Egzekucje makrodefinicje: Różnice pomiędzy wersjami
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
| Linia 268: | Linia 268: | ||
| @uReprezentowany | | @uReprezentowany | ||
| Tekst 'reprezentowany przez: Nazwa osoby ' | | Tekst 'reprezentowany przez: Nazwa osoby ' | ||
|- | |||
| @uRodzajWlasciciela | |||
| Rodzaj właściciela: Główny, Współwłaściciel, Pełnomocnik, Były Właściciel, Brak rodzaju, Nie żyje | |||
|} | |} | ||