DBD is wizja: Różnice pomiędzy wersjami
Nie podano opisu zmian |
|||
| Linia 426: | Linia 426: | ||
|- | |- | ||
| LICZBA | | LICZBA | ||
| | |||
|} | |||
==IS_UPOWAZNIENIA== | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |||
| ID_UPOW | |||
| | |||
|- | |||
| KOD_OPER | |||
| | |||
|- | |||
| NR_UPOW | |||
| | |||
|- | |||
| DATA_WYD | |||
| | |||
|- | |||
| DATA_POCZ | |||
| | |||
|- | |||
| DATA_KON | |||
| | |||
|- | |||
| OPIS | |||
| | |||
|- | |||
| DATA_REJ | |||
| | |||
|- | |||
| OPER_REJ | |||
| | |||
|- | |||
| OPER_OZN | |||
| | |||
|} | |||
==IS_WEB_UPD_LOG== | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |||
| ID_SYSTEMU | |||
| | |||
|- | |||
| NAZWA_PLIKU | |||
| | |||
|- | |||
| DATA_URUCHOMIENIA | |||
| | |||
|- | |||
| KOD_OPER | |||
| | |||
|- | |||
| NAGLOWEK | |||
| | |||
|- | |||
| OPIS | |||
| | | | ||
|} | |} | ||