Rejestr VAT makrodefinicje: Różnice pomiędzy wersjami
Nie podano opisu zmian |
m Dodano makro @RBD() dodane w programie w wersji 2021.1.0.130.419 |
||
| Linia 308: | Linia 308: | ||
| Numer rachunku bankowego | | Numer rachunku bankowego | ||
| @RB() | | @RB() | ||
|- | |||
|- | |||
| RBD | |||
| Numer rachunku bankowego z podziałem na grupy cyfr rozdzielone spacją: 2 cyfry liczby kontrolnej i 6 grup po cztery cyfr | |||
| @RBD() | |||
|- | |- | ||
| RD | | RD | ||