Podatki zwrot podatku akcyzowego 2023: Różnice pomiędzy wersjami
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
| Linia 97: | Linia 97: | ||
| @ZP_LIM_KON() | | @ZP_LIM_KON() | ||
| limit wynikający z koni | | limit wynikający z koni | ||
|- | |||
| @ZP_KW_POZ_1() | |||
| kwota pozostała do wykorzystania po 1 półroczu | |||
|- | |||
| @ZP_KW_WYK_1() | |||
| kwota wykorzystana (kwota zwrotu) w 1 półroczu | |||
|} | |} | ||