Woda makrodefinicje: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
Utworzono nową stronę "Category:Woda Category:Makrodefinicje Category:TypB" |
Makra wyciągnięte z opisu zmian oraz wzorów umów z aktualizacji - może są jeszcze jakieś marka których można użyć? |
||
| Linia 2: | Linia 2: | ||
[[Category:Makrodefinicje]] | [[Category:Makrodefinicje]] | ||
[[Category:TypB]] | [[Category:TypB]] | ||
== Moduł umów == | |||
{| class="wikitable sortable" | |||
|- | |||
! MAKRO !! Opis | |||
|- | |||
| @TEL() || telefon odbiorcy | |||
|- | |||
| @EML() || email odbiorcy | |||
|- | |||
| @W_STD01B() || data spisu dla wodomierza nr 1 (bez spacji na końcu) | |||
|- | |||
| @W_STM01B() || stan w m3 dla wodomierza nr 1 (bez spacji na końcu) | |||
|- | |||
| @W_STD02B() || data spisu dla wodomierza nr 2 (bez spacji na końcu) | |||
|- | |||
| @W_STM02B() || stan w m3 dla wodomierza nr 2 (bez spacji na końcu) | |||
|- | |||
| @W_STD03B() || data spisu dla wodomierza nr 3 (bez spacji na końcu) | |||
|- | |||
| @W_STM03B() || stan w m3 dla wodomierza nr 3 (bez spacji na końcu) | |||
|- | |||
| @AN() || adres nieruchomości | |||
|- | |||
| @RD() || rodzaj dokumentu tożsamości | |||
|- | |||
| @ND() || numer dok tożsamości | |||
|- | |||
| @W_RODZ01() || rodzaj wodomierza nr 1 | |||
|- | |||
| @NK() || numer karty odbiorcy | |||
|- | |||
| @NA() || Nazwisko (nazwa firmy) odbiorcy | |||
|- | |||
| @AD() || adres odbiorcy | |||
|- | |||
| @FM() || adres: kod i poczta | |||
|- | |||
| @FU() || adres: ulica, dom, lokal | |||
|- | |||
| @NIP() || nip odbiorcy | |||
|- | |||
| @UN() || numer umowy | |||
|- | |||
| @UDU() || Data zawarcia umowy | |||
|- | |||
| @PES() || PESEL | |||
|- | |||
| @UAP() || Miejscowość / adres przyłącza? | |||
|- | |||
| @DA() || Aktualna data? | |||
|- | |||
| @UDZ() || Numer ewidencyjny działki? | |||
|- | |||
| @UOB() || Obręb / miejscowość? | |||
|- | |||
| @UAKT() || Akt notarialny | |||
|- | |||
| @UDA() || Data aktu notarialnego | |||
|- | |||
|} | |||
Aktualna wersja na dzień 08:47, 19 paź 2023
Moduł umów
| MAKRO | Opis |
|---|---|
| @TEL() | telefon odbiorcy |
| @EML() | email odbiorcy |
| @W_STD01B() | data spisu dla wodomierza nr 1 (bez spacji na końcu) |
| @W_STM01B() | stan w m3 dla wodomierza nr 1 (bez spacji na końcu) |
| @W_STD02B() | data spisu dla wodomierza nr 2 (bez spacji na końcu) |
| @W_STM02B() | stan w m3 dla wodomierza nr 2 (bez spacji na końcu) |
| @W_STD03B() | data spisu dla wodomierza nr 3 (bez spacji na końcu) |
| @W_STM03B() | stan w m3 dla wodomierza nr 3 (bez spacji na końcu) |
| @AN() | adres nieruchomości |
| @RD() | rodzaj dokumentu tożsamości |
| @ND() | numer dok tożsamości |
| @W_RODZ01() | rodzaj wodomierza nr 1 |
| @NK() | numer karty odbiorcy |
| @NA() | Nazwisko (nazwa firmy) odbiorcy |
| @AD() | adres odbiorcy |
| @FM() | adres: kod i poczta |
| @FU() | adres: ulica, dom, lokal |
| @NIP() | nip odbiorcy |
| @UN() | numer umowy |
| @UDU() | Data zawarcia umowy |
| @PES() | PESEL |
| @UAP() | Miejscowość / adres przyłącza? |
| @DA() | Aktualna data? |
| @UDZ() | Numer ewidencyjny działki? |
| @UOB() | Obręb / miejscowość? |
| @UAKT() | Akt notarialny |
| @UDA() | Data aktu notarialnego |