KSZOB makrodefinicje: Różnice pomiędzy wersjami
mNie podano opisu zmian |
|||
| Linia 934: | Linia 934: | ||
| @Sygnatura() | | @Sygnatura() | ||
| Numer upomnienia dla wydruków adresowych (potwierdzenie odbioru) | | Numer upomnienia dla wydruków adresowych (potwierdzenie odbioru) | ||
|- | |||
| @KW() | |||
| Numer | |||
|} | |} | ||