Kasa makrodefinicje: Różnice pomiędzy wersjami

Michalp (dyskusja | edycje)
MKonieczny (dyskusja | edycje)
Nie podano opisu zmian
 
Linia 69: Linia 69:
| @Oper
| @Oper
| Nazwa operatora
| Nazwa operatora
|-
| @OperOpis
| Opis operatora
|-
|-
| @OPERREZ1
| @OPERREZ1