Woda makrodefinicje: Różnice pomiędzy wersjami
Utworzono nową stronę "Category:Woda Category:Makrodefinicje Category:TypB" |
Makra wyciągnięte z opisu zmian oraz wzorów umów z aktualizacji - może są jeszcze jakieś marka których można użyć? |
||
| Linia 2: | Linia 2: | ||
[[Category:Makrodefinicje]] | [[Category:Makrodefinicje]] | ||
[[Category:TypB]] | [[Category:TypB]] | ||
== Moduł umów == | |||
{| class="wikitable sortable" | |||
|- | |||
! MAKRO !! Opis | |||
|- | |||
| @TEL() || telefon odbiorcy | |||
|- | |||
| @EML() || email odbiorcy | |||
|- | |||
| @W_STD01B() || data spisu dla wodomierza nr 1 (bez spacji na końcu) | |||
|- | |||
| @W_STM01B() || stan w m3 dla wodomierza nr 1 (bez spacji na końcu) | |||
|- | |||
| @W_STD02B() || data spisu dla wodomierza nr 2 (bez spacji na końcu) | |||
|- | |||
| @W_STM02B() || stan w m3 dla wodomierza nr 2 (bez spacji na końcu) | |||
|- | |||
| @W_STD03B() || data spisu dla wodomierza nr 3 (bez spacji na końcu) | |||
|- | |||
| @W_STM03B() || stan w m3 dla wodomierza nr 3 (bez spacji na końcu) | |||
|- | |||
| @AN() || adres nieruchomości | |||
|- | |||
| @RD() || rodzaj dokumentu tożsamości | |||
|- | |||
| @ND() || numer dok tożsamości | |||
|- | |||
| @W_RODZ01() || rodzaj wodomierza nr 1 | |||
|- | |||
| @NK() || numer karty odbiorcy | |||
|- | |||
| @NA() || Nazwisko (nazwa firmy) odbiorcy | |||
|- | |||
| @AD() || adres odbiorcy | |||
|- | |||
| @FM() || adres: kod i poczta | |||
|- | |||
| @FU() || adres: ulica, dom, lokal | |||
|- | |||
| @NIP() || nip odbiorcy | |||
|- | |||
| @UN() || numer umowy | |||
|- | |||
| @UDU() || Data zawarcia umowy | |||
|- | |||
| @PES() || PESEL | |||
|- | |||
| @UAP() || Miejscowość / adres przyłącza? | |||
|- | |||
| @DA() || Aktualna data? | |||
|- | |||
| @UDZ() || Numer ewidencyjny działki? | |||
|- | |||
| @UOB() || Obręb / miejscowość? | |||
|- | |||
| @UAKT() || Akt notarialny | |||
|- | |||
| @UDA() || Data aktu notarialnego | |||
|- | |||
|} | |||