Podatki makrodefinicje: Różnice pomiędzy wersjami
GZabielski (dyskusja | edycje) m →Decyzji zwrotu podatku akcyzowego: znak małpy @ |
|||
| Linia 1065: | Linia 1065: | ||
| @ZP_PROCENT_POMOCY() | | @ZP_PROCENT_POMOCY() | ||
| procent pomocy | | procent pomocy | ||
|- | |||
| @ZP_AT() | |||
| znak małpy @ | |||
|} | |} | ||