Egzekucje makrodefinicje: Różnice pomiędzy wersjami
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
| Linia 53: | Linia 53: | ||
| @METRYKA_TABLE() | | @METRYKA_TABLE() | ||
| Metryka sprawy | | Metryka sprawy | ||
|- | |||
! style="font-weight: bold;" | --- Makra do tabeli pozycje wg wzorca --- | |||
|- | |||
| @*LP | |||
| Liczba pożądkowa | |||
|- | |||
| @*NazZob | |||
| Skrócona nazwa zobowiązania | |||
|- | |||
| @*NazZobPelna | |||
| Nazwa zobowiązania | |||
|- | |||
| @*Uwagi | |||
| Uwagi | |||
|- | |||
| @*DataOds | |||
| Data od której naliczane są odsetki | |||
|- | |||
| @*TerminPlatnosci | |||
| Termin płatności | |||
|- | |||
| @*DataRealizacji | |||
| Data realizacji | |||
|- | |||
| @*Kwota | |||
| Kwota | |||
|- | |||
| @*KosztyNal | |||
| Koszty wystawienia upomnienia | |||
|- | |||
| @*Okres | |||
| Miesiąc obrachunkowy/rok obrachunkowy lub jeśli nie ma danych obrachunkowych to nr raty (np. 1-3/2025, 3/2025, 2025 rata 1, Rata 1 ) | |||
|- | |||
| @*Odsetki | |||
| Odsetki | |||
|- | |||
| @*sumaKwot | |||
| Suma kwot | |||
|- | |||
| @*sumaOdsetek | |||
| Suma odsetek | |||
|- | |||
| @*suma | |||
| Suma odsetek i Kwot | |||
|- | |- | ||
! style="font-weight: bold;" | --- Dodatkowe pola upomnienia --- | ! style="font-weight: bold;" | --- Dodatkowe pola upomnienia --- | ||