Podatki makrodefinicje: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
Nie podano opisu zmian |
|||
| Linia 376: | Linia 376: | ||
==Decyzji za lata ubiegłe== | ==Decyzji za lata ubiegłe== | ||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold;" | Nazwa makra | |||
! style="font-weight: bold;" | Opis | |||
|- | |||
| @R() | |||
| | |||
|- | |||
| @BAR_CODE() | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| @NR_KONTA_WIRT() | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| @Pod_pierwsza_linia() | |||
| | |||
|- | |||
| @Pod_druga_linia() | |||
| | |||
|- | |||
| @Pod_trzecia_linia() | |||
| | |||
|- | |||
| @Pod_linia_1() | |||
| | |||
|- | |||
| @Pod_linia_2() | |||
| | |||
|- | |||
| @Pod_linia_3() | |||
| | |||
|- | |||
| @Pod_linia_1_adr() | |||
| | |||
|- | |||
| @Pod_linia_2_adr() | |||
| | |||
|- | |||
| @Pod_linia_3_adr() | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| @WLG_linia_1() | |||
| | |||
|- | |||
| @WLG_linia_2() | |||
| | |||
|- | |||
| @WLG_linia_3() | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| @Wlasciciele_pozostali() | |||
| | |||
|- | |||
| @Adres_podatnika_i_wlasciciele_pozostali() | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| @Adres_nier() | |||
| | |||
|- | |||
| @Adres_nier_SKL() | |||
| | |||
|- | |||
| @Nazwa_Obszaru() | |||
| | |||
|- | |||
| @Nr_Konta_Obszaru() | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| @NUMERNIP() | |||
| | |||
|- | |||
| @NUMERPESEL() | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| @Oper_Login() | |||
| | |||
|- | |||
| @Oper_Nazwa() | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| @DA_Arch_Nr_dec() | |||
| | |||
|- | |||
| @DA_Arch_Dn_Data() | |||
| | |||
|- | |||
| @DA_Arch_Kw_pod() | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| @DA_Dn_Data() | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| @DA_Kw_pod() | |||
| | |||
|- | |||
| @DA_Kw_salda() | |||
| | |||
|- | |||
| @DA_Nazwa_Zobow() | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| @DA_Nr_dec() | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| @DA_Tabela_Wym_N() | |||
| | |||
|- | |||
| @DA_Tabela_Wym_R() | |||
| | |||
|- | |||
| @DA_Tabela_Wym_L() | |||
| | |||
|- | |||
| @DA_Tabela_LZP() | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| @DA_Tabela_Wym_N_RTF() | |||
| | |||
|- | |||
| @DA_Tabela_Wym_R_RTF() | |||
| | |||
|- | |||
| @DA_Tabela_Wym_L_RTF() | |||
| | |||
|- | |||
| @DA_Tabela_LZP_RTF() | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| @DA_Tabela_Raty() | |||
| | |||
|- | |||
| @DA_Tabela_Raty_RTF() | |||
| | |||
|- | |||
| @DA_Tabela_Raty_Do_Zap() | |||
| | |||
|- | |||
| @DA_Tabela_Raty_Do_Zap_RTF() | |||
| | |||
|} | |||
==Na dokumenty drukowanych wg wzorca== | ==Na dokumenty drukowanych wg wzorca== | ||
Wersja z 11:16, 4 lip 2014
Lista makrodefinicji:
Dotyczących decyzji podatkowych
| Nazwa makra | Opis |
|---|---|
| @R() | |
| @Dn_DataSys() | |
| @NR_KONTA_WIRT() | |
| @Pod_pierwsza_linia() | |
| @Pod_druga_linia() | |
| @Pod_trzecia_linia() | |
| @Pod_linia_1() | |
| @Pod_linia_2() | |
| @Pod_linia_3() | |
| @Pod_linia_1_adr() | |
| @Pod_linia_2_adr() | |
| @Pod_linia_3_adr() | |
| @WLG_linia_1() | |
| @WLG_linia_2() | |
| @WLG_linia_3() | |
| @Wlasciciele_pozostali() | |
| @Lista_odbiorcow() | |
| @Adres_podatnika_i_wlasciciele_pozostali() | |
| @Adres_nier() | |
| @Adres_nier_SKL() | |
| @Nazwa_Obszaru() | |
| @Nr_Konta_Obszaru() | |
| @NR_EGIB_LISTA() | |
| @NR_EGIB_OBR_DZ() | |
| @NR_EGIB_DZ() | |
| @NR_EGIB_LINIA() | |
| @NUMERNIP() | |
| @NUMERPESEL() | |
| @Oper_Login() | |
| @Oper_Nazwa() | |
| @Nr_KW() | |
| @Nr_KOL() | |
| @Nr_JRWA() | |
| @Dn_Data() | |
| @Arch_Nr_dec() | |
| @Arch_Dn_Data() | |
| @Arch_Kw_pod() | |
| @Tabela_Raty_Do_Zap() | |
| @Kw_przypis_odpis() | |
| @Nr_dec() | |
| @Nr_OD() | |
| @Pow_Gosp_Og() | |
| @Pow_Gosp_Fiz() | |
| @Pow_Gosp_Przel() | |
| @Pow_Uz_Fiz() | |
| @Pow_Uz_Przel() | |
| @Imie_Ojca() | |
| @Imie_Matki() | |
| @Kw_pod() | |
| @Kw_pod_do_zap() | |
| @Kw_salda() | |
| @Kw_zaleg() | |
| @Kw_saldaK() | |
| @Kw_zalegK() | |
| @Tabela_Raty() | |
| @Tabela_Raty_RTF() | |
| @Tabela_Raty_14() | |
| @Tabela_Raty_14_RTF() | |
| @Tabela_Raty_Ust() | |
| @Tabela_Raty_Ust_RTF() | |
| @Tabela_Raty_Do_Zap_RTF() | |
| @R_1() | |
| @R_2() | |
| @R_3() | |
| @R_4() | |
| @R_1_Slownie() | |
| @R_2_Slownie() | |
| @R_3_Slownie() | |
| @R_4_Slownie() | |
| @Nazwa_Zobow() | |
| @Tabela_Wym_N() | |
| @Tabela_Wym_R() | |
| @Tabela_Wym_L() | |
| @Tabela_LZP() | |
| @Tabela_Wym_N_RTF() | |
| @Tabela_Wym_N_Adr_RTF() | |
| @Tabela_Wym_N_KW_RTF() | |
| @Tabela_Wym_R_RTF() | |
| @Tabela_Wym_L_RTF() | |
| @Tabela_LZP_RTF() | |
| @Podstawa_prawna_LZP_NierLas() | |
| @Informacje_dodatkowe_LZP_NierLas() | |
| @Rodzaj_zobowiazania() | |
| @Podstawa_prawna() | |
| @BAR_CODE() | |
| @K_WIRT_R1_C128() | |
| @K_WIRT_R2_C128() | |
| @K_WIRT_R3_C128() | |
| @K_WIRT_R4_C128() | |
| @K_WIRT_KWOTA_C128() | |
| @K_WIRT_C128() | |
| @CitiCodePDF417() | |
| @TestCode128C() | |
| @TestCodeQR() | |
| @TestCodePDF417() | |
| @at() | |
| @DecPodpis() |
Decyzji za lata ubiegłe
| Nazwa makra | Opis |
|---|---|
| @R() | |
| @BAR_CODE() | |
| @NR_KONTA_WIRT() | |
| @Pod_pierwsza_linia() | |
| @Pod_druga_linia() | |
| @Pod_trzecia_linia() | |
| @Pod_linia_1() | |
| @Pod_linia_2() | |
| @Pod_linia_3() | |
| @Pod_linia_1_adr() | |
| @Pod_linia_2_adr() | |
| @Pod_linia_3_adr() | |
| @WLG_linia_1() | |
| @WLG_linia_2() | |
| @WLG_linia_3() | |
| @Wlasciciele_pozostali() | |
| @Adres_podatnika_i_wlasciciele_pozostali() | |
| @Adres_nier() | |
| @Adres_nier_SKL() | |
| @Nazwa_Obszaru() | |
| @Nr_Konta_Obszaru() | |
| @NUMERNIP() | |
| @NUMERPESEL() | |
| @Oper_Login() | |
| @Oper_Nazwa() | |
| @DA_Arch_Nr_dec() | |
| @DA_Arch_Dn_Data() | |
| @DA_Arch_Kw_pod() | |
| @DA_Dn_Data() | |
| @DA_Kw_pod() | |
| @DA_Kw_salda() | |
| @DA_Nazwa_Zobow() | |
| @DA_Nr_dec() | |
| @DA_Tabela_Wym_N() | |
| @DA_Tabela_Wym_R() | |
| @DA_Tabela_Wym_L() | |
| @DA_Tabela_LZP() | |
| @DA_Tabela_Wym_N_RTF() | |
| @DA_Tabela_Wym_R_RTF() | |
| @DA_Tabela_Wym_L_RTF() | |
| @DA_Tabela_LZP_RTF() | |
| @DA_Tabela_Raty() | |
| @DA_Tabela_Raty_RTF() | |
| @DA_Tabela_Raty_Do_Zap() | |
| @DA_Tabela_Raty_Do_Zap_RTF() |