DBD is dmb: Różnice pomiędzy wersjami
Utworzono nową stronę "{{Robocza}} Category:Dokumentacja bazy danych Category:Baza danych" |
Nie podano opisu zmian |
||
| Linia 1: | Linia 1: | ||
{{ | ==DM_BUDYNKI== | ||
Dane budynków (dane adresowe) | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold;" | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold;" | Opis | |||
|- | |||
| ID_ADM | |||
| IdentyfikatorPowiązanie z tabelą administratorów | |||
|- | |||
| ID_BUDYNKU | |||
| Identyfikator budynku | |||
|- | |||
| KOD_POCZT | |||
| | |||
|- | |||
| MIASTO | |||
| | |||
|- | |||
| NUMER | |||
| | |||
|- | |||
| ULICA | |||
| | |||
|- | |||
| DATA_DO | |||
| | |||
|- | |||
| DATA_OD | |||
| | |||
|- | |||
| DATA_WYD | |||
| | |||
|- | |||
| DECYZJA | |||
| | |||
|} | |||
==DM_DECYZJE== | |||
Dane decyzji | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold;" | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold;" | Opis | |||
|- | |||
| DODATEK | |||
| Kwota dodatku | |||
|- | |||
| DODATEKTOADM | |||
| Dodatek wypłacany administratorowi | |||
|- | |||
| ID_ADM | |||
| Identyfikator | |||
|- | |||
| ID_DECYZJI | |||
| | |||
|- | |||
| ID_DECYZJI_NAD | |||
| Identyfikator decyzji nadrzędnej | |||
|- | |||
| ID_OSOBY | |||
| Identyfikator osobyIdentyfikator osoby | |||
|- | |||
| ID_RODZAJU | |||
| Identyfikator | |||
|- | |||
| ID_TYPU | |||
| Identyfikator | |||
|- | |||
| ID_WNIOSKU | |||
| Identyfikator | |||
|- | |||
| NOTATKI | |||
| Notatki | |||
|- | |||
| NR_EW | |||
| | |||
|- | |||
| NUMER | |||
| | |||
|- | |||
| NUMER_SP | |||
| | |||
|- | |||
| RODZAJ | |||
| Rodzaj | |||
|- | |||
| RODZAJ_OST | |||
| Rodzaj ostatniej decyzji | |||
|- | |||
| ROK | |||
| | |||
|- | |||
| RYCZALT | |||
| Kwota ryczałtu | |||
|- | |||
| RYCZALTTOADM | |||
| Ryczałt wypłacany administratorowi | |||
|- | |||
| WYPKASA | |||
| | |||
|- | |||
| WYPKASAOK | |||
| | |||
|} | |||
==DM_LOKALE== | |||
Dane lokalne | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold;" | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold;" | Opis | |||
|- | |||
| ID_ADRESU | |||
| | |||
|- | |||
| ID_BUDYNKU | |||
| Identyfikator budynku | |||
|- | |||
| ID_LOKALU | |||
| Identyfikator (klucz główny) | |||
|- | |||
| ID_OSOBY | |||
| Identyfikator osoby | |||
|- | |||
| ID_RODZAJU | |||
| Identyfikator | |||
|- | |||
| ID_TYPU | |||
| Identyfikator | |||
|- | |||
| JEST_CW | |||
| Czy w lokalu jest ciepła woda | |||
|- | |||
| JEST_EC | |||
| Czy w lokalu jest ciepła energia | |||
|- | |||
| JEST_GP | |||
| Czy w lokalu jest gaz przewodowy | |||
|- | |||
| LB_OSOB | |||
| Liczba osób w lokalu | |||
|- | |||
| NUMER | |||
| Numer lokalu | |||
|- | |||
| OS_NIEPELNOSPRAWNA | |||
| Czy jest osoba niepełnosprawna | |||
|- | |||
| OS_NIEP_LICZBA | |||
| | |||
|- | |||
| POW_UZYTK | |||
| Powierzchnia użytkowa | |||
|- | |||
| UDZIAL_PK | |||
| Udział powierzchni kuchni i pokoi | |||
|} | |||
==DM_PARAMS== | |||
Parametry | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold;" | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold;" | Opis | |||
|- | |||
| PARAM_ID | |||
| Identyfikator | |||
|- | |||
| PARAM_INT | |||
| Wartość całkowita | |||
|- | |||
| PARAM_NAME | |||
| Nazwa | |||
|- | |||
| PARAM_NUM | |||
| Wartość ułamkowa | |||
|} | |||
==DM_RODZAJE2TYP== | |||
Powiązania rodzajów z typami | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold;" | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold;" | Opis | |||
|- | |||
| ID_RODZAJU | |||
| Identyfikator | |||
|- | |||
| ID_TYPU | |||
| Identyfikator | |||
|} | |||
==DM_RODZAJE_TYP== | |||
Dane rodzajów i typów | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold;" | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold;" | Opis | |||
|- | |||
| ID_RODZAJU | |||
| Identyfikator | |||
|- | |||
| OPIS | |||
| | |||
|} | |||
==DM_SL_DECKL== | |||
(nieużywane) | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold;" | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold;" | Opis | |||
|- | |||
| RODZAJ1 | |||
| (klucz główny) | |||
|- | |||
| RODZAJ2 | |||
| (klucz główny) | |||
|} | |||
==DM_SL_DECYZJE== | |||
Słownik rodzajów decyzji | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold;" | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold;" | Opis | |||
|- | |||
| OPIS | |||
| Opis | |||
|- | |||
| RODZAJ | |||
| Rodzaj (klucz główny) | |||
|- | |||
| CW_RWN | |||
| | |||
|- | |||
| DM_MIESIAC | |||
| | |||
|- | |||
| DM_ROK | |||
| | |||
|} | |||
==DM_ST_PARAM== | |||
Parametry zarejestrowanego wniosku | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold;" | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold;" | Opis | |||
|- | |||
| DODATEK_MIN | |||
| Minimalny dodatek mieszkaniowy | |||
|- | |||
| EC_RWN | |||
| Energia cieplna | |||
|- | |||
| EMERYTURA_MIN | |||
| Emerytura minimalna | |||
|- | |||
| GP_RWN1 | |||
| Gaz przewodowy | |||
|- | |||
| GP_RWN2 | |||
| Gaz przewodowy | |||
|- | |||
| ID_PARAM | |||
| | |||
|- | |||
| KWH_STAWKA | |||
| Stawka za 1 kWh | |||
|- | |||
| OGRANICZENIE_NA_POW | |||
| Ograniczenie na powierzchni | |||
|- | |||
| PROC_WYD_NORM | |||
| Procent wydatków normatywnych | |||
|- | |||
| SDM_ART62U | |||
| Czy spełniony jest artykuł 62 | |||
|- | |||
| ZAOKR_DOD | |||
| Zaokrąglanie dodatku | |||
|- | |||
| ZAOKR_RYCZ | |||
| Zaokrąglanie ryczałtu | |||
|} | |||
==DM_TYP_LOK== | |||
Typ lokali | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold;" | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold;" | Opis | |||
|- | |||
| ID_TYPU | |||
| Identyfikator | |||
|- | |||
| OPIS | |||
| | |||
|- | |||
| WYP_W_KASIE | |||
| | |||
|- | |||
| DATA_WZ | |||
| | |||
|- | |||
| DATA_ZL | |||
| | |||
|} | |||
==DM_WNIOSKI== | |||
Dane zarejestrowanych wniosków | |||
Nazwa pola,Opis | |||
DOCHOD_GSP,Dochód gospodarstwa | |||
DODATEKTOADM,Czy dodatek jest wypłacany administratorowi | |||
ID_ADRESU, | |||
ID_DECYZJI_OST,Identyfikator ostatniej decyzji | |||
ID_DECYZJI_PIER,Identyfikator pierwszej decyzji | |||
ID_LOKALU,Identyfikator (klucz główny) | |||
ID_OSOBY,Identyfikator osoby | |||
ID_WNIOSKU,Identyfikator | |||
KOD_OPER,Kod operatora | |||
KWH_STAWKA,Stawka za 1 kWh | |||
NOTATKI,Notatki | |||
PODW_NORMA,Czy jest podwyższona norma | |||
RYCZALTTOADM,Czy ryczałt wypłacany administratorowi | |||
STATUS,Status wniosku | |||
WYDATKI_DEKL,Wydatki deklarowane | |||
WYDATKI_GAZ, | |||
WYDATKI_OBL,Wydatki obligatoryjne | |||
WYDATKI_PEC, | |||
WYDATKI_WIK, | |||
WYPKASA, | |||
==DM_WNIOSKI_PARAM== | |||
Parametry wniosków | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold;" | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold;" | Opis | |||
|- | |||
| ID_WNIOSKU | |||
| Identyfikator | |||
|- | |||
| OGRANICZENIE_NA_POW | |||
| Ograniczenie na powierzchnię | |||
|- | |||
| P_CW_RWN | |||
| Równowartość kWh dla ciepłej wody | |||
|- | |||
| P_DM_MIESIAC | |||
| Miesiąc przyznania dodatku | |||
|- | |||
| P_DM_ROK | |||
| Rok | |||
|- | |||
| P_DOCHOD_GSP | |||
| Dochód gospodarstwa | |||
|- | |||
| P_DODATEK_MIN | |||
| | |||
|- | |||
| P_EC_RWN | |||
| Równowartość kWh dla energii cieplnej | |||
|- | |||
| P_EMERYTURA_MIN | |||
| Emerytura minimalna | |||
|- | |||
| P_GP_RWN1 | |||
| Równowartość kWh dla gazu przew. (pierwsza osoba) | |||
|- | |||
| P_GP_RWN2 | |||
| Równowartość kWh dla gazu przew. (następne osoby) | |||
|- | |||
| P_JEST_CW | |||
| Czy jest ciepła woda | |||
|- | |||
| P_JEST_EC | |||
| Czy jest energia cieplna | |||
|- | |||
| P_JEST_GP | |||
| Czy jest gaz przewodowy | |||
|- | |||
| P_KWH_STAWKA | |||
| Stawka za 1 kWh | |||
|- | |||
| P_LB_OSOB | |||
| Liczba osób w lokalu | |||
|- | |||
| P_OS_NIEPELNOSPRAWNA | |||
| Czy jest osoba niepełnosprawna | |||
|- | |||
| P_OS_NIEP_LICZBA | |||
| | |||
|- | |||
| P_POW_UZYTK | |||
| Powierzchnia użytkowa | |||
|- | |||
| P_PROC_WYD_NORM | |||
| Procent wydatków normatywnych | |||
|- | |||
| P_SDM_ART62U | |||
| Czy spełniony artykuł 62 | |||
|- | |||
| P_UDZIAL_PK | |||
| Udział powierzchni kuchni i pokoi | |||
|- | |||
| P_WYDATKI_DEKL | |||
| Wydatki deklarowane | |||
|- | |||
| P_WYDATKI_GAZ | |||
| | |||
|- | |||
| P_WYDATKI_OBL | |||
| Wydatki obligatoryjne | |||
|- | |||
| P_WYDATKI_PEC | |||
| | |||
|- | |||
| P_WYDATKI_WIK | |||
| | |||
|- | |||
| P_ZAOKR_DOD | |||
| Zaokrąglanie kwoty dodatku | |||
|- | |||
| P_ZAOKR_RYCZ | |||
| Zaokrąglanie kwoty ryczałtu | |||
|- | |||
| TEMP_3 | |||
| | |||
|- | |||
| BRUTTO | |||
| | |||
|- | |||
| DATA_KON | |||
| | |||
|- | |||
| DATA_MOD | |||
| | |||
|- | |||
| DATA_POCZ | |||
| | |||
|- | |||
| DATA_PODP | |||
| | |||
|- | |||
| DATA_REJ | |||
| | |||
|} | |||
{{DBDTabeleMiędzySystemowe}} | |||
[[Category:Dokumentacja bazy danych]] | [[Category:Dokumentacja bazy danych]] | ||
[[Category:Baza danych]] | [[Category:Baza danych]] | ||