | |||
| | |||
|- | |||
| FLD_STRING | |||
| | |||
|- | |||
| FLD_MEMO | |||
| | |||
|- | |||
| FLD_BLOB | |||
| | |||
|} | |||
==IS_KATEGORIE== | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |||
| ID_SYSTEMU | |||
| | |||
|- | |||
| ID_KATEG | |||
| | |||
|- | |||
| NAZWA_KTG | |||
| | |||
|} | |||
==IS_KONFIG== | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |||
| ID_SYSTEMU | |||
| | |||
|- | |||
| KOD | |||
| | |||
|- | |||
| WARTOSC | |||
| | |||
|- | |||
| NAZWA | |||
| | |||
|} | |||
==IS_KONTA_W== | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |||
| ID_SYSTEMU | |||
| | |||
|- | |||
| ID_KONTA_W | |||
| | |||
|- | |||
| UWAGI | |||
| | |||
|- | |||
| STATUS | |||
| | |||
|- | |||
| KSG | |||
| | |||
|- | |||
| RAZEM | |||
| | |||
|- | |||
| ID_PODMIOTU | |||
| | |||
|- | |||
| ID_OSOBY | |||
| | |||
|- | |||
| ID_ADRESU | |||
| | |||
|- | |||
| ID_ADRESU_K | |||
| | |||
|- | |||
| UWAGI_KSG | |||
| | |||
|- | |||
| ID_KATEG | |||
| | |||
|} | |||
==IS_PARAMS== | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |||
| ID_SYSTEMU | |||
| | |||
|- | |||
| SET_ID | |||
| | |||
|- | |||
| SET_NAME | |||
| | |||
|- | |||
| XML | |||
| | |||
|} | |||
==IS_REJESTR== | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |||
| ID_SYSTEMU | |||
| (klucz główny) | |||
|- | |||
| NAZWA | |||
| | |||
|- | |||
| OPIS | |||
| | |||
|- | |||
| PATH | |||
| | |||
|- | |||
| PARAMS | |||
| | |||
|- | |||
| ACT_KEY | |||
| | |||
|- | |||
| ROK | |||
| | |||
|- | |||
| DBVERSION | |||
| | |||
|- | |||
| DATA_OKR | |||
| | |||
|} | |||
==IS_REJ_ZMIAN== | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |||
| ID_ZMIANY | |||
| (klucz główny) | |||
|- | |||
| KOD_OPER | |||
| | |||
|- | |||
| DATA_ZM | |||
| | |||
|- | |||
| ID_SYSTEMU | |||
| | |||
|- | |||
| ID_OPISU_ZM | |||
| | |||
|- | |||
| OPIS | |||
| | |||
|- | |||
| ID_GRUPY | |||
| | |||
|} | |||
==IS_REJ_ZMIAN_SLW== | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |||
| ID_OPISU_ZM | |||
| (klucz główny) | |||
|- | |||
| OPIS | |||
| | |||
|- | |||
| ID_SYSTEMU | |||
| | |||
|- | |||
| OZNACZENIE_SYS | |||
| | |||
|} | |||
==IS_REJ_ZMIAN_SZG== | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |||
| ID_ZMIANY | |||
| | |||
|- | |||
| NR_KOLEJNY | |||
| | |||
|- | |||
| TABELA | |||
| | |||
|- | |||
| KOLUMNA | |||
| | |||
|- | |||
| WARTOSC_PRZED | |||
| | |||
|- | |||
| WARTOSC_PO | |||
| | |||
|} | |||
==IS_SLOW_KWITOW== | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |||
| NAZWA | |||
| | |||
|- | |||
| PELNANAZWA | |||
| | |||
|- | |||
| WZORZEC | |||
| | |||
|- | |||
| PATH | |||
| | |||
|- | |||
| UWAGI | |||
| | |||
|- | |||
| PODKPATH | |||
| | |||
|- | |||
| KOD_KWITU | |||
| | |||
|- | |||
| LPOS | |||
| | |||
|} | |||
==IS_SLTERM== | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |||
| KOD_TERMINU | |||
| (klucz główny) | |||
|- | |||
| NAZWA | |||
| | |||
|- | |||
| ID_ZOBOW | |||
| | |||
|} | |||
==IS_SLW_ODSETEK== | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |||
| KOD | |||
| (klucz główny) | |||
|- | |||
| NAZWA | |||
| | |||
|- | |||
| SKALA | |||
| | |||
|- | |||
| ROK_ST | |||
| | |||
|- | |||
| ROK_DLG | |||
| | |||
|- | |||
| MIES_ST | |||
| | |||
|- | |||
| MIES_DLG | |||
| | |||
|- | |||
| ZMST_ZAOKR | |||
| | |||
|} | |||
==IS_SL_ULIC== | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |||
| ID_ULICY | |||
| (klucz główny) | |||
|- | |||
| UL_NAZWA | |||
| | |||
|- | |||
| ULGA_GORSKA | |||
| | |||
|- | |||
| ULGA_INNA | |||
| | |||
|- | |||
| NR_OKREGU | |||
| | |||
|- | |||
| ID_OSOBY | |||
| | |||
|- | |||
| ID_ADRESU | |||
| | |||
|- | |||
| ID_SYSTEMU | |||
| | |||
|} | |||
==IS_STOPY_PROC== | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |||
| KOD | |||
| | |||
|- | |||
| DATA | |||
| | |||
|- | |||
| PROCENT | |||
| | |||
|- | |||
| SKALA | |||
| | |||
|} | |||
==IS_TERMINY== | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |||
| RATA | |||
| | |||
|- | |||
| KOD_TERMINU | |||
| | |||
|- | |||
| TERMIN | |||
| | |||
|} | |||
==IS_TYPY_DANYCH== | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |||
| DATA | |||
| | |||
|- | |||
| KWOTA | |||
| | |||
|- | |||
| NAZWA | |||
| | |||
|- | |||
| ROK | |||
| | |||
|- | |||
| LICZBA | |||
| | |||
|} | |||
==IS_UPOWAZNIENIA== | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |||
| ID_UPOW | |||
| (klucz główny) | |||
|- | |||
| KOD_OPER | |||
| | |||
|- | |||
| NR_UPOW | |||
| | |||
|- | |||
| DATA_WYD | |||
| | |||
|- | |||
| DATA_POCZ | |||
| | |||
|- | |||
| DATA_KON | |||
| | |||
|- | |||
| OPIS | |||
| | |||
|- | |||
| DATA_REJ | |||
| | |||
|- | |||
| OPER_REJ | |||
| | |||
|- | |||
| OPER_OZN | |||
| | |||
|} | |||
==IS_ZOBOW== | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |||
| ID_ZOBOW | |||
| (klucz główny) | |||
|- | |||
| PELNANAZWA | |||
| | |||
|- | |||
| NAZWA | |||
| | |||
|- | |||
| ODSETKI | |||
| | |||
|- | |||
| ROK | |||
| | |||
|- | |||
| VAT | |||
| | |||
|- | |||
| ID_SYSTEMU | |||
| | |||
|- | |||
| TYPDOS | |||
| | |||
|- | |||
| DZIAL | |||
| | |||
|- | |||
| ROZDZIAL | |||
| | |||
|- | |||
| PARAGRAF | |||
| | |||
|- | |||
| ODSETKI_OD | |||
| | |||
|- | |||
| ZAOKR | |||
| | |||
|} | |||
[[Category:Dokumentacja bazy danych]] | [[Category:Dokumentacja bazy danych]] | ||
[[Category:Baza danych]] | [[Category:Baza danych]] | ||