DBD is mat: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
| Linia 1: | Linia 1: | ||
== | ==BO_UPDATE== | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | ! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | ||
! style="font-weight: bold; | Opis | ! style="font-weight: bold; | Opis | ||
|- | |- | ||
| | | ID_OSOBY_ST | ||
| | | | ||
|- | |||
| ID_ADRESU_ST | |||
| | |||
|- | |||
| ID_OSOBY_NW | |||
| | |||
|- | |||
| ID_ADRESU_NW | |||
| | |||
|- | |||
| STATUS | |||
| | |||
|- | |||
| TABELA | |||
| | |||
|- | |||
| KLUCZ | |||
| | |||
|- | |||
| KOLUMNY | |||
| | |||
|- | |||
| DATA_REJ | |||
| | |||
|- | |||
| OPER_REJ | |||
| | |||
|- | |||
| PRZYWROCONO | |||
| | |||
|- | |||
| ID_WPISU | |||
| | |||
|} | |||
==BO_URZEDY_SKB== | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |||
| KOD_US | |||
| | |||
|- | |||
| NAZWA_US | |||
| | |||
|- | |||
| KOD_P | |||
| | |||
|- | |||
| MIASTO | |||
| | |||
|- | |||
| ADRES | |||
| | |||
|- | |||
| WOJEW | |||
| | |||
|- | |||
| NACZELNIK | |||
| | |||
|} | |||
==BO_USUNIETE== | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |||
| ID_OSOBY | |||
| | |||
|- | |||
| ID_ADRESU | |||
| | |||
|- | |||
| RODZAJ_OSB | |||
| | |||
|- | |||
| NAZWA | |||
| | |||
|- | |||
| NIP | |||
| | |||
|- | |||
| REGON | |||
| | |||
|- | |||
| PESEL | |||
| | |||
|- | |||
| MIASTO | |||
| | |||
|- | |||
| ULICA | |||
| | |||
|- | |||
| DOM | |||
| | |||
|- | |||
| LOKAL | |||
| | |||
|- | |||
| KOD | |||
| | |||
|- | |||
| POCZTA | |||
| | |||
|- | |||
| DATA_USN | |||
| | |||
|- | |||
| OPER_USN | |||
| | |||
|- | |||
| TYLKO_ADRES | |||
| | |||
|- | |||
| XML | |||
| | |||
|} | |} | ||
| Linia 18: | Linia 135: | ||
| GODZINA | | GODZINA | ||
| | | | ||
|- | |||
| ZAPYTANIE | |||
| | |||
|} | |||
==IS_BANKI== | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold; | Nazwa pola | |||
! style="font-weight: bold; | Opis | |||
|- | |||
| ID_BANKU | |||
| | |||
|- | |||
| NAZWA | |||
| | |||
|- | |||
| NAZWA_ODD | |||
| | |||
|- | |||
| ADRES | |||
| | |||
|- | |||
| MIASTO | |||
| | |||
|} | |} | ||
Wersja z 09:33, 8 paź 2019
BO_UPDATE
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| ID_OSOBY_ST | |
| ID_ADRESU_ST | |
| ID_OSOBY_NW | |
| ID_ADRESU_NW | |
| STATUS | |
| TABELA | |
| KLUCZ | |
| KOLUMNY | |
| DATA_REJ | |
| OPER_REJ | |
| PRZYWROCONO | |
| ID_WPISU |
BO_URZEDY_SKB
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| KOD_US | |
| NAZWA_US | |
| KOD_P | |
| MIASTO | |
| ADRES | |
| WOJEW | |
| NACZELNIK |
BO_USUNIETE
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| ID_OSOBY | |
| ID_ADRESU | |
| RODZAJ_OSB | |
| NAZWA | |
| NIP | |
| REGON | |
| PESEL | |
| MIASTO | |
| ULICA | |
| DOM | |
| LOKAL | |
| KOD | |
| POCZTA | |
| DATA_USN | |
| OPER_USN | |
| TYLKO_ADRES | |
| XML |
DB_LOG
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| DATA | |
| GODZINA | |
| ZAPYTANIE |
IS_BANKI
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| ID_BANKU | |
| NAZWA | |
| NAZWA_ODD | |
| ADRES | |
| MIASTO |
IS_FIELDS
Do określania typów pól po stronie aplikacji.
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| FLD_INTEGER | |
| FLD_SMALLINT | |
| FLD_DATE | |
| FLD_TIMESTAMP | |
| FLD_NUMERIC_SMALL | |
| FLD_NUMERIC | |
| FLD_FIXEDCHAR | |
| FLD_STRING | |
| FLD_MEMO |
IS_KATEGORIE
Słownik kategorii.
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| ID_SYSTEMU | Identyfikator systemu (klucz główny) |
| ID_KATEG | Identyfikator kategorii (klucz główny) |
| NAZWA_KTG | Nazwa kategorii |
IS_KONFIG
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| ID_SYSTEMU | Identyfikator systemu (klucz główny) |
| KOD | (klucz główny) |
| WARTOSC | |
| NAZWA |
IS_PARAMS
Parametry systemu.
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| ID_SYSTEMU | Identyfikator systemu |
| SET_ID | Identyfikator zestawu parametrów |
| SET_NAME | Nazwa zestawu parametrów |
IS_REJESTR
Rejestr systemów występujących w bazie.
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| ID_SYSTEMU | Identyfikator systemu wymiarowego (klucz główny) |
| NAZWA | Nazwa systemu |
| OPIS | Opis |
| PATH | (nieużywane) |
| PARAMS | (nieużywane) |
| ACT_KEY | (nieużywane) |
| DBVERSION | Numer wersji bazy danych |
| DATA_OKR | Data zamknięcia okresu rozliczeniowego |
IS_TYPY_DANYCH
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| DATA | |
| KWOTA | |
| NAZWA | |
| ROK |
LZ_LOG
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| ID_LOG | (klucz główny) |
| DATA | |
| KOD_OPERATORA | |
| ID_DANYCH | |
| OPIS | |
| ID_SYSTEMU | |
| KOD_OPERACJI |
LZ_OPERACJE
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| ID_SYSTEMU | Identyfikator systemu wymiarowego (klucz główny) |
| KOD_OPERACJI | (klucz główny) |
| WAGA | |
| OPIS | Opis |
MAT_BILANSE
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| ID_BILANSU | |
| DATAB | |
| OPIS |
MAT_DOKS
Nagłówki dokumentów.
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| DATA_DOK | |
| NR_DOK | |
| ID_MAG | |
| DOK_TYP | |
| STATUS | |
| ID_SESJI | |
| ID_KH | |
| NR_ZEW |
MAT_DOKSBIL
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| DATA_DOK | |
| NR_DOK | |
| ID_MAG | |
| DOK_TYP | |
| ID_BILANSU | |
| STATUS | |
| ID_SESJI | |
| ID_KH | |
| NR_ZEW |
MAT_DOKS_OLD
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| DATA_DOK | |
| NR_DOK | |
| STATUS | |
| ID_SESJI | |
| ID_KH | |
| NR_ZEW |
MAT_GRMAT
Grupy materiałów.
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| ID_GR | |
| OPIS | |
| K_WN_P | |
| K_WN_R | |
| K_MA_P | |
| K_MA_R | |
| DZIAL | |
| ROZDZIAL | |
| PARAGRAF | |
| POZYCJA | |
| BP | |
| ZADANIE | |
| ZRODLO_P | |
| ZRODLO_R |
MAT_JM
Słownik jednostek miar.
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| JM | |
| OPIS |
MAT_KH
Słownik kontrahentów.
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| ID_KH | |
| NAZWA | |
| NAZWA_KROTKA | |
| KOD | |
| POCZTA | |
| MIEJSCOWOSC | |
| ULICA | |
| NR_DOMU | |
| NR_LOKALU | |
| TELEFON | |
| FAX | |
| NIP | |
| BANK | |
| KONTO_BANK | |
| OPERATOR |
MAT_KONFIG
Konfiguracja programu.
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| PARAMETR | |
| WARTOSC |
MAT_MAG
Słownik magazynów.
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| ID_MAG | |
| NAZWA | |
| K_WN_P | |
| K_MA_P | |
| K_WN_R | |
| K_MA_R | |
| DZIAL | |
| ROZDZ | |
| PARAGRAF | |
| POZYCJA | |
| BP | |
| SUM_P | |
| SUM_R | |
| KH_P | |
| KH_R | |
| EWID | |
| ZRODLO_P | |
| ZRODLO_R | |
| ZADANIE |
MAT_MATER
Obroty.
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| ID_MAG | |
| ID_MAT | |
| NUMER | |
| DATA_KSIEG | |
| DATA_DOK | |
| NR_DOK | |
| DOK_TYP | |
| ILOSC | |
| CENA | |
| WARTOSC | |
| ID_SESJI | |
| STATUS | |
| ILOSC_R | |
| ID_P | |
| DATA_SYS | |
| ID_BILANSU | |
| ID_ZAD |
MAT_MATERARCH
Dane archiwalne MAT_MATER.
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| ID_MAG | |
| ID_MAT | |
| NUMER | |
| DATA_KSIEG | |
| DATA_DOK | |
| NR_DOK | |
| DOK_TYP | |
| ILOSC | |
| CENA | |
| WARTOSC | |
| ID_SESJI | |
| STATUS | |
| ILOSC_R | |
| ID_P | |
| DATA_SYS | |
| ID_ZAD |
MAT_MATERBIL
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| ID_MAT | |
| ID_MAG | |
| NUMER | |
| ID_BILANSU | |
| DATA_KSIEG | |
| ILOSC | |
| CENA | |
| WARTOSC | |
| ID_SESJI | |
| ILOSC_R | |
| ID_P | |
| STATUS | |
| DATA_SYS | |
| DATA_DOK | |
| NR_DOK | |
| DOK_TYP | |
| ID_ZAD |
MAT_SLOMAT
Słownik materiałów.
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| ID_MAT | |
| NAZWA | |
| NAZWAD | |
| JM | |
| CW | |
| PKWIU | |
| ID_GR | |
| STATUS | |
| ID_MAG |
MAT_SLOZAD
Słownik zadań.
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| ID_ZAD | |
| NAZWA |
OP_GRFUN
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| KOD_GRUPY | (klucz główny) |
| KOD_FUNSYS | (klucz główny) |
| KOD_SYSTEMU | (klucz główny) |
OP_GRUPY
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| KOD_GRUPY | (klucz główny) |
| NAZWA | |
| OPIS |
OP_OPER
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| KOD_OPER | (klucz główny) |
| NAZWA | |
| OPIS | |
| NAZWA_ZEWN | |
| STATUS | |
| DATA_ZMH | |
| KOD_SKROCONY | |
| KOD_WYDZIALU | |
| HASLO | |
| SID |
OP_OPERGRUP
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| KOD_OPER | (klucz główny) |
| KOD_GRUPY | (klucz główny) |
OP_OPFUN
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| KOD_OPER | (klucz główny) |
| KOD_FUNSYS | (klucz główny) |
| KOD_SYSTEMU | (klucz główny) |
OP_SLFUN
| Nazwa pola | Opis |
|---|---|
| KOD_SYSTEMU | (klucz główny) |
| OPIS | |
| KOD_FUNSYS | (klucz główny) |