Podatki makrodefinicje: Różnice pomiędzy wersjami
| (Nie pokazano 11 wersji utworzonych przez 5 użytkowników) | |||
| Linia 13: | Linia 13: | ||
| @Dn_Data() | | @Dn_Data() | ||
| Data bieżąca | | Data bieżąca | ||
|- | |- | ||
| @Pod_pierwsza_linia() | | @Pod_pierwsza_linia() | ||
| Linia 922: | Linia 919: | ||
| @ZP_DATA_WN() | | @ZP_DATA_WN() | ||
| data złożenia wniosku | | data złożenia wniosku | ||
|- | |- | ||
| @ZP_NR() | | @ZP_NR() | ||
| Linia 940: | Linia 934: | ||
| @ZP_OKR() | | @ZP_OKR() | ||
| okres (rata zwrotu) - 1 lub 2 | | okres (rata zwrotu) - 1 lub 2 | ||
|- | |- | ||
| @ZP_NAZWA() | | @ZP_NAZWA() | ||
| Linia 955: | Linia 946: | ||
| @ZP_ADRES_2() | | @ZP_ADRES_2() | ||
| adres z podziałem na linie - druga linia | | adres z podziałem na linie - druga linia | ||
|- | |- | ||
| @ZP_NIP() | | @ZP_NIP() | ||
| Linia 964: | Linia 952: | ||
| @ZP_PESEL() | | @ZP_PESEL() | ||
| PESEL podatnika | | PESEL podatnika | ||
|- | |- | ||
| @ZP_KW() | | @ZP_KW() | ||
| Linia 979: | Linia 964: | ||
| @ZP_KW_1_SL() | | @ZP_KW_1_SL() | ||
| kwota zwrotu z 1 decyzji słownie (można używać tylko na decyzji za 2 okres) | | kwota zwrotu z 1 decyzji słownie (można używać tylko na decyzji za 2 okres) | ||
|- | |- | ||
| @ZP_KW_POZ() | | @ZP_KW_POZ() | ||
| kwota pozostała (różnica pomiędzy | | kwota pozostała (różnica pomiędzy limitem XOPRZE a kwotą zwrotu z pierwszego i drugiego półrocza) | ||
|- | |- | ||
| @ZP_KW_POZ_SL() | | @ZP_KW_POZ_SL() | ||
| kwota pozostała słownie | | kwota pozostała słownie | ||
|- | |||
| @ZP_KW_POZ_1() | |||
| kwota pozostała do wykorzystania po 1 półroczu | |||
|- | |- | ||
| @ZP_KW_RAZEM() | | @ZP_KW_RAZEM() | ||
| Linia 1000: | Linia 985: | ||
| @ZP_WYPLATA() | | @ZP_WYPLATA() | ||
| zwrot na konto lub wypłata w kasie (w zależności od wpisanego nr rachunku) | | zwrot na konto lub wypłata w kasie (w zależności od wpisanego nr rachunku) | ||
|- | |- | ||
| @ZP_LIM() | | @ZP_LIM() | ||
| Linia 1016: | Linia 998: | ||
| kwota limitu pozostała na 2 okres słownie | | kwota limitu pozostała na 2 okres słownie | ||
|- | |- | ||
| | | @ZP_LIM_POW() | ||
| | | częśc limitu wynikająca z powierzchni użytków | ||
|- | |||
| @ZP_LIM_BYD() | |||
| częśc limitu wynikająca z jednostek przeliczeniowych bydła | |||
|- | |- | ||
| @ZP_STAWKA() | | @ZP_STAWKA() | ||
| Linia 1030: | Linia 1015: | ||
| @ZP_LITRY_ODM() | | @ZP_LITRY_ODM() | ||
| ilość litrów ON na które odmówiono zwrotu | | ilość litrów ON na które odmówiono zwrotu | ||
|- | |- | ||
| @ZP_POW() | | @ZP_POW() | ||
| powierzchnia użytków do decyzji | | powierzchnia użytków do decyzji | ||
|- | |- | ||
| @ZP_NAZWA_BANKU() | | @ZP_NAZWA_BANKU() | ||
| Linia 1045: | Linia 1024: | ||
| @ZP_NUMER_KB() | | @ZP_NUMER_KB() | ||
| numer konta bankowego | | numer konta bankowego | ||
|- | |- | ||
| @ZP_KW_Z_FAKTUR() | | @ZP_KW_Z_FAKTUR() | ||
| kwota za paliwo z faktur | | kwota za paliwo z faktur | ||
|- | |- | ||
| | | @ZP_JP_BYDLA() | ||
| | | Makrodefinicja zwraca liczbę jednostek przeliczeniowych bydła podaną podczas rejestracji nowe wniosku. | ||
|- | |- | ||
| @ZP_PROCENT_POMOCY() | | @ZP_PROCENT_POMOCY() | ||
| procent pomocy | | procent pomocy | ||
|- | |||
| @ZP_AT() | |||
| znak małpy @ | |||
|- | |||
| @ZP_LIM() | |||
| nowy limit zwrotu podatku akcyzowego | |||
|- | |||
| @ZP_LIM_1() | |||
| limit określony decyzją na 1 półrocze (do użycia na decyzji za 2 półrocze) | |||
|- | |||
| @ZP_LIM_1_SL() | |||
| jak wyżej, słownie | |||
|- | |||
| @ZP_DATA_DEC_1() | |||
| data decyzji na 1 półrocze (do użycia na decyzji za 2 półrocze) | |||
|- | |||
| @ZP_NR_DEC_1() | |||
| numer decyzji na 1 półrocze (do użycia na decyzji za 2 półrocze) | |||
|- | |||
| @ZP_KW() | |||
| kwota zwrotu podatku akcyzowego | |||
|- | |||
| @ZP_KW146() | |||
| część kwoty zwrotu wynikająca ze stawki 1,46zł | |||
|- | |||
| @ZP_KW146_SL() | |||
| jak wyżej, słownie | |||
|- | |||
| @ZP_KW054() | |||
| część kwoty zwrotu wynikająca ze stawki 0,54zł | |||
|- | |||
| @ZP_KW054_SL() | |||
| jak wyżej, słownie | |||
|- | |||
| @ZP_POW() | |||
| powierzchnia do zwrotu podatku akcyzowego | |||
|- | |||
| @ZP_JP_BYD() | |||
| jednostki przeliczeniowe bydła do zwrotu podatku akcyzowego | |||
|- | |||
| @ZP_JP_SWN() | |||
| jednostki przeliczeniowe świń do zwrotu podatku akcyzowego | |||
|- | |||
| @ZP_JP_OWC() | |||
| jednostki przeliczeniowe owiec do zwrotu podatku akcyzowego | |||
|- | |||
| @ZP_JP_KOZ() | |||
| jednostki przeliczeniowe kóz do zwrotu podatku akcyzowego | |||
|- | |||
| @ZP_JP_KON() | |||
| jednostki przeliczeniowe koni do zwrotu podatku akcyzowego | |||
|- | |||
| @ZP_KW_WYK_1() | |||
|kwota wykorzystana (kwota zwrotu) w 1 półroczu | |||
|- | |||
| @ZPWN_DATA() | |||
|data sporządzenia | |||
|- | |||
| @ZPWN_KW_RAZEM() | |||
|kwota dotacji razem | |||
|- | |||
| @ZPWN_KW_WYP() | |||
|kwota dotacji na wypłaty | |||
|- | |||
| @ZPWN_KW_ZWR() | |||
|kwota wynikająca ze stawki zwrotu (zarówno 1,20 jak i 1,46) | |||
|- | |||
| @ZPWN_KW_ZWR120() | |||
|kwota wynikająca ze stawki zwrotu 1,20 | |||
|- | |||
| @ZPWN_KW_ZWR146() | |||
|kwota wynikająca ze stawki zwrotu 1,46 | |||
|- | |||
| @ZPWN_KW_POM() | |||
|kwota wynikająca ze stawki dodatkowej pomocy 0,54 | |||
|- | |||
| @ZPWN_KOSZTY() | |||
|kwota dotacji na koszty obsługi zwrotów (2%) | |||
|- | |||
| @ZPWN_KOSZTY_ZWR() | |||
|kwota kosztów obsługi zwrotów ze stawek 1,20 i 1,46 | |||
|- | |||
| @ZPWN_KOSZTY_ZWR120() | |||
|kwota kosztów obsługi zwrotów ze stawki 1,20 | |||
|- | |||
| @ZPWN_KOSZTY_ZWR146() | |||
|kwota kosztów obsługi zwrotów ze stawki 1,46 | |||
|- | |||
| @ZPWN_KOSZTY_POM() | |||
|kwota kosztów obsługi zwrotów ze stawki pomocy 0,54 | |||
|- | |||
| @ZPWN_LIM() | |||
|limit za okres wniosku (p.6) | |||
|- | |||
| @ZPWN_LIMR() | |||
|limit całkowity roczny (p.5) | |||
|- | |||
|@ZPWN_LITRY() | |||
|wykorzystane litry ON | |||
|- | |||
| @ZPWN_POW() | |||
|powierzchnia | |||
|- | |||
| @ZPWN_JP_BYD() | |||
|jednostki bydła | |||
|- | |||
| @ZPWN_JP_SWN() | |||
|jednostki świń | |||
|- | |||
| @ZPWN_JP_OWC() | |||
|jednostki owiec | |||
|- | |||
| @ZPWN_JP_KOZ() | |||
|jednostki kóz | |||
|- | |||
| @ZPWN_JP_KON() | |||
|jednostki koni | |||
|} | |} | ||
| Linia 1111: | Linia 1204: | ||
| @NR_KOL() | | @NR_KOL() | ||
| numer kolejny w ramach wydruku | | numer kolejny w ramach wydruku | ||
|- | |||
| @POTW_ODB_C128() | |||
| kod kreskowy do grupowego potwierdzania odbioru | |||
|} | |} | ||