DBD is dmb: Różnice pomiędzy wersjami
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
| Linia 1308: | Linia 1308: | ||
| (klucz główny) | | (klucz główny) | ||
|} | |} | ||
==LZ_LOG== | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |||
| ID_LOG | |||
| (klucz główny) | |||
|- | |||
| DATA | |||
| | |||
|- | |||
| KOD_OPERATORA | |||
| | |||
|- | |||
| ID_DANYCH | |||
| | |||
|- | |||
| ID_SYSTEMU | |||
| | |||
|- | |||
| KOD_OPERACJI | |||
| | |||
|- | |||
| OPIS | |||
| | |||
|} | |||
==LZ_OPERACJE== | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |||
| ID_SYSTEMU | |||
| (klucz główny) | |||
|- | |||
| KOD_OPERACJI | |||
| | |||
|- | |||
| WAGA | |||
| | |||
|- | |||
| OPIS | |||
| | |||
|} | |||
==IS_FIELDS== | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |||
| FLD_INTEGER | |||
| | |||
|- | |||
| FLD_SMALLINT | |||
| | |||
|- | |||
| FLD_DATE | |||
| | |||
|- | |||
| FLD_TIMESTAMP | |||
| | |||
|- | |||
| FLD_NUMERIC_SAMLL | |||
| | |||
|- | |||
| FLD_NUMERIC | |||
| | |||
|- | |||
| FLD_FIXEDCHAR | |||
| | |||
|- | |||
| FLD_STRING | |||
| | |||
|- | |||
| FLD_MEMO | |||
| | |||
|- | |||
| FLD_BLOB | |||
| | |||
|} | |||
==IS_KATEGORIE== | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |||
| ID_SYSTEMU | |||
| | |||
|- | |||
| ID_KATEG | |||
| | |||
|- | |||
| NAZWA_KTG | |||
| | |||
|} | |||
==IS_KONFIG== | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |||
| ID_SYSTEMU | |||
| | |||
|- | |||
| KOD | |||
| | |||
|- | |||
| WARTOSC | |||
| | |||
|- | |||
| NAZWA | |||
| | |||
|} | |||
==IS_KONTA_W== | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |||
| ID_SYSTEMU | |||
| | |||
|- | |||
| ID_KONTA_W | |||
| | |||
|- | |||
| UWAGI | |||
| | |||
|- | |||
| STATUS | |||
| | |||
|- | |||
| KSG | |||
| | |||
|- | |||
| RAZEM | |||
| | |||
|- | |||
| ID_PODMIOTU | |||
| | |||
|- | |||
| ID_OSOBY | |||
| | |||
|- | |||
| ID_ADRESU | |||
| | |||
|- | |||
| ID_ADRESU_K | |||
| | |||
|- | |||
| UWAGI_KSG | |||
| | |||
|- | |||
| ID_KATEG | |||
| | |||
|} | |||
==IS_PARAMS== | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |||
| ID_SYSTEMU | |||
| | |||
|- | |||
| SET_ID | |||
| | |||
|- | |||
| SET_NAME | |||
| | |||
|- | |||
| XML | |||
| | |||
|} | |||
==IS_REJESTR== | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |||
| ID_SYSTEMU | |||
| (klucz główny) | |||
|- | |||
| NAZWA | |||
| | |||
|- | |||
| OPIS | |||
| | |||
|- | |||
| PATH | |||
| | |||
|- | |||
| PARAMS | |||
| | |||
|- | |||
| ACT_KEY | |||
| | |||
|- | |||
| ROK | |||
| | |||
|- | |||
| DBVERSION | |||
| | |||
|- | |||
| DATA_OKR | |||
| | |||
|} | |||
==IS_REJ_ZMIAN== | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |||
| ID_ZMIANY | |||
| (klucz główny) | |||
|- | |||
| KOD_OPER | |||
| | |||
|- | |||
| DATA_ZM | |||
| | |||
|- | |||
| ID_SYSTEMU | |||
| | |||
|- | |||
| ID_OPISU_ZM | |||
| | |||
|- | |||
| OPIS | |||
| | |||
|- | |||
| ID_GRUPY | |||
| | |||
|} | |||
==IS_REJ_ZMIAN_SLW== | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |||
| ID_OPISU_ZM | |||
| (klucz główny) | |||
|- | |||
| OPIS | |||
| | |||
|- | |||
| ID_SYSTEMU | |||
| | |||
|- | |||
| OZNACZENIE_SYS | |||
| | |||
|} | |||
==IS_REJ_ZMIAN_SZG== | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |||
| ID_ZMIANY | |||
| | |||
|- | |||
| NR_KOLEJNY | |||
| | |||
|- | |||
| TABELA | |||
| | |||
|- | |||
| KOLUMNA | |||
| | |||
|- | |||
| WARTOSC_PRZED | |||
| | |||
|- | |||
| WARTOSC_PO | |||
| | |||
|} | |||
==IS_SLOW_KWITOW== | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |||
| NAZWA | |||
| | |||
|- | |||
| PELNANAZWA | |||
| | |||
|- | |||
| WZORZEC | |||
| | |||
|- | |||
| PATH | |||
| | |||
|- | |||
| UWAGI | |||
| | |||
|- | |||
| PODKPATH | |||
| | |||
|- | |||
| KOD_KWITU | |||
| | |||
|- | |||
| LPOS | |||
| | |||
|} | |||
==IS_SLTERM== | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |||
| KOD_TERMINU | |||
| (klucz główny) | |||
|- | |||
| NAZWA | |||
| | |||
|- | |||
| ID_ZOBOW | |||
| | |||
|} | |||
==IS_SLW_ODSETEK== | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |||
| KOD | |||
| (klucz główny) | |||
|- | |||
| NAZWA | |||
| | |||
|- | |||
| SKALA | |||
| | |||
|- | |||
| ROK_ST | |||
| | |||
|- | |||
| ROK_DLG | |||
| | |||
|- | |||
| MIES_ST | |||
| | |||
|- | |||
| MIES_DLG | |||
| | |||
|- | |||
| ZMST_ZAOKR | |||
| | |||
|} | |||
==IS_SL_ULIC== | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |||
| ID_ULICY | |||
| (klucz główny) | |||
|- | |||
| UL_NAZWA | |||
| | |||
|- | |||
| ULGA_GORSKA | |||
| | |||
|- | |||
| ULGA_INNA | |||
| | |||
|- | |||
| NR_OKREGU | |||
| | |||
|- | |||
| ID_OSOBY | |||
| | |||
|- | |||
| ID_ADRESU | |||
| | |||
|- | |||
| ID_SYSTEMU | |||
| | |||
|} | |||
==IS_STOPY_PROC== | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |||
| KOD | |||
| | |||
|- | |||
| DATA | |||
| | |||
|- | |||
| PROCENT | |||
| | |||
|- | |||
| SKALA | |||
| | |||
|} | |||
==IS_TERMINY== | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |||
| RATA | |||
| | |||
|- | |||
| KOD_TERMINU | |||
| | |||
|- | |||
| TERMIN | |||
| | |||
|} | |||
==IS_TYPY_DANYCH== | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |||
| DATA | |||
| | |||
|- | |||
| KWOTA | |||
| | |||
|- | |||
| NAZWA | |||
| | |||
|- | |||
| ROK | |||
| | |||
|- | |||
| LICZBA | |||
| | |||
|} | |||
==IS_UPOWAZNIENIA== | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |||
| ID_UPOW | |||
| (klucz główny) | |||
|- | |||
| KOD_OPER | |||
| | |||
|- | |||
| NR_UPOW | |||
| | |||
|- | |||
| DATA_WYD | |||
| | |||
|- | |||
| DATA_POCZ | |||
| | |||
|- | |||
| DATA_KON | |||
| | |||
|- | |||
| OPIS | |||
| | |||
|- | |||
| DATA_REJ | |||
| | |||
|- | |||
| OPER_REJ | |||
| | |||
|- | |||
| OPER_OZN | |||
| | |||
|} | |||
==IS_ZOBOW== | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |||
| ID_ZOBOW | |||
| (klucz główny) | |||
|- | |||
| PELNANAZWA | |||
| | |||
|- | |||
| NAZWA | |||
| | |||
|- | |||
| ODSETKI | |||
| | |||
|- | |||
| ROK | |||
| | |||
|- | |||
| VAT | |||
| | |||
|- | |||
| ID_SYSTEMU | |||
| | |||
|- | |||
| TYPDOS | |||
| | |||
|- | |||
| DZIAL | |||
| | |||
|- | |||
| ROZDZIAL | |||
| | |||
|- | |||
| PARAGRAF | |||
| | |||
|- | |||
| ODSETKI_OD | |||
| | |||
|- | |||
| ZAOKR | |||
| | |||
|} | |||
[[Category:Dokumentacja bazy danych]] | [[Category:Dokumentacja bazy danych]] | ||
[[Category:Baza danych]] | [[Category:Baza danych]] | ||