DBD is place: Różnice pomiędzy wersjami

InfoSys (dyskusja | edycje)
InfoSys (dyskusja | edycje)
Linia 1771: Linia 1771:
| ID_NB
| ID_NB
|  
|  
|-
| ID_PRAC
|
|-
|-
| DATA_OD
| DATA_OD
Linia 1810: Linia 1813:
| DO_JUBIL
| DO_JUBIL
| czy pomniejsza staż pracy do nagrody jubileuszowej
| czy pomniejsza staż pracy do nagrody jubileuszowej
|-
| ID_KADR
|
|-
|-
| PROC_PODST
| PROC_PODST
Linia 1828: Linia 1828:
| NB_MM
| NB_MM
|  
|  
|-
| DATA_ZWOL
|
|}
|}