DBD is place: Różnice pomiędzy wersjami

InfoSys (dyskusja | edycje)
InfoSys (dyskusja | edycje)
Linia 1926: Linia 1926:
|-
|-
| NI_DOMM
| NI_DOMM
|
|-
| DZIEN_HH
|
|-
| DZIEN_MM
|  
|  
|}
|}