DBD is dmb: Różnice pomiędzy wersjami
UWAGA! Zastąpienie treści hasła bardzo krótkim tekstem: „{{Robocza}} Category:Dokumentacja bazy danych Category:Baza danych” |
Nie podano opisu zmian |
||
| Linia 1: | Linia 1: | ||
{{ | ==BO_ADRES== | ||
Tabela zawiera adresy danego podmiotu. | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |||
| KOD | |||
| Numer kodu pocztowego | |||
|- | |||
| DOM | |||
| Numer domu | |||
|- | |||
| LOKAL | |||
| Numer lokalu | |||
|- | |||
| ID_ADRESU | |||
| Identyfikator danych adresowych (klucz główny) | |||
|- | |||
| ULICA | |||
| Ulica | |||
|- | |||
| OPIS | |||
| Postać opisowa adresu | |||
|- | |||
| MIASTO | |||
| Miejscowość | |||
|- | |||
| LCHG_OPERATOR | |||
| Operator, który jako ostatni modyfikował dane adresowe | |||
|- | |||
| LCHG_VALUE | |||
| Postać adresu przed ostatnią zmianą w postaci pojedynczego łańcucha znaków (konkatenacja pól MIASTO, ULICA, DOM, LOKAL) | |||
|- | |||
| ID_OSOBY | |||
| Identyfikator podmiotu (klucz obcy; odwołuje się do wartości klucza głównego tabeli BO_MAIN) | |||
|- | |||
| LCHG_DATA | |||
| Data ostatniej zmiany danych adresowych | |||
|- | |||
| KRAJ | |||
| Nazwa kraju | |||
|- | |||
| WOJEWODZTWO | |||
| Województwo | |||
|- | |||
| POWIAT | |||
| Powiat | |||
|- | |||
| GMINA | |||
| Gmina | |||
|- | |||
| DZIELNICA | |||
| Nazwa dzielnicy | |||
|- | |||
| TYP_ULICY | |||
| Typ ulicy (aleja, plac, ulica, ...) | |||
|- | |||
| TYP_ADRESU | |||
| Typ danych adresowych: ‘M’ – meldunkowy, ‘K’ – korespondencyjny, ‘Z’ – zamieszkania, ‘T’ – tymczasowy, ‘S’ – siedziba, ‘I’ – inny | |||
|- | |||
| MIASTO_UP | |||
| Miasto dużymi literami (do indeksowego wyszukiwania) | |||
|- | |||
| ULICA_UP | |||
| Ulica dużymi literami (do indeksowego wyszukiwania) | |||
|- | |||
| DOM_UP | |||
| Dom dużymi literami (do indeksowego wyszukiwania) | |||
|- | |||
| POCZTA | |||
| Nazwa poczty | |||
|} | |||
==BO_DBF2SQL== | |||
Używane przy migracji danych. | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |||
| PESEL | |||
| Numer PESEL (klucz główny) | |||
|- | |||
| ID_SYSTEMU | |||
| Identyfikator systemu (klucz główny) | |||
|- | |||
| GRUPA | |||
| (klucz główny) | |||
|- | |||
| ID_OSOBY | |||
| Identyfikator danych osobowych | |||
|- | |||
| ID_ADRESU | |||
| Identyfikator danych adresowych | |||
|} | |||
==BO_FIZ== | |||
Tabela zawiera dane specyficzne dla osoby fizycznej. | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |||
| PESEL | |||
| Numer PESEL | |||
|- | |||
| IMIE | |||
| Imię | |||
|- | |||
| DATA_UR | |||
| Data urodzenia | |||
|- | |||
| LCHG_OPERATOR | |||
| Operator, który jako ostatni modyfikował dane | |||
|- | |||
| LCHG_VALUE | |||
| Nazwisko i imię przed ostatnią zmianą | |||
|- | |||
| ID_OSOBY | |||
| Identyfikator podmiotu (klucz obcy; odwołuje się do wartości klucza głównego tabeli BO_MAIN) (klucz główny) | |||
|- | |||
| NAZWISKO | |||
| Nazwisko | |||
|- | |||
| LCHG_DATA | |||
| Data ostatniej zmiany danych | |||
|- | |||
| NR_DOWODU | |||
| Numer dokumentu (typ dokumentu zawiera pole TYP_DOK) | |||
|- | |||
| TYP_DOK | |||
| Typ dokumentu: ‘D’ – dowód osobisty, ‘P’ – paszport, ‘R’ – prawo jazdy | |||
|- | |||
| MIEJSCE_UR | |||
| Miejscowość urodzenia | |||
|- | |||
| PLEC | |||
| Płeć: ‘K’ – kobieta, ‘M’ – mężczyzna | |||
|- | |||
| NZW_RODOWE | |||
| Nazwisko rodowe | |||
|- | |||
| OBYWATELSTWO | |||
| Obywatelstwo | |||
|- | |||
| IMIE_DRUGIE | |||
| Drugie imię | |||
|- | |||
| IMIE_MATKI | |||
| Imię matki | |||
|- | |||
| IMIE_OJCA | |||
| Imię ojca | |||
|- | |||
| NAZWISKO_UP | |||
| Nazwisko dużymi literami (do indeksowego wyszukiwania) | |||
|- | |||
| IMIE_UP | |||
| Imię dużymi literami (do indeksowego wyszukiwania) | |||
|} | |||
==BO_FLAGI== | |||
Tabela zawiera licznik użyć danych osobowych i adresowych w różnych systemach. | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |||
| KOD_SYSTEMU | |||
| Identyfikator systemu (klucz obcy; odwołuje się do wartości klucza głównego tabeli IS_REJESTR) (klucz główny). | |||
|- | |||
| ID_OSOBY | |||
| Identyfikator podmiotu (klucz obcy; odwołuje się do wartości klucza głównego tabeli BO_MAIN) (klucz główny). | |||
|- | |||
| ID_ADRESU | |||
| Identyfikator adresu (klucz obcy; odwołuje się do wartości klucza głównego tabeli BO_ADRES) (klucz główny). | |||
|- | |||
| LICZNIK | |||
| Licznik użyć podmiotu w danym systemie. | |||
|} | |||
==BO_MAIN== | |||
Tabela zawiera podstawowe dane osobowe podmiotu. | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |||
| ID_OSOBY | |||
| Identyfikator podmiotu (klucz główny) | |||
|- | |||
| NIP | |||
| Numer NIP | |||
|- | |||
| CHG_OPERATOR | |||
| Nazwa operatora, który jako ostatni modyfikował dane osobowe | |||
|- | |||
| CHG_KOD | |||
| Kod na oznaczenie źródła danych | |||
|- | |||
| OS_FIZYCZNA | |||
| Czy podmiot jest osobą fizyczną (niewykorzystywane) | |||
|- | |||
| NAZWA | |||
| Nazwa podmiotu (ograniczona do 80 znaków) | |||
|- | |||
| CHG_DATA | |||
| Data ostatniej modyfikacji danych osobowych podmiotu | |||
|- | |||
| RODZAJ_OSB | |||
| Rodzaj podmiotu: ‘F’ – osoba fizyczna, ‘P’ – osoba prawna (firma), ‘M’ – małżeństwo. | |||
|- | |||
| REJ_DATA | |||
| Data wprowadzenia danych osobowych do bazy | |||
|- | |||
| REJ_OPERATOR | |||
| Nazwa operatora, który wprowadził dane osobowe do bazy | |||
|- | |||
| TELEFON | |||
| Numer telefonu | |||
|- | |||
| DATA_UDP | |||
| Data ostatniego udostępnienia danych osobowych osobie, której te dane dotyczą | |||
|- | |||
| KOD_KRAJU | |||
| Kod kraju | |||
|- | |||
| PKD | |||
| Kod PKD podstawowego rodzaju działalności gospodarczej | |||
|- | |||
| US | |||
| Nazwa Urzędu Skarbowego, w którym osoba jest płatnikiem podatków | |||
|- | |||
| REGON | |||
| Numer REGON | |||
|- | |||
| RB_LK | |||
| Liczba kontrolna rachunku bankowego | |||
|- | |||
| RB_NUMER | |||
| Numer rachunku bankowego bez liczby kontrolnej | |||
|- | |||
| NAZWA_UP | |||
| Nazwa dużymi literami (do indeksowego wyszukiwania) | |||
|- | |||
| EMAIL | |||
| Adres poczty elektronicznej | |||
|} | |||
==BO_MALZ== | |||
Tabela zawiera dane małżeństwa. | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |||
| ID_OSOBY | |||
| Identyfikator podmiotu (klucz obcy; odwołuje się do wartości klucza głównego tabeli BO_MAIN) (klucz główny) | |||
|- | |||
| NAZWA | |||
| Nazwa małżeństwa | |||
|- | |||
| ID_OSOBY_X | |||
| Identyfikator męża (klucz obcy; odwołuje się do wartości klucza głównego tabeli BO_FIZ) | |||
|- | |||
| ID_OSOBY_Y | |||
| Identyfikator żony (klucz obcy; odwołuje się do wartości klucza głównego tabeli BO_FIZ) | |||
|- | |||
| LCHG_DATA | |||
| Data ostatniej zmiany danych | |||
|- | |||
| LCHG_OPERATOR | |||
| Operator, który jako ostatni modyfikował dane | |||
|- | |||
| LCHG_VALUE | |||
| Nazwa przed ostatnią zmianą | |||
|- | |||
| NAZWA_MLZ_UP | |||
| Nazwa małżeństwa dużymi literami (do indeksowego wyszukiwania) | |||
|} | |||
==BO_PRAWNE== | |||
Tabela zawiera dane specyficzne dla osób prawnych (także firmy osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą). | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |||
| EKD | |||
| Kod EKD | |||
|- | |||
| WWW | |||
| Adres strony www związanej z przedsiębiorstwem | |||
|- | |||
| LCHG_OPERATOR | |||
| Operator, który jako ostatni modyfikował dane | |||
|- | |||
| ID_OSOBY | |||
| Identyfikator podmiotu (klucz obcy; odwołuje się do wartości klucza głównego tabeli BO_MAIN) (klucz główny) | |||
|- | |||
| ID_KATEG | |||
| Identyfikator formy prawnej (klucz obcy; odwołuje się do wartości klucza głównego tabeli BO_SLKAT) | |||
|- | |||
| LCHG_DATA | |||
| Data ostatniej zmiany danych | |||
|- | |||
| NUMER_KRS | |||
| Numer nadany przedsiębiorstwu przez Krajowy Rejestr Sądowy | |||
|- | |||
| NAZWA_SADU | |||
| Nazwa sądu, który zarejestrował przedsiębiorstwo | |||
|- | |||
| NAZWA | |||
| Pełna nazwa | |||
|- | |||
| NAZWA_SKR | |||
| Nazwa w postaci skróconej | |||
|- | |||
| LCHG_VALUE | |||
| Nazwa przed ostatnią zmianą | |||
|- | |||
| NAZWA_PLN_UP | |||
| Pena nazwa dużymi literami (do indeksowego wyszukiwania) | |||
|- | |||
| NAZWA_SKR_UP | |||
| Nazwa skrócona dużymi literami (do indeksowego wyszukiwania) | |||
|} | |||
==BO_SLKAT== | |||
Słownik form prawnych. | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |||
| NAZWA | |||
| Nazwa formy prawnej | |||
|- | |||
| ID_KATEG | |||
| Identyfikator formy prawnej (klucz główny) | |||
|} | |||
==BO_UDOSTP== | |||
Tabela zawiera informacje o udostępnianiu danych osobowych tzw. odbiorcom. | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |||
| ID_OSOBY | |||
| Identyfikator podmiotu, którego dane zostały udostępnione (klucz obcy; odwołuje się do wartości klucza głównego tabeli BO_MAIN) (klucz główny) | |||
|- | |||
| ID_UDOSTP | |||
| Identyfikator wpisu związanego z udostępnieniem danych osobowych. (klucz główny) | |||
|- | |||
| NAZWA_ODB | |||
| Nazwa odbiorcy danych osobowych | |||
|- | |||
| DATA | |||
| Data udostępnienia danych osobowych | |||
|- | |||
| ZAKRES | |||
| Zakres udostępnionych danych osobowych | |||
|- | |||
| PRZEZNACZENIE | |||
| Cel udostępnienia danych osobowych | |||
|} | |||
==BO_UPOW== | |||
Tabela zawiera upoważnienia do przetwarzania danych osobowych wystawione przez administratora danych osobowych. | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |||
| ID_UPOW | |||
| Numer upoważnienia w postaci łańcucha znaków (klucz główny) (klucz główny). | |||
|- | |||
| DATA_WYD | |||
| Data wystawienia upoważnienia. | |||
|- | |||
| DATA_KON | |||
| Data końca obowiązywania upoważnienia. | |||
|- | |||
| ZAKRES | |||
| Zakres upoważnienia. | |||
|- | |||
| KOD_OPER | |||
| Identyfikator użytkownika (klucz obcy; odwołuje się do wartości klucza głównego tabeli OP_OPER, zawierającej zbiór wszystkich. | |||
|- | |||
| DATA_POCZ | |||
| Data początku obowiązywania upoważnienia. | |||
|} | |||
==DM_ADMINISTRATORZY== | |||
Dane administratorów nieruchomości. | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |||
| ID_ADM | |||
| Identyfikator (klucz główny) | |||
|- | |||
| NAZWA | |||
| Nazwa | |||
|- | |||
| ULICA | |||
| Ulica | |||
|- | |||
| MIASTO | |||
| Miasto | |||
|- | |||
| KOD_POCZTOWY | |||
| Kod pocztowy | |||
|- | |||
| TELEFON | |||
| Telefon | |||
|- | |||
| NRKONTA | |||
| Numer konta | |||
|- | |||
| NR_DOMU | |||
| Numer domu | |||
|- | |||
| NR_LOKALU | |||
| Numer lokalu | |||
|- | |||
| EMAIL | |||
| Email | |||
|- | |||
| KOD | |||
| | |||
|} | |||
==DM_BUDYNKI== | |||
Dane budynków (dane adresowe). | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |||
| ID_BUDYNKU | |||
| (klucz główny) | |||
|- | |||
| KOD_POCZT | |||
| | |||
|- | |||
| MIASTO | |||
| | |||
|- | |||
| ULICA | |||
| | |||
|- | |||
| ID_ADM | |||
| Powiązanie z tabelą administratorów | |||
|- | |||
| NUMER | |||
| | |||
|} | |||
==DM_DECYZJE== | |||
Dane decyzji. | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |||
| ID_DECYZJI | |||
| (klucz główny) | |||
|- | |||
| ID_WNIOSKU | |||
| Identyfikator | |||
|- | |||
| DECYZJA | |||
| Rodzaj decyzji | |||
|- | |||
| DODATEK | |||
| Kwota dodatku | |||
|- | |||
| RYCZALT | |||
| Kwota ryczałtu | |||
|- | |||
| DATA_WYD | |||
| Data wydania | |||
|- | |||
| ID_DECYZJI_NAD | |||
| Identyfikator decyzji nadrzędnej | |||
|- | |||
| RODZAJ | |||
| Rodzaj | |||
|- | |||
| ID_ADM | |||
| Identyfikator | |||
|- | |||
| NOTATKI | |||
| Notatki | |||
|- | |||
| ID_OSOBY | |||
| Identyfikator osoby | |||
|- | |||
| ID_TYPU | |||
| Identyfikator | |||
|- | |||
| ID_RODZAJU | |||
| Identyfikator | |||
|- | |||
| DATA_OD | |||
| Data od kiedy | |||
|- | |||
| DATA_DO | |||
| Data do kiedy | |||
|- | |||
| RODZAJ_OST | |||
| Rodzaj ostatniej decyzji | |||
|- | |||
| DODATEKTOADM | |||
| Dodatek wypłacany administratorowi | |||
|- | |||
| RYCZALTTOADM | |||
| Ryczałt wypłacany administratorowi | |||
|- | |||
| WYPKASA | |||
| | |||
|- | |||
| WYPKASAOK | |||
| | |||
|- | |||
| NR_EW | |||
| | |||
|- | |||
| NUMER | |||
| | |||
|- | |||
| ROK | |||
| | |||
|- | |||
| NUMER_SP | |||
| | |||
|- | |||
| DATA_PW | |||
| | |||
|- | |||
| LB_PW | |||
| | |||
|} | |||
==DM_DEC_ENERG== | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |||
| ID_DEC_EN | |||
| | |||
|- | |||
| ID_DECYZJI | |||
| | |||
|- | |||
| ID_LOKALU | |||
| | |||
|- | |||
| LB_OSB | |||
| | |||
|- | |||
| STATUS | |||
| | |||
|- | |||
| STATUS_WYP | |||
| | |||
|- | |||
| KWOTA | |||
| | |||
|- | |||
| DATA_ZL | |||
| | |||
|- | |||
| DATA_WYD | |||
| | |||
|- | |||
| DATA_OD | |||
| | |||
|- | |||
| DATA_DO | |||
| | |||
|- | |||
| WYPLATA | |||
| | |||
|- | |||
| NR_DECYZJI | |||
| | |||
|- | |||
| NR_EW | |||
| | |||
|- | |||
| NR_SP | |||
| | |||
|- | |||
| SP_WYP | |||
| | |||
|- | |||
| NR_KONTA_ZE | |||
| | |||
|- | |||
| NR_UMOWY | |||
| | |||
|- | |||
| CENA_KWH | |||
| | |||
|- | |||
| DATA_PW | |||
| | |||
|- | |||
| LB_PW | |||
| | |||
|} | |||
==DM_LOKALE== | |||
Dane lokalne. | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |||
| ID_LOKALU | |||
| Identyfikator (klucz główny) | |||
|- | |||
| NUMER | |||
| Numer lokalu | |||
|- | |||
| JEST_CW | |||
| Czy w lokalu jest ciepła woda | |||
|- | |||
| JEST_GP | |||
| Czy w lokalu jest gaz przewodowy | |||
|- | |||
| JEST_EC | |||
| Czy w lokalu jest energia cieplna | |||
|- | |||
| ID_BUDYNKU | |||
| Identyfikator budynku | |||
|- | |||
| ID_OSOBY | |||
| Identyfikator osoby | |||
|- | |||
| LB_OSOB | |||
| Liczba osób w lokalu | |||
|- | |||
| OS_NIEPELNOSPRAWNA | |||
| Czy jest osoba niepełnosprawna | |||
|- | |||
| POW_UZYTK | |||
| Powierzchnia użytkowa | |||
|- | |||
| UDZIAL_PK | |||
| Udział powierzchni kuchni I pokoi | |||
|- | |||
| ID_TYPU | |||
| Identyfikator typu | |||
|- | |||
| ID_RODZAJU | |||
| Identyfikator rodzaju | |||
|- | |||
| OS_NIEP_LICZBA | |||
| | |||
|- | |||
| ID_ADRESU | |||
| | |||
|} | |||
==DM_PARAMS== | |||
Parametry. | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |||
| PARAM_ID | |||
| Identyfikator (klucz główny) | |||
|- | |||
| PARAM_NAME | |||
| Nazwa | |||
|- | |||
| PARAM_INT | |||
| Wartość całkowita | |||
|- | |||
| PARAM_NUM | |||
| Wartość ułamkowa | |||
|} | |||
==DM_RODZAJE2TYP== | |||
Powiązania rodzajów z typami. | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |||
| ID_TYPU | |||
| Identyfikator typu (klucz główny) | |||
|- | |||
| ID_RODZAJU | |||
| Identyfikator rodzaju(klucz główny) | |||
|} | |||
==DM_RODZAJE_TYP== | |||
Dane rodzajów i typów. | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |||
| ID_RODZAJU | |||
| Identyfikator rodzaju (klucz główny) | |||
|- | |||
| OPIS | |||
| Opis | |||
|} | |||
==DM_SL_DECKL== | |||
(nieużywane) | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |||
| RODZAJ1 | |||
| (klucz główny) | |||
|- | |||
| RODZAJ2 | |||
| (klucz główny) | |||
|} | |||
==DM_SL_DECYZJE== | |||
Słownik rodzajów decyzji. | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |||
| RODZAJ | |||
| Rodzaj (klucz główny) | |||
|- | |||
| OPIS | |||
| Opis | |||
|} | |||
==DM_ST_PARAM== | |||
Parametry zarejestrowanego wniosku. | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |||
| ID_PARAM | |||
| Identyfikator (klucz główny) | |||
|- | |||
| DM_ROK | |||
| Rok | |||
|- | |||
| DM_MIESIAC | |||
| Miesiąc | |||
|- | |||
| ZAOKR_DOD | |||
| Zaokrąglenie dodatku | |||
|- | |||
| ZAOKR_RYCZ | |||
| Zaokrąglenie ryczałtu | |||
|- | |||
| EMERYTURA_MIN | |||
| Minimalna emerytura | |||
|- | |||
| DODATEK_MIN | |||
| Minimalny dodatek mieszkaniowy | |||
|- | |||
| KWH_STAWKA | |||
| Stawka za 1KWH | |||
|- | |||
| EC_RWN | |||
| Energia cieplna | |||
|- | |||
| CW_RWN | |||
| Ciepła woda | |||
|- | |||
| GP_RWN1 | |||
| Gaz przewodowy | |||
|- | |||
| GP_RWN2 | |||
| Gaz przewodowy | |||
|- | |||
| SDM_ART62U | |||
| Czy spełniony jest artykuł 62 | |||
|- | |||
| PROC_WYD_NORM | |||
| Procent wydatków normatywnych | |||
|- | |||
| OGRANICZENIE_NA_POW | |||
| Ograniczenie na powierzchni | |||
|- | |||
| SR_CENA_EN | |||
| | |||
|} | |||
==DM_TYP_LOK== | |||
Typy lokali. | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |||
| ID_TYPU | |||
| Identyfikator (klucz główny) | |||
|- | |||
| OPIS | |||
| Opis | |||
|- | |||
| WYP_W_KASIE | |||
| | |||
|} | |||
==DM_WNIOSKI== | |||
Dane zarejestrowanych wniosków. | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |||
| ID_WNIOSKU | |||
| Identyfikator (klucz główny) | |||
|- | |||
| ID_LOKALU | |||
| Identyfikator | |||
|- | |||
| DOCHOD_GSP | |||
| Dochód gospodarstwa | |||
|- | |||
| WYDATKI_DEKL | |||
| Wydatki deklarowane | |||
|- | |||
| PODW_NORMA | |||
| Czy jest podwyższona norma | |||
|- | |||
| DATA_ZL | |||
| Data złożenia | |||
|- | |||
| DATA_WZ | |||
| Data wznowienia | |||
|- | |||
| ID_OSOBY | |||
| Identyfikator osoby | |||
|- | |||
| ID_DECYZJI_PIER | |||
| Identyfikator pierwszej decyzji | |||
|- | |||
| ID_DECYZJI_OST | |||
| Identyfikator ostatniej decyzji | |||
|- | |||
| KOD_OPER | |||
| Kod operatora | |||
|- | |||
| NOTATKI | |||
| Notatki | |||
|- | |||
| DODATEKTOADM | |||
| Czy dodatek wypłacany administratorowi | |||
|- | |||
| RYCZALTTOADM | |||
| Czy ryczałt wypłacany administratorowi | |||
|- | |||
| KWH_STAWKA | |||
| Stawka za 1 KWH | |||
|- | |||
| WYPKASA | |||
| | |||
|- | |||
| WYDATKI_PEC | |||
| | |||
|- | |||
| WYDATKI_WIK | |||
| | |||
|- | |||
| ID_ADRESU | |||
| | |||
|- | |||
| WYDATKI_OBL | |||
| Wydatki obligatoryjne | |||
|- | |||
| WYDATKI_GAZ | |||
| | |||
|- | |||
| STATUS | |||
| Status wniosku | |||
|} | |||
==DM_WNIOSKI_PARAM== | |||
Parametry wniosków. | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |||
| P_DM_ROK | |||
| Rok | |||
|- | |||
| P_EMERYTURA_MIN | |||
| Emerytura minimalna | |||
|- | |||
| P_DODATEK_MIN | |||
| Dodatek minimalny | |||
|- | |||
| P_KWH_STAWKA | |||
| Stawka za 1 kWh | |||
|- | |||
| P_EC_RWN | |||
| Równowartość kWh dla energii cieplnej | |||
|- | |||
| P_CW_RWN | |||
| Równowartość kWh dla ciepłej wody | |||
|- | |||
| P_GP_RWN1 | |||
| Równowartość kWh dla gazu przew. (pierwsza osoba) | |||
|- | |||
| P_GP_RWN2 | |||
| Równowartość kWh dla gazu przew. (następne osoby) | |||
|- | |||
| P_SDM_ART62U | |||
| Czy spełniony artykuł 62 | |||
|- | |||
| P_JEST_CW | |||
| Czy jest ciepła woda | |||
|- | |||
| P_JEST_GP | |||
| Czy jest gaz przewodowy | |||
|- | |||
| P_JEST_EC | |||
| Czy jest energia cieplna | |||
|- | |||
| P_LB_OSOB | |||
| Liczba osób w lokalu | |||
|- | |||
| P_OS_NIEPELNOSPRAWNA | |||
| Czy jest osoba niepełnosprawna | |||
|- | |||
| P_POW_UZYTK | |||
| Powierzchnia użytkowa | |||
|- | |||
| P_UDZIAL_PK | |||
| Udział powierzchni kuchni i pokoi | |||
|- | |||
| P_DM_MIESIAC | |||
| Miesiąc przyznania dodatku | |||
|- | |||
| P_ZAOKR_DOD | |||
| Zaokrąglanie kwoty dodatku | |||
|- | |||
| P_ZAOKR_RYCZ | |||
| Zaokrąglanie kwoty ryczałtu | |||
|- | |||
| P_PROC_WYD_NORM | |||
| Procent wydatków normatywnych | |||
|- | |||
| P_DOCHOD_GSP | |||
| Dochód gospodarstwa | |||
|- | |||
| P_WYDATKI_DEKL | |||
| Wydatki deklarowane | |||
|- | |||
| ID_WNIOSKU | |||
| Identyfikator (klucz główny) | |||
|- | |||
| P_WYDATKI_OBL | |||
| Wydatki obligatoryjne | |||
|- | |||
| OGRANICZENIE_NA_POW | |||
| Ograniczenie na powierzchnię | |||
|- | |||
| P_OS_NIEP_LICZBA | |||
| | |||
|- | |||
| P_WYDATKI_PEC | |||
| | |||
|- | |||
| P_WYDATKI_WIK | |||
| | |||
|- | |||
| P_WYDATKI_GAZ | |||
| | |||
|- | |||
| TEMP_3 | |||
| | |||
|} | |||
==DM_WYPLATY== | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |||
| ID | |||
| | |||
|- | |||
| ID_DM | |||
| | |||
|- | |||
| ID_DE | |||
| | |||
|- | |||
| ID_ADM | |||
| | |||
|- | |||
| ID_LOK | |||
| | |||
|- | |||
| RODZ_DEC | |||
| | |||
|- | |||
| RATA | |||
| | |||
|- | |||
| DATA_OD | |||
| | |||
|- | |||
| DATA_DO | |||
| | |||
|- | |||
| KWOTA | |||
| | |||
|- | |||
| KW_D | |||
| | |||
|- | |||
| KW_R | |||
| | |||
|- | |||
| KW_DE | |||
| | |||
|- | |||
| KW_PEC | |||
| | |||
|- | |||
| KW_WIK | |||
| | |||
|- | |||
| KW_GAZ | |||
| | |||
|- | |||
| RTA | |||
| | |||
|- | |||
| STATUS | |||
| | |||
|} | |||
==OP_GRFUN== | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |||
| KOD_GRUPY | |||
| (klucz główny) | |||
|- | |||
| KOD_FUNSYS | |||
| (klucz główny) | |||
|- | |||
| KOD_SYSTEMU | |||
| (klucz główny) | |||
|} | |||
==OP_GRUPY== | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |||
| NAZWA | |||
| | |||
|- | |||
| KOD_GRUPY | |||
| (klucz główny) | |||
|- | |||
| OPIS | |||
| | |||
|} | |||
==OP_OPER== | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |||
| NAZWA | |||
| | |||
|- | |||
| KOD_OPER | |||
| (klucz główny) | |||
|- | |||
| OPIS | |||
| | |||
|- | |||
| NAZWA_ZEWN | |||
| | |||
|- | |||
| KOD_SKROCONY | |||
| | |||
|- | |||
| KOD_WYDZIALU | |||
| | |||
|- | |||
| DATA_ZMH | |||
| | |||
|- | |||
| HASLO | |||
| | |||
|- | |||
| STATUS | |||
| | |||
|- | |||
| SID | |||
| | |||
|} | |||
==OP_OPERGRUP== | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |||
| KOD_OPER | |||
| (klucz główny) | |||
|- | |||
| KOD_GRUPY | |||
| (klucz główny) | |||
|} | |||
==OP_OPFUN== | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |||
| KOD_OPER | |||
| (klucz główny) | |||
|- | |||
| KOD_FUNSYS | |||
| (klucz główny) | |||
|- | |||
| KOD_SYSTEMU | |||
| (klucz główny) | |||
|} | |||
==OP_SLFUN== | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |||
| KOD_SYSTEMU | |||
| (klucz główny) | |||
|- | |||
| OPIS | |||
| | |||
|- | |||
| KOD_FUNSYS | |||
| (klucz główny) | |||
|} | |||
[[Category:Dokumentacja bazy danych]] | [[Category:Dokumentacja bazy danych]] | ||
[[Category:Baza danych]] | [[Category:Baza danych]] | ||