Podatki makrodefinicje: Różnice pomiędzy wersjami
| Linia 853: | Linia 853: | ||
| @WLG_WOJEW() | | @WLG_WOJEW() | ||
| Województwo z danych adresowych właściciela głównego | | Województwo z danych adresowych właściciela głównego | ||
|- | |||
| @NR_KOL() | |||
| Numery kolejne pozycji (każde wywołanie zwiększa numer) | |||
|} | |} | ||