DBD is place: Różnice pomiędzy wersjami
| Linia 1771: | Linia 1771: | ||
| ID_NB | | ID_NB | ||
| | | | ||
|- | |||
| ID_PRAC | |||
| | |||
|- | |- | ||
| DATA_OD | | DATA_OD | ||
| Linia 1810: | Linia 1813: | ||
| DO_JUBIL | | DO_JUBIL | ||
| czy pomniejsza staż pracy do nagrody jubileuszowej | | czy pomniejsza staż pracy do nagrody jubileuszowej | ||
|- | |- | ||
| PROC_PODST | | PROC_PODST | ||
| Linia 1828: | Linia 1828: | ||
| NB_MM | | NB_MM | ||
| | | | ||
|- | |||
| DATA_ZWOL | |||
| | |||
|} | |} | ||