DBD is place: Różnice pomiędzy wersjami
Nie podano opisu zmian |
|||
| Linia 2572: | Linia 2572: | ||
| NAZWA_PIT | | NAZWA_PIT | ||
| Nazwa drukowana na deklaracjach PIT | | Nazwa drukowana na deklaracjach PIT | ||
|- | |||
| OSPRAWNA | |||
| | |||
|- | |||
| KONTO_ZUS | |||
| | |||
|- | |||
| ID_GRPIT | |||
| | |||
|- | |||
| ARCHIWUM | |||
| | |||
|} | |} | ||