Płace makrodefinicje: Różnice pomiędzy wersjami
| Linia 450: | Linia 450: | ||
| @KSR(S_DZP) | | @KSR(S_DZP) | ||
| Dochód-zdrowotne-podatek - średnia | | Dochód-zdrowotne-podatek - średnia | ||
|- | |||
| @KSR(P_NET) | |||
| Netto - podstawa | |||
|- | |||
| @KSR(S_NET) | |||
| Netto - średnia | |||
|- | |- | ||
| @KSR(P_WYP) | | @KSR(P_WYP) | ||