Płace makrodefinicje: Różnice pomiędzy wersjami

Linia 264: Linia 264:
| @DW_ZTR(DKIUBP, kod)  
| @DW_ZTR(DKIUBP, kod)  
| łączna liczba dni kalendarzowych urlopu bezpłatnego z bieżącego roku
| łączna liczba dni kalendarzowych urlopu bezpłatnego z bieżącego roku
|-
| @DW_ZTR(DRIUBP, kod)
| łączna liczba dni roboczych urlopu bezpłatnego z bieżącego roku
|-
|-
| @DW_ZTR(ICHR, kod)
| @DW_ZTR(ICHR, kod)