DBD is dmb: Różnice pomiędzy wersjami
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
| Linia 1: | Linia 1: | ||
==AU_CZASWYR== | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |||
| ID_KARTY | |||
| | |||
|- | |||
| ID_CZAS | |||
| | |||
|- | |||
| DATA_OD | |||
| | |||
|- | |||
| DATA_DO | |||
| | |||
|- | |||
| ROK | |||
| | |||
|- | |||
| DAKT | |||
| | |||
|- | |||
| ID_SYSTEMU | |||
| | |||
|- | |||
| KOD_OPER | |||
| | |||
|- | |||
| NR_DEC | |||
| | |||
|- | |||
| UWAGI | |||
| | |||
|- | |||
| NR_REJ | |||
| | |||
|} | |||
==AU_DEFKLAS== | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |||
| ROK | |||
| | |||
|- | |||
| ID_KLASY | |||
| | |||
|- | |||
| ID_RODZAJU | |||
| | |||
|- | |||
| W_OD | |||
| | |||
|- | |||
| W_DO | |||
| | |||
|- | |||
| W_KWOTA1 | |||
| | |||
|- | |||
| W_KWOTA2 | |||
| | |||
|- | |||
| W_KWOTA3 | |||
| | |||
|- | |||
| W_KWOTA4 | |||
| | |||
|- | |||
| W_CZY_WLAC | |||
| | |||
|- | |||
| W_CZY_WLAC2 | |||
| | |||
|- | |||
| NR_GRUPY | |||
| | |||
|- | |||
| DAKT | |||
| | |||
|- | |||
| KOD_OPER | |||
| | |||
|} | |||
==AU_DEKL_DT1== | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |||
| ID_KARTY | |||
| | |||
|- | |||
| ID_SYSTEMU | |||
| | |||
|- | |||
| ID_DEK | |||
| | |||
|- | |||
| DATA_WYST | |||
| | |||
|- | |||
| PRZYCZYNA | |||
| | |||
|- | |||
| STATUS | |||
| | |||
|- | |||
| KWOTA | |||
| | |||
|- | |||
| NA_ROK | |||
| | |||
|- | |||
| TYP_OSOBY | |||
| | |||
|- | |||
| NIP | |||
| | |||
|- | |||
| NAZWISKO | |||
| | |||
|- | |||
| ROK | |||
| | |||
|- | |||
| DAKT | |||
| | |||
|- | |||
| KOD_OPER | |||
| | |||
|- | |||
| RATA1 | |||
| | |||
|- | |||
| RATA2 | |||
| | |||
|- | |||
| NR_DT1 | |||
| | |||
|- | |||
| ADNOTACJE | |||
| | |||
|- | |||
| IMIE | |||
| | |||
|- | |||
| IL_ZAL | |||
| | |||
|} | |||
==AU_DEKL_RATY== | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |||
| ID_DD | |||
| | |||
|- | |||
| ID_SYSTEMU | |||
| | |||
|- | |||
| ID_KARTY | |||
| | |||
|- | |||
| ID_DEK | |||
| | |||
|- | |||
| OPIS | |||
| | |||
|- | |||
| TERMIN1 | |||
| | |||
|- | |||
| RATA1 | |||
| | |||
|- | |||
| TERMIN2 | |||
| | |||
|- | |||
| RATA2 | |||
| | |||
|- | |||
| STATUS | |||
| | |||
|} | |||
==AU_GRUPA== | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |||
| NR_GRUPY | |||
| | |||
|- | |||
| NAZWA | |||
| | |||
|- | |||
| KWOTA | |||
| | |||
|- | |||
| DAKT | |||
| | |||
|- | |||
| KOD_OPER | |||
| | |||
|} | |||
==AU_KARTOTEKA== | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |||
| ID_KARTY | |||
| | |||
|- | |||
| ID_SYSTEMU | |||
| | |||
|- | |||
| DATA_ROZP | |||
| | |||
|- | |||
| DATA_KONCA | |||
| | |||
|- | |||
| STATUS | |||
| | |||
|- | |||
| ID_KONTA | |||
| | |||
|- | |||
| OP_ZALOZ | |||
| | |||
|- | |||
| OP_LIKWID | |||
| | |||
|- | |||
| TYP_OSOBY | |||
| | |||
|- | |||
| TYP_ROZL | |||
| | |||
|} | |||
==AU_KAT_POJ== | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |||
| IDP | |||
| | |||
|- | |||
| KOD_RODZ | |||
| | |||
|- | |||
| MARKA | |||
| | |||
|- | |||
| MODEL | |||
| | |||
|- | |||
| MASA_CALK | |||
| | |||
|- | |||
| MASA_ZESP | |||
| | |||
|- | |||
| LICZBA_OSI | |||
| | |||
|- | |||
| IL_MIEJSC | |||
| | |||
|- | |||
| LADOWNOSC | |||
| | |||
|- | |||
| MASA_WL | |||
| | |||
|- | |||
| NACISK | |||
| | |||
|- | |||
| POJ_SIL | |||
| | |||
|- | |||
| ZAWIESZENIE | |||
| | |||
|- | |||
| INNE | |||
| | |||
|- | |||
| UWAGI | |||
| | |||
|- | |||
| ID_MARKI | |||
| | |||
|- | |||
| ID_MODELU | |||
| | |||
|- | |||
| NR_KATALOG | |||
| | |||
|} | |||
==AU_KLASA== | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |||
| ROK | |||
| | |||
|- | |||
| ID_KLASY | |||
| | |||
|- | |||
| NZW_KLASY | |||
| | |||
|- | |||
| CZY_OSIE | |||
| | |||
|- | |||
| CZY_WIEK | |||
| | |||
|- | |||
| CZY_WARTOSC | |||
| | |||
|- | |||
| OD_SIEDZ | |||
| | |||
|- | |||
| DO_SIEDZ | |||
| | |||
|- | |||
| OD_MASY_C | |||
| | |||
|- | |||
| DO_MASY_C | |||
| | |||
|- | |||
| KWOTA | |||
| | |||
|- | |||
| ID_RODZAJU | |||
| | |||
|- | |||
| OD_MASY_Z | |||
| | |||
|- | |||
| DO_MASY_Z | |||
| | |||
|- | |||
| OD_NACISKU | |||
| | |||
|- | |||
| DO_NACISKU | |||
| | |||
|- | |||
| OD_OSI | |||
| | |||
|- | |||
| DO_OSI | |||
| | |||
|- | |||
| OD_ZAWIESZENIA | |||
| | |||
|- | |||
| DO_ZAWIESZENIA | |||
| | |||
|- | |||
| OD_SRODOWISKA | |||
| | |||
|- | |||
| DO_SRODOWISKA | |||
| | |||
|} | |||
==AU_PARSYS== | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |||
| ID_PS | |||
| | |||
|- | |||
| ID_SYSTEMU | |||
| | |||
|- | |||
| ID_PAR | |||
| | |||
|- | |||
| TYP_PAR | |||
| | |||
|- | |||
| DL_PAR | |||
| | |||
|- | |||
| DL_D_PAR | |||
| | |||
|- | |||
| M_PAR | |||
| | |||
|- | |||
| TRESC_PAR | |||
| | |||
|} | |||
==AU_PLATNIK== | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |||
| ID_OSOBY | |||
| | |||
|- | |||
| ID_ADRESU | |||
| | |||
|- | |||
| LP | |||
| | |||
|- | |||
| OD_KIEDY | |||
| | |||
|- | |||
| DO_KIEDY | |||
| | |||
|- | |||
| UDZIAL | |||
| | |||
|- | |||
| ID_KARTY | |||
| | |||
|- | |||
| ID_SYSTEMU | |||
| | |||
|} | |||
==AU_RODZAJ== | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |||
| ID_RODZAJU | |||
| | |||
|- | |||
| NZW_RODZAJU | |||
| | |||
|- | |||
| ROK | |||
| | |||
|- | |||
| KOD_RODZ | |||
| | |||
|} | |||
==AU_RODZAJ_WK== | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |||
| KOD_RODZ | |||
| | |||
|- | |||
| NAZWA | |||
| | |||
|} | |||
==AU_TABLICA== | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |||
| ID_KARTY | |||
| | |||
|- | |||
| DATA_ZAR | |||
| | |||
|- | |||
| DATA_WYR | |||
| | |||
|- | |||
| RODZAJ | |||
| | |||
|- | |||
| OP_WYREJ | |||
| | |||
|- | |||
| OP_ZAREJ | |||
| | |||
|- | |||
| ID_SYSTEMU | |||
| | |||
|- | |||
| ID_POJAZDU | |||
| | |||
|- | |||
| ID_RODZAJU | |||
| | |||
|- | |||
| ID_KLASY | |||
| | |||
|- | |||
| KOD_RODZ | |||
| | |||
|- | |||
| NAZWA | |||
| | |||
|- | |||
| MASA_CALK | |||
| | |||
|- | |||
| MASA_ZESP | |||
| | |||
|- | |||
| LICZBA_OSI | |||
| | |||
|- | |||
| LADOWNOSC | |||
| | |||
|- | |||
| MASA_WLASNA | |||
| | |||
|- | |||
| LICZBA_OSOB | |||
| | |||
|- | |||
| TYP_ZAWIESZENIA | |||
| | |||
|- | |||
| NACISK | |||
| | |||
|- | |||
| ROK_PRODUKCJI | |||
| | |||
|- | |||
| NR_PODWOZIA | |||
| | |||
|- | |||
| NR_SILNIKA | |||
| | |||
|- | |||
| DATA_1_REJ | |||
| | |||
|- | |||
| ROK | |||
| | |||
|- | |||
| DATA_ZAK | |||
| | |||
|- | |||
| DATA_SP | |||
| | |||
|- | |||
| UWAGI | |||
| | |||
|- | |||
| NR_REJ | |||
| | |||
|- | |||
| ID_REK | |||
| | |||
|} | |||
==AU_WK_DANE== | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |||
| ID_DYSK | |||
| | |||
|- | |||
| NS | |||
| | |||
|- | |||
| KOD_ZM | |||
| | |||
|- | |||
| NR_NADW | |||
| | |||
|- | |||
| RODZAJ | |||
| | |||
|- | |||
| MARKA | |||
| | |||
|- | |||
| MODEL | |||
| | |||
|- | |||
| DT_ADM | |||
| | |||
|- | |||
| DT_WPISU | |||
| | |||
|- | |||
| DT_WL | |||
| | |||
|- | |||
| DT_1 | |||
| | |||
|- | |||
| DT_2 | |||
| | |||
|- | |||
| DT_UBYCIA | |||
| | |||
|- | |||
| R_KONTA | |||
| | |||
|- | |||
| KONTO | |||
| | |||
|- | |||
| NAZWISKO_1 | |||
| | |||
|- | |||
| IMIE_1 | |||
| | |||
|- | |||
| NAZWA_P | |||
| | |||
|- | |||
| KOD_PT | |||
| | |||
|- | |||
| MIEJSCOWOSC | |||
| | |||
|- | |||
| ULICA | |||
| | |||
|- | |||
| NR_DOMU | |||
| | |||
|- | |||
| NR_LOKALU | |||
| | |||
|- | |||
| R_P_P | |||
| | |||
|- | |||
| IL_OSI_URZ | |||
| | |||
|- | |||
| MASA_DOP | |||
| | |||
|- | |||
| MASA_WL | |||
| | |||
|- | |||
| LODOW_DOP | |||
| | |||
|- | |||
| L_M_O | |||
| | |||
|- | |||
| L_M_SD | |||
| | |||
|- | |||
| PAL_P | |||
| | |||
|- | |||
| KATAL | |||
| | |||
|- | |||
| POJ_SILN | |||
| | |||
|- | |||
| NR_SILN | |||
| | |||
|- | |||
| ID_RODZ | |||
| | |||
|- | |||
| ID_PRODZ | |||
| | |||
|- | |||
| PODRODZ | |||
| | |||
|- | |||
| ID_PRZEZN | |||
| | |||
|- | |||
| PRZEZN | |||
| | |||
|- | |||
| IDP | |||
| | |||
|- | |||
| IDP2 | |||
| | |||
|- | |||
| ADRES_1 | |||
| | |||
|- | |||
| ADRES_2 | |||
| | |||
|- | |||
| RODZ_DR | |||
| | |||
|- | |||
| DT_WYD_DR | |||
| | |||
|- | |||
| NR_DOW_REJ | |||
| | |||
|- | |||
| WERSJA | |||
| | |||
|- | |||
| DOP_MZ | |||
| | |||
|- | |||
| RODZ_ZAWIESZENIA | |||
| | |||
|- | |||
| NR_TAB_REJ | |||
| | |||
|} | |||
==AU_WK_DYSK== | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |||
| ID_DYSK | |||
| | |||
|- | |||
| DATA | |||
| | |||
|- | |||
| TERMIN1 | |||
| | |||
|- | |||
| TERMIN2 | |||
| | |||
|- | |||
| GMINA | |||
| | |||
|- | |||
| LICZNIK | |||
| | |||
|- | |||
| MIGRACJA | |||
| | |||
|- | |||
| KOMPLET | |||
| | |||
|- | |||
| UWAGI | |||
| | |||
|- | |||
| POJ_PLUS | |||
| | |||
|- | |||
| POJ_MINUS | |||
| | |||
|- | |||
| POJ_EDIT | |||
| | |||
|- | |||
| DAKT | |||
| | |||
|- | |||
| KOD_OPER | |||
| | |||
|} | |||
==AU_WLASCICIEL== | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |||
| ID_OSOBY | |||
| | |||
|- | |||
| ID_ADRESU | |||
| | |||
|- | |||
| NR_REJ | |||
| | |||
|- | |||
| DATA_ZAR | |||
| | |||
|- | |||
| LP | |||
| | |||
|- | |||
| OD_KIEDY | |||
| | |||
|- | |||
| DO_KIEDY | |||
| | |||
|- | |||
| UDZIAL | |||
| | |||
|} | |||
==BO_ADRES== | ==BO_ADRES== | ||
Tabela zawiera adresy danego podmiotu. | Tabela zawiera adresy danego podmiotu. | ||