DBD is dmb: Różnice pomiędzy wersjami
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
| Linia 1308: | Linia 1308: | ||
| (klucz główny) | | (klucz główny) | ||
|} | |} | ||
==LZ_LOG== | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |||
| ID_LOG | |||
| (klucz główny) | |||
|- | |||
| DATA | |||
| | |||
|- | |||
| KOD_OPERATORA | |||
| | |||
|- | |||
| ID_DANYCH | |||
| | |||
|- | |||
| ID_SYSTEMU | |||
| | |||
|- | |||
| KOD_OPERACJI | |||
| | |||
|- | |||
| OPIS | |||
| | |||
|} | |||
==LZ_OPERACJE== | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |||
| ID_SYSTEMU | |||
| (klucz główny) | |||
|- | |||
| KOD_OPERACJI | |||
| | |||
|- | |||
| WAGA | |||
| | |||
|- | |||
| OPIS | |||
| | |||
|} | |||
==IS_FIELDS== | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |||
| FLD_INTEGER | |||
| | |||
|- | |||
| FLD_SMALLINT | |||
| | |||
|- | |||
| FLD_DATE | |||
| | |||
|- | |||
| FLD_TIMESTAMP | |||
| | |||
|- | |||
| FLD_NUMERIC_SAMLL | |||
| | |||
|- | |||
| FLD_NUMERIC | |||
| | |||
|- | |||
| FLD_FIXEDCHAR | |||
| | |||
|- | |||
| FLD_STRING | |||
| | |||
|- | |||
| FLD_MEMO | |||
| | |||
|- | |||
| FLD_BLOB | |||
| | |||
|} | |||
==IS_KATEGORIE== | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |||
| ID_SYSTEMU | |||
| | |||
|- | |||
| ID_KATEG | |||
| | |||
|- | |||
| NAZWA_KTG | |||
| | |||
|} | |||
==IS_KONFIG== | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |||
| ID_SYSTEMU | |||
| | |||
|- | |||
| KOD | |||
| | |||
|- | |||
| WARTOSC | |||
| | |||
|- | |||
| NAZWA | |||
| | |||
|} | |||
==IS_KONTA_W== | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |||
| ID_SYSTEMU | |||
| | |||
|- | |||
| ID_KONTA_W | |||
| | |||
|- | |||
| UWAGI | |||
| | |||
|- | |||
| STATUS | |||
| | |||
|- | |||
| KSG | |||
| | |||
|- | |||
| RAZEM | |||
| | |||
|- | |||
| ID_PODMIOTU | |||
| | |||
|- | |||
| ID_OSOBY | |||
| | |||
|- | |||
| ID_ADRESU | |||
| | |||
|- | |||
| ID_ADRESU_K | |||
| | |||
|- | |||
| UWAGI_KSG | |||
| | |||
|- | |||
| ID_KATEG | |||
| | |||
|} | |||
==IS_PARAMS== | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |||
| ID_SYSTEMU | |||
| | |||
|- | |||
| SET_ID | |||
| | |||
|- | |||
| SET_NAME | |||
| | |||
|- | |||
| XML | |||
| | |||
|} | |||
==IS_REJESTR== | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |||
| ID_SYSTEMU | |||
| (klucz główny) | |||
|- | |||
| NAZWA | |||
| | |||
|- | |||
| OPIS | |||
| | |||
|- | |||
| PATH | |||
| | |||
|- | |||
| PARAMS | |||
| | |||
|- | |||
| ACT_KEY | |||
| | |||
|- | |||
| ROK | |||
| | |||
|- | |||
| DBVERSION | |||
| | |||
|- | |||
| DATA_OKR | |||
| | |||
|} | |||
==IS_REJ_ZMIAN== | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |||
| ID_ZMIANY | |||
| (klucz główny) | |||
|- | |||
| KOD_OPER | |||
| | |||
|- | |||
| DATA_ZM | |||
| | |||
|- | |||
| ID_SYSTEMU | |||
| | |||
|- | |||
| ID_OPISU_ZM | |||
| | |||
|- | |||
| OPIS | |||
| | |||
|- | |||
| ID_GRUPY | |||
| | |||
|} | |||
==IS_REJ_ZMIAN_SLW== | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |||
| ID_OPISU_ZM | |||
| (klucz główny) | |||
|- | |||
| OPIS | |||
| | |||
|- | |||
| ID_SYSTEMU | |||
| | |||
|- | |||
| OZNACZENIE_SYS | |||
| | |||
|} | |||
==IS_REJ_ZMIAN_SZG== | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |||
| ID_ZMIANY | |||
| | |||
|- | |||
| NR_KOLEJNY | |||
| | |||
|- | |||
| TABELA | |||
| | |||
|- | |||
| KOLUMNA | |||
| | |||
|- | |||
| WARTOSC_PRZED | |||
| | |||
|- | |||
| WARTOSC_PO | |||
| | |||
|} | |||
==IS_SLOW_KWITOW== | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |||
| NAZWA | |||
| | |||
|- | |||
| PELNANAZWA | |||
| | |||
|- | |||
| WZORZEC | |||
| | |||
|- | |||
| PATH | |||
| | |||
|- | |||
| UWAGI | |||
| | |||
|- | |||
| PODKPATH | |||
| | |||
|- | |||
| KOD_KWITU | |||
| | |||
|- | |||
| LPOS | |||
| | |||
|} | |||
==IS_SLTERM== | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |||
| KOD_TERMINU | |||
| (klucz główny) | |||
|- | |||
| NAZWA | |||
| | |||
|- | |||
| ID_ZOBOW | |||
| | |||
|} | |||
==IS_SLW_ODSETEK== | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |||
| KOD | |||
| (klucz główny) | |||
|- | |||
| NAZWA | |||
| | |||
|- | |||
| SKALA | |||
| | |||
|- | |||
| ROK_ST | |||
| | |||
|- | |||
| ROK_DLG | |||
| | |||
|- | |||
| MIES_ST | |||
| | |||
|- | |||
| MIES_DLG | |||
| | |||
|- | |||
| ZMST_ZAOKR | |||
| | |||
|} | |||
==IS_SL_ULIC== | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |||
| ID_ULICY | |||
| (klucz główny) | |||
|- | |||
| UL_NAZWA | |||
| | |||
|- | |||
| ULGA_GORSKA | |||
| | |||
|- | |||
| ULGA_INNA | |||
| | |||
|- | |||
| NR_OKREGU | |||
| | |||
|- | |||
| ID_OSOBY | |||
| | |||
|- | |||
| ID_ADRESU | |||
| | |||
|- | |||
| ID_SYSTEMU | |||
| | |||
|} | |||
==IS_STOPY_PROC== | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |||
| KOD | |||
| | |||
|- | |||
| DATA | |||
| | |||
|- | |||
| PROCENT | |||
| | |||
|- | |||
| SKALA | |||
| | |||
|} | |||
==IS_TERMINY== | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |||
| RATA | |||
| | |||
|- | |||
| KOD_TERMINU | |||
| | |||
|- | |||
| TERMIN | |||
| | |||
|} | |||
==IS_TYPY_DANYCH== | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |||
| DATA | |||
| | |||
|- | |||
| KWOTA | |||
| | |||
|- | |||
| NAZWA | |||
| | |||
|- | |||
| ROK | |||
| | |||
|- | |||
| LICZBA | |||
| | |||
|} | |||
==IS_UPOWAZNIENIA== | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |||
| ID_UPOW | |||
| (klucz główny) | |||
|- | |||
| KOD_OPER | |||
| | |||
|- | |||
| NR_UPOW | |||
| | |||
|- | |||
| DATA_WYD | |||
| | |||
|- | |||
| DATA_POCZ | |||
| | |||
|- | |||
| DATA_KON | |||
| | |||
|- | |||
| OPIS | |||
| | |||
|- | |||
| DATA_REJ | |||
| | |||
|- | |||
| OPER_REJ | |||
| | |||
|- | |||
| OPER_OZN | |||
| | |||
|} | |||
==IS_ZOBOW== | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |||
| ID_ZOBOW | |||
| (klucz główny) | |||
|- | |||
| PELNANAZWA | |||
| | |||
|- | |||
| NAZWA | |||
| | |||
|- | |||
| ODSETKI | |||
| | |||
|- | |||
| ROK | |||
| | |||
|- | |||
| VAT | |||
| | |||
|- | |||
| ID_SYSTEMU | |||
| | |||
|- | |||
| TYPDOS | |||
| | |||
|- | |||
| DZIAL | |||
| | |||
|- | |||
| ROZDZIAL | |||
| | |||
|- | |||
| PARAGRAF | |||
| | |||
|- | |||
| ODSETKI_OD | |||
| | |||
|- | |||
| ZAOKR | |||
| | |||
|} | |||
[[Category:Dokumentacja bazy danych]] | [[Category:Dokumentacja bazy danych]] | ||
[[Category:Baza danych]] | [[Category:Baza danych]] | ||
Wersja z 08:58, 8 paź 2019
BO_ADRES
Tabela zawiera adresy danego podmiotu.
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| KOD | Numer kodu pocztowego |
| DOM | Numer domu |
| LOKAL | Numer lokalu |
| ID_ADRESU | Identyfikator danych adresowych (klucz główny) |
| ULICA | Ulica |
| OPIS | Postać opisowa adresu |
| MIASTO | Miejscowość |
| LCHG_OPERATOR | Operator, który jako ostatni modyfikował dane adresowe |
| LCHG_VALUE | Postać adresu przed ostatnią zmianą w postaci pojedynczego łańcucha znaków (konkatenacja pól MIASTO, ULICA, DOM, LOKAL) |
| ID_OSOBY | Identyfikator podmiotu (klucz obcy; odwołuje się do wartości klucza głównego tabeli BO_MAIN) |
| LCHG_DATA | Data ostatniej zmiany danych adresowych |
| KRAJ | Nazwa kraju |
| WOJEWODZTWO | Województwo |
| POWIAT | Powiat |
| GMINA | Gmina |
| DZIELNICA | Nazwa dzielnicy |
| TYP_ULICY | Typ ulicy (aleja, plac, ulica, ...) |
| TYP_ADRESU | Typ danych adresowych: ‘M’ – meldunkowy, ‘K’ – korespondencyjny, ‘Z’ – zamieszkania, ‘T’ – tymczasowy, ‘S’ – siedziba, ‘I’ – inny |
| MIASTO_UP | Miasto dużymi literami (do indeksowego wyszukiwania) |
| ULICA_UP | Ulica dużymi literami (do indeksowego wyszukiwania) |
| DOM_UP | Dom dużymi literami (do indeksowego wyszukiwania) |
| POCZTA | Nazwa poczty |
| DOM_LB | |
| LOKAL_LB |
BO_DBF2SQL
Używane przy migracji danych.
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| PESEL | Numer PESEL (klucz główny) |
| ID_SYSTEMU | Identyfikator systemu (klucz główny) |
| GRUPA | (klucz główny) |
| ID_OSOBY | Identyfikator danych osobowych |
| ID_ADRESU | Identyfikator danych adresowych |
BO_FIZ
Tabela zawiera dane specyficzne dla osoby fizycznej.
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| PESEL | Numer PESEL |
| IMIE | Imię |
| DATA_UR | Data urodzenia |
| LCHG_OPERATOR | Operator, który jako ostatni modyfikował dane |
| LCHG_VALUE | Nazwisko i imię przed ostatnią zmianą |
| ID_OSOBY | Identyfikator podmiotu (klucz obcy; odwołuje się do wartości klucza głównego tabeli BO_MAIN) (klucz główny) |
| NAZWISKO | Nazwisko |
| LCHG_DATA | Data ostatniej zmiany danych |
| NR_DOWODU | Numer dokumentu (typ dokumentu zawiera pole TYP_DOK) |
| TYP_DOK | Typ dokumentu: ‘D’ – dowód osobisty, ‘P’ – paszport, ‘R’ – prawo jazdy |
| MIEJSCE_UR | Miejscowość urodzenia |
| PLEC | Płeć: ‘K’ – kobieta, ‘M’ – mężczyzna |
| NZW_RODOWE | Nazwisko rodowe |
| OBYWATELSTWO | Obywatelstwo |
| IMIE_DRUGIE | Drugie imię |
| IMIE_MATKI | Imię matki |
| IMIE_OJCA | Imię ojca |
| NAZWISKO_UP | Nazwisko dużymi literami (do indeksowego wyszukiwania) |
| IMIE_UP | Imię dużymi literami (do indeksowego wyszukiwania) |
BO_FLAGI
Tabela zawiera licznik użyć danych osobowych i adresowych w różnych systemach.
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| KOD_SYSTEMU | Identyfikator systemu (klucz obcy; odwołuje się do wartości klucza głównego tabeli IS_REJESTR) (klucz główny). |
| ID_OSOBY | Identyfikator podmiotu (klucz obcy; odwołuje się do wartości klucza głównego tabeli BO_MAIN) (klucz główny). |
| ID_ADRESU | Identyfikator adresu (klucz obcy; odwołuje się do wartości klucza głównego tabeli BO_ADRES) (klucz główny). |
| LICZNIK | Licznik użyć podmiotu w danym systemie. |
BO_MAIN
Tabela zawiera podstawowe dane osobowe podmiotu.
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| ID_OSOBY | Identyfikator podmiotu (klucz główny) |
| NIP | Numer NIP |
| CHG_OPERATOR | Nazwa operatora, który jako ostatni modyfikował dane osobowe |
| CHG_KOD | Kod na oznaczenie źródła danych |
| OS_FIZYCZNA | Czy podmiot jest osobą fizyczną (niewykorzystywane) |
| NAZWA | Nazwa podmiotu (ograniczona do 80 znaków) |
| CHG_DATA | Data ostatniej modyfikacji danych osobowych podmiotu |
| RODZAJ_OSB | Rodzaj podmiotu: ‘F’ – osoba fizyczna, ‘P’ – osoba prawna (firma), ‘M’ – małżeństwo. |
| REJ_DATA | Data wprowadzenia danych osobowych do bazy |
| REJ_OPERATOR | Nazwa operatora, który wprowadził dane osobowe do bazy |
| TELEFON | Numer telefonu |
| DATA_UDP | Data ostatniego udostępnienia danych osobowych osobie, której te dane dotyczą |
| KOD_KRAJU | Kod kraju |
| PKD | Kod PKD podstawowego rodzaju działalności gospodarczej |
| US | Nazwa Urzędu Skarbowego, w którym osoba jest płatnikiem podatków |
| REGON | Numer REGON |
| RB_LK | Liczba kontrolna rachunku bankowego |
| RB_NUMER | Numer rachunku bankowego bez liczby kontrolnej |
| NAZWA_UP | Nazwa dużymi literami (do indeksowego wyszukiwania) |
| Adres poczty elektronicznej | |
| KOD_US | |
| STATUS | |
| DT_ZDARZENIA | |
| DOSTEPNY_OGR |
BO_MALZ
Tabela zawiera dane małżeństwa.
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| ID_OSOBY | Identyfikator podmiotu (klucz obcy; odwołuje się do wartości klucza głównego tabeli BO_MAIN) (klucz główny) |
| NAZWA | Nazwa małżeństwa |
| ID_OSOBY_X | Identyfikator męża (klucz obcy; odwołuje się do wartości klucza głównego tabeli BO_FIZ) |
| ID_OSOBY_Y | Identyfikator żony (klucz obcy; odwołuje się do wartości klucza głównego tabeli BO_FIZ) |
| LCHG_DATA | Data ostatniej zmiany danych |
| LCHG_OPERATOR | Operator, który jako ostatni modyfikował dane |
| LCHG_VALUE | Nazwa przed ostatnią zmianą |
| NAZWA_MLZ_UP | Nazwa małżeństwa dużymi literami (do indeksowego wyszukiwania) |
BO_PRAWNE
Tabela zawiera dane specyficzne dla osób prawnych (także firmy osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą).
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| EKD | Kod EKD |
| WWW | Adres strony www związanej z przedsiębiorstwem |
| LCHG_OPERATOR | Operator, który jako ostatni modyfikował dane |
| ID_OSOBY | Identyfikator podmiotu (klucz obcy; odwołuje się do wartości klucza głównego tabeli BO_MAIN) (klucz główny) |
| ID_KATEG | Identyfikator formy prawnej (klucz obcy; odwołuje się do wartości klucza głównego tabeli BO_SLKAT) |
| LCHG_DATA | Data ostatniej zmiany danych |
| NUMER_KRS | Numer nadany przedsiębiorstwu przez Krajowy Rejestr Sądowy |
| NAZWA_SADU | Nazwa sądu, który zarejestrował przedsiębiorstwo |
| NAZWA | Pełna nazwa |
| NAZWA_SKR | Nazwa w postaci skróconej |
| LCHG_VALUE | Nazwa przed ostatnią zmianą |
| NAZWA_PLN_UP | Pena nazwa dużymi literami (do indeksowego wyszukiwania) |
| NAZWA_SKR_UP | Nazwa skrócona dużymi literami (do indeksowego wyszukiwania) |
BO_REJ_ZMIAN
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| ID_ZMIANY | |
| ID_OSOBY | |
| ID_ADRESU |
BO_SLKAT
Słownik form prawnych.
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| NAZWA | Nazwa formy prawnej |
| ID_KATEG | Identyfikator formy prawnej (klucz główny) |
BO_UDOSTP
Tabela zawiera informacje o udostępnianiu danych osobowych tzw. odbiorcom.
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| ID_OSOBY | Identyfikator podmiotu, którego dane zostały udostępnione (klucz obcy; odwołuje się do wartości klucza głównego tabeli BO_MAIN) (klucz główny) |
| ID_UDOSTP | Identyfikator wpisu związanego z udostępnieniem danych osobowych. (klucz główny) |
| NAZWA_ODB | Nazwa odbiorcy danych osobowych |
| DATA | Data udostępnienia danych osobowych |
| ZAKRES | Zakres udostępnionych danych osobowych |
| PRZEZNACZENIE | Cel udostępnienia danych osobowych |
BO_UPDATE
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| ID_OSOBY_ST | |
| ID_ADRESU_ST | |
| ID_OSOBY_NW | |
| ID_ADRESU_NW | |
| STATUS | |
| TABELA | |
| KLUCZ | |
| KOLUMNY | |
| DATA_REJ | |
| OPER_REJ |
BO_UPOW
Tabela zawiera upoważnienia do przetwarzania danych osobowych wystawione przez administratora danych osobowych.
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| ID_UPOW | Numer upoważnienia w postaci łańcucha znaków (klucz główny) (klucz główny). |
| DATA_WYD | Data wystawienia upoważnienia. |
| DATA_KON | Data końca obowiązywania upoważnienia. |
| ZAKRES | Zakres upoważnienia. |
| KOD_OPER | Identyfikator użytkownika (klucz obcy; odwołuje się do wartości klucza głównego tabeli OP_OPER, zawierającej zbiór wszystkich. |
| DATA_POCZ | Data początku obowiązywania upoważnienia. |
BO_URZEDY_SKB
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| KOD_US | |
| NAZWA_US | |
| KOD_P | |
| MIASTO | |
| ADRES | |
| WOJEW | |
| NACZELNIK |
BO_USUNIETE
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| ID_OSOBY | |
| ID_ADRESU | |
| RODZAJ_OSB | |
| NAZWA | |
| NIP | |
| REGON | |
| PESEL | |
| MIASTO | |
| ULICA | |
| DOM | |
| LOKAL | |
| KOD | |
| POCZTA | |
| DATA_USN | |
| OPER_USN | |
| TYLKO_ADRES | |
| XML |
DB_LOG
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| DATA | |
| GODZINA | |
| ZAPYTANIE |
DM_ADMINISTRATORZY
Dane administratorów nieruchomości.
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| ID_ADM | Identyfikator (klucz główny) |
| NAZWA | Nazwa |
| ULICA | Ulica |
| MIASTO | Miasto |
| KOD_POCZTOWY | Kod pocztowy |
| TELEFON | Telefon |
| NRKONTA | Numer konta |
| NR_DOMU | Numer domu |
| NR_LOKALU | Numer lokalu |
DM_BUDYNKI
Dane budynków (dane adresowe).
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| ID_BUDYNKU | (klucz główny) |
| KOD_POCZT | |
| MIASTO | |
| ULICA | |
| ID_ADM | Powiązanie z tabelą administratorów |
| NUMER |
DM_DECYZJE
Dane decyzji.
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| ID_DECYZJI | (klucz główny) |
| ID_WNIOSKU | Identyfikator |
| DECYZJA | Rodzaj decyzji |
| DODATEK | Kwota dodatku |
| RYCZALT | Kwota ryczałtu |
| DATA_WYD | Data wydania |
| ID_DECYZJI_NAD | Identyfikator decyzji nadrzędnej |
| RODZAJ | Rodzaj |
| ID_ADM | Identyfikator |
| NOTATKI | Notatki |
| ID_OSOBY | Identyfikator osoby |
| ID_TYPU | Identyfikator |
| ID_RODZAJU | Identyfikator |
| DATA_OD | Data od kiedy |
| DATA_DO | Data do kiedy |
| RODZAJ_OST | Rodzaj ostatniej decyzji |
| DODATEKTOADM | Dodatek wypłacany administratorowi |
| RYCZALTTOADM | Ryczałt wypłacany administratorowi |
| WYPKASA | |
| WYPKASAOK | |
| NR_EW | |
| NUMER | |
| ROK | |
| NUMER_SP | |
| DATA_PW | |
| LB_PW |
DM_DEC_ENERG
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| ID_DEC_EN | |
| ID_DECYZJI | |
| ID_LOKALU | |
| LB_OSB | |
| STATUS | |
| STATUS_WYP | |
| KWOTA | |
| DATA_ZL | |
| DATA_WYD | |
| DATA_OD | |
| DATA_DO | |
| WYPLATA | |
| NR_DECYZJI | |
| NR_EW | |
| NR_SP | |
| SP_WYP | |
| NR_KONTA_ZE | |
| NR_UMOWY | |
| CENA_KWH | |
| DATA_PW | |
| LB_PW |
DM_LOKALE
Dane lokalne.
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| ID_LOKALU | Identyfikator (klucz główny) |
| NUMER | Numer lokalu |
| JEST_CW | Czy w lokalu jest ciepła woda |
| JEST_GP | Czy w lokalu jest gaz przewodowy |
| JEST_EC | Czy w lokalu jest energia cieplna |
| ID_BUDYNKU | Identyfikator budynku |
| ID_OSOBY | Identyfikator osoby |
| LB_OSOB | Liczba osób w lokalu |
| OS_NIEPELNOSPRAWNA | Czy jest osoba niepełnosprawna |
| POW_UZYTK | Powierzchnia użytkowa |
| UDZIAL_PK | Udział powierzchni kuchni I pokoi |
| ID_TYPU | Identyfikator typu |
| ID_RODZAJU | Identyfikator rodzaju |
| OS_NIEP_LICZBA | |
| ID_ADRESU |
DM_PARAMS
Parametry.
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| PARAM_ID | Identyfikator (klucz główny) |
| PARAM_NAME | Nazwa |
| PARAM_INT | Wartość całkowita |
| PARAM_NUM | Wartość ułamkowa |
DM_RODZAJE2TYP
Powiązania rodzajów z typami.
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| ID_TYPU | Identyfikator typu (klucz główny) |
| ID_RODZAJU | Identyfikator rodzaju(klucz główny) |
DM_RODZAJE_TYP
Dane rodzajów i typów.
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| ID_RODZAJU | Identyfikator rodzaju (klucz główny) |
| OPIS | Opis |
DM_SL_DECKL
(nieużywane)
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| RODZAJ1 | (klucz główny) |
| RODZAJ2 | (klucz główny) |
DM_SL_DECYZJE
Słownik rodzajów decyzji.
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| RODZAJ | Rodzaj (klucz główny) |
| OPIS | Opis |
DM_ST_PARAM
Parametry zarejestrowanego wniosku.
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| ID_PARAM | Identyfikator (klucz główny) |
| DM_ROK | Rok |
| DM_MIESIAC | Miesiąc |
| ZAOKR_DOD | Zaokrąglenie dodatku |
| ZAOKR_RYCZ | Zaokrąglenie ryczałtu |
| EMERYTURA_MIN | Minimalna emerytura |
| DODATEK_MIN | Minimalny dodatek mieszkaniowy |
| KWH_STAWKA | Stawka za 1KWH |
| EC_RWN | Energia cieplna |
| CW_RWN | Ciepła woda |
| GP_RWN1 | Gaz przewodowy |
| GP_RWN2 | Gaz przewodowy |
| SDM_ART62U | Czy spełniony jest artykuł 62 |
| PROC_WYD_NORM | Procent wydatków normatywnych |
| OGRANICZENIE_NA_POW | Ograniczenie na powierzchni |
| SR_CENA_EN | |
| PODPIS |
DM_TYP_LOK
Typy lokali.
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| ID_TYPU | Identyfikator (klucz główny) |
| OPIS | Opis |
| WYP_W_KASIE |
DM_WNIOSKI
Dane zarejestrowanych wniosków.
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| ID_WNIOSKU | Identyfikator (klucz główny) |
| ID_LOKALU | Identyfikator |
| DOCHOD_GSP | Dochód gospodarstwa |
| WYDATKI_DEKL | Wydatki deklarowane |
| PODW_NORMA | Czy jest podwyższona norma |
| DATA_ZL | Data złożenia |
| DATA_WZ | Data wznowienia |
| ID_OSOBY | Identyfikator osoby |
| ID_DECYZJI_PIER | Identyfikator pierwszej decyzji |
| ID_DECYZJI_OST | Identyfikator ostatniej decyzji |
| KOD_OPER | Kod operatora |
| NOTATKI | Notatki |
| DODATEKTOADM | Czy dodatek wypłacany administratorowi |
| RYCZALTTOADM | Czy ryczałt wypłacany administratorowi |
| KWH_STAWKA | Stawka za 1 KWH |
| WYPKASA | |
| WYDATKI_PEC | |
| WYDATKI_WIK | |
| ID_ADRESU | |
| WYDATKI_OBL | Wydatki obligatoryjne |
| WYDATKI_GAZ | |
| STATUS | Status wniosku |
DM_WNIOSKI_PARAM
Parametry wniosków.
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| P_DM_ROK | Rok |
| P_EMERYTURA_MIN | Emerytura minimalna |
| P_DODATEK_MIN | Dodatek minimalny |
| P_KWH_STAWKA | Stawka za 1 kWh |
| P_EC_RWN | Równowartość kWh dla energii cieplnej |
| P_CW_RWN | Równowartość kWh dla ciepłej wody |
| P_GP_RWN1 | Równowartość kWh dla gazu przew. (pierwsza osoba) |
| P_GP_RWN2 | Równowartość kWh dla gazu przew. (następne osoby) |
| P_SDM_ART62U | Czy spełniony artykuł 62 |
| P_JEST_CW | Czy jest ciepła woda |
| P_JEST_GP | Czy jest gaz przewodowy |
| P_JEST_EC | Czy jest energia cieplna |
| P_LB_OSOB | Liczba osób w lokalu |
| P_OS_NIEPELNOSPRAWNA | Czy jest osoba niepełnosprawna |
| P_POW_UZYTK | Powierzchnia użytkowa |
| P_UDZIAL_PK | Udział powierzchni kuchni i pokoi |
| P_DM_MIESIAC | Miesiąc przyznania dodatku |
| P_ZAOKR_DOD | Zaokrąglanie kwoty dodatku |
| P_ZAOKR_RYCZ | Zaokrąglanie kwoty ryczałtu |
| P_PROC_WYD_NORM | Procent wydatków normatywnych |
| P_DOCHOD_GSP | Dochód gospodarstwa |
| P_WYDATKI_DEKL | Wydatki deklarowane |
| ID_WNIOSKU | Identyfikator (klucz główny) |
| P_WYDATKI_OBL | Wydatki obligatoryjne |
| OGRANICZENIE_NA_POW | Ograniczenie na powierzchnię |
| P_OS_NIEP_LICZBA | |
| P_WYDATKI_PEC | |
| P_WYDATKI_WIK | |
| P_WYDATKI_GAZ | |
| TEMP_3 |
DM_WYPLATY
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| ID | |
| ID_DM | |
| ID_DE | |
| ID_ADM | |
| ID_LOK | |
| RODZ_DEC | |
| RATA | |
| DATA_OD | |
| DATA_DO | |
| KWOTA | |
| KW_D | |
| KW_R | |
| KW_DE | |
| KW_PEC | |
| KW_WIK | |
| KW_GAZ | |
| RTA | |
| STATUS |
OP_GRFUN
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| KOD_GRUPY | (klucz główny) |
| KOD_FUNSYS | (klucz główny) |
| KOD_SYSTEMU | (klucz główny) |
OP_GRUPY
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| NAZWA | |
| KOD_GRUPY | (klucz główny) |
| OPIS |
OP_OPER
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| NAZWA | |
| KOD_OPER | (klucz główny) |
| OPIS | |
| NAZWA_ZEWN | |
| KOD_SKROCONY | |
| KOD_WYDZIALU | |
| DATA_ZMH | |
| HASLO | |
| STATUS | |
| SID |
OP_OPERGRUP
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| KOD_OPER | (klucz główny) |
| KOD_GRUPY | (klucz główny) |
OP_OPFUN
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| KOD_OPER | (klucz główny) |
| KOD_FUNSYS | (klucz główny) |
| KOD_SYSTEMU | (klucz główny) |
OP_SLFUN
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| KOD_SYSTEMU | (klucz główny) |
| OPIS | |
| KOD_FUNSYS | (klucz główny) |
LZ_LOG
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| ID_LOG | (klucz główny) |
| DATA | |
| KOD_OPERATORA | |
| ID_DANYCH | |
| ID_SYSTEMU | |
| KOD_OPERACJI | |
| OPIS |
LZ_OPERACJE
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| ID_SYSTEMU | (klucz główny) |
| KOD_OPERACJI | |
| WAGA | |
| OPIS |
IS_FIELDS
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| FLD_INTEGER | |
| FLD_SMALLINT | |
| FLD_DATE | |
| FLD_TIMESTAMP | |
| FLD_NUMERIC_SAMLL | |
| FLD_NUMERIC | |
| FLD_FIXEDCHAR | |
| FLD_STRING | |
| FLD_MEMO | |
| FLD_BLOB |
IS_KATEGORIE
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| ID_SYSTEMU | |
| ID_KATEG | |
| NAZWA_KTG |
IS_KONFIG
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| ID_SYSTEMU | |
| KOD | |
| WARTOSC | |
| NAZWA |
IS_KONTA_W
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| ID_SYSTEMU | |
| ID_KONTA_W | |
| UWAGI | |
| STATUS | |
| KSG | |
| RAZEM | |
| ID_PODMIOTU | |
| ID_OSOBY | |
| ID_ADRESU | |
| ID_ADRESU_K | |
| UWAGI_KSG | |
| ID_KATEG |
IS_PARAMS
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| ID_SYSTEMU | |
| SET_ID | |
| SET_NAME | |
| XML |
IS_REJESTR
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| ID_SYSTEMU | (klucz główny) |
| NAZWA | |
| OPIS | |
| PATH | |
| PARAMS | |
| ACT_KEY | |
| ROK | |
| DBVERSION | |
| DATA_OKR |
IS_REJ_ZMIAN
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| ID_ZMIANY | (klucz główny) |
| KOD_OPER | |
| DATA_ZM | |
| ID_SYSTEMU | |
| ID_OPISU_ZM | |
| OPIS | |
| ID_GRUPY |
IS_REJ_ZMIAN_SLW
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| ID_OPISU_ZM | (klucz główny) |
| OPIS | |
| ID_SYSTEMU | |
| OZNACZENIE_SYS |
IS_REJ_ZMIAN_SZG
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| ID_ZMIANY | |
| NR_KOLEJNY | |
| TABELA | |
| KOLUMNA | |
| WARTOSC_PRZED | |
| WARTOSC_PO |
IS_SLOW_KWITOW
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| NAZWA | |
| PELNANAZWA | |
| WZORZEC | |
| PATH | |
| UWAGI | |
| PODKPATH | |
| KOD_KWITU | |
| LPOS |
IS_SLTERM
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| KOD_TERMINU | (klucz główny) |
| NAZWA | |
| ID_ZOBOW |
IS_SLW_ODSETEK
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| KOD | (klucz główny) |
| NAZWA | |
| SKALA | |
| ROK_ST | |
| ROK_DLG | |
| MIES_ST | |
| MIES_DLG | |
| ZMST_ZAOKR |
IS_SL_ULIC
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| ID_ULICY | (klucz główny) |
| UL_NAZWA | |
| ULGA_GORSKA | |
| ULGA_INNA | |
| NR_OKREGU | |
| ID_OSOBY | |
| ID_ADRESU | |
| ID_SYSTEMU |
IS_STOPY_PROC
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| KOD | |
| DATA | |
| PROCENT | |
| SKALA |
IS_TERMINY
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| RATA | |
| KOD_TERMINU | |
| TERMIN |
IS_TYPY_DANYCH
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| DATA | |
| KWOTA | |
| NAZWA | |
| ROK | |
| LICZBA |
IS_UPOWAZNIENIA
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| ID_UPOW | (klucz główny) |
| KOD_OPER | |
| NR_UPOW | |
| DATA_WYD | |
| DATA_POCZ | |
| DATA_KON | |
| OPIS | |
| DATA_REJ | |
| OPER_REJ | |
| OPER_OZN |
IS_ZOBOW
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| ID_ZOBOW | (klucz główny) |
| PELNANAZWA | |
| NAZWA | |
| ODSETKI | |
| ROK | |
| VAT | |
| ID_SYSTEMU | |
| TYPDOS | |
| DZIAL | |
| ROZDZIAL | |
| PARAGRAF | |
| ODSETKI_OD | |
| ZAOKR |