Podatki zwrot podatku akcyzowego 2023: Różnice pomiędzy wersjami
Nie podano opisu zmian |
KWiaterski (dyskusja | edycje) |
||
| Linia 66: | Linia 66: | ||
| @ZP_JP_KON() | | @ZP_JP_KON() | ||
| jednostki przeliczeniowe koni do zwrotu podatku akcyzowego | | jednostki przeliczeniowe koni do zwrotu podatku akcyzowego | ||
|- | |||
| @ZP_LIM_POW() | |||
| limit wynikający z powierzchni | |||
|- | |||
| @ZP_LIM_BYD() | |||
| limit wynikający z bydła | |||
|- | |||
| @ZP_LIM_SWN() | |||
| limit wynikający z świń | |||
|- | |||
| @ZP_LIM_OWC() | |||
| limit wynikający z owiec | |||
|- | |||
| @ZP_LIM_KOZ() | |||
| limit wynikający z kóz | |||
|- | |||
| @ZP_LIM_KON() | |||
| limit wynikający z koni | |||
|} | |} | ||