Płace makrodefinicje: Różnice pomiędzy wersjami
Nie podano opisu zmian |
|||
| Linia 392: | Linia 392: | ||
|} | |} | ||
Dodatkowo, dostępne są makrodefinicje ''@DW_BO(...)'', ''@DW_ST(...)'' i ''@INTXT(...)'', ze wszystkimi poprawnymi parametrami, wykorzystywane przy standardowych wzorcach wydruku. | Dodatkowo, dostępne są makrodefinicje ''@DW_BO(...)'', ''@DW_ST(...)'' i ''@INTXT(...)'', ze wszystkimi poprawnymi parametrami, wykorzystywane przy standardowych wzorcach wydruku. | ||
==Kalkulator średnich wynagrodzeń== | |||
{| class="wikitable" | |||
! style="font-weight: bold;" | Nazwa | |||
! style="font-weight: bold;" | Opis | |||
! style="font-weight: bold;" | Uwagi | |||
|- | |||
| @KSR(P_BRT) | |||
| Brutto - podstawa | |||
| rowspan="16" | Dodanie dodatkowego parametru SLOW, np, @KSR(P_BRT, SLOW) spowoduje wydrukowanie kwoty słownie | |||
|- | |||
| @KSR(S_BRT) | |||
| Brutto - średnia | |||
|- | |||
| @KSR(P_KUZ) | |||
| Koszty uzyskania - podstawa | |||
|- | |||
| @KSR(S_KUZ) | |||
| Koszty uzyskania - średnia | |||
|- | |||
| @KSR(P_ZUS) | |||
| ZUS - podstawa | |||
|- | |||
| @KSR(S_ZUS) | |||
| ZUS - średnia | |||
|- | |||
| @KSR(P_DCH) | |||
| Dochód - podstawa | |||
|- | |||
| @KSR(S_DCH) | |||
| Dochód - średnia | |||
|- | |||
| @KSR(P_KCH) | |||
| Ub. Zdrowotne - podstawa | |||
|- | |||
| @KSR(S_KCH) | |||
| Ub. Zdrowotne - średnia | |||
|- | |||
| @KSR(P_POD) | |||
| Zaliczka podatku - podstawa | |||
|- | |||
| @KSR(S_POD) | |||
| Zaliczka podatku - średnia | |||
|- | |||
| @KSR(P_DZP) | |||
| Dochód-zdrowotne-podatek - podstawa | |||
|- | |||
| @KSR(S_DZP) | |||
| Dochód-zdrowotne-podatek - średnia | |||
|- | |||
| @KSR(P_WYP) | |||
| Do wypłaty - podstawa | |||
|- | |||
| @KSR(S_WYP) | |||
| Do wypłaty - średnia | |||
|- | |||
| @KSR(OKRES) | |||
| okres, za jaki obliczone zostały średnie | |||
| | |||
|- | |||
| @KSR(OKRMIES) | |||
| liczba miesięcy za które obliczone zostały średnie | |||
| | |||
|- | |||
| @KSR(WYBRANE) | |||
| Wybrane elementy (lista) – drukowane są wartości, które zostały zaznaczone na ekranie (niewielkie kratki obok pól liczbowych) | |||
| | |||
|- | |||
| @KSR(TABELA) | |||
| Tabela (do zaświadczenia do dodatków mieszkaniowych). | |||
| | |||
|} | |||
[[Category:Kadry i Płace]] | [[Category:Kadry i Płace]] | ||
[[Category:Makrodefinicje]] | [[Category:Makrodefinicje]] | ||