KSZOB makrodefinicje: Różnice pomiędzy wersjami

Michalp (dyskusja | edycje)
IŁaska (dyskusja | edycje)
Linia 834: Linia 834:
|  
|  
|  
|  
|
|-
| @uUwagi
| Zwraca pole uwagi z księgowania (np. dla uzyskania nr. faktury z systemu WODA)
|
|
|  
|  
|-
|-