Strona główna
Losuj
Ustawienia
O wiki.groszek.pl
Informacje prawne
wiki.groszek.pl
Szukaj
Kasa makrodefinicje: Różnice pomiędzy wersjami
Język
Obserwuj
Wyświetl historię
Kod źródłowy
← poprzednia edycja
Wersja z 12:45, 13 paź 2017
pokaż źródło
Michalp
(
dyskusja
|
edycje
)
restricted
6814
edycji
→
Wzorce pokwitowań
← poprzednia edycja
Aktualna wersja na dzień 06:06, 2 cze 2023
pokaż źródło
MKonieczny
(
dyskusja
|
edycje
)
pracownicy
3
edycje
Nie podano opisu zmian
Linia 69:
Linia 69:
| @Oper
| @Oper
| Nazwa operatora
| Nazwa operatora
|-
| @OperOpis
| Opis operatora
|-
|-
| @OPERREZ1
| @OPERREZ1