KSZOB makrodefinicje: Różnice pomiędzy wersjami

Michalp (dyskusja | edycje)
Lukaszg (dyskusja | edycje)
 
(Nie pokazano 2 wersji utworzonych przez 2 użytkowników)
Linia 120: Linia 120:


==Noty odsetkowe==
==Noty odsetkowe==
Marka wykorzystujące mechanizmy programu Microsoft Word.
Makra wykorzystujące mechanizmy programu Microsoft Word.
{| class="wikitable"
{| class="wikitable"
! style="font-weight: bold;" | Nazwa
! style="font-weight: bold;" | Nazwa
Linia 934: Linia 934:
| @Sygnatura()
| @Sygnatura()
| Numer upomnienia dla wydruków adresowych (potwierdzenie odbioru)
| Numer upomnienia dla wydruków adresowych (potwierdzenie odbioru)
|-
| @KW()
| Numer konta
|}
|}