Podatki makrodefinicje: Różnice pomiędzy wersjami
| Linia 103: | Linia 103: | ||
| @NR_EGIB_LINIA() | | @NR_EGIB_LINIA() | ||
| Numery EGiB w postaci ciągu tekstu po przecinku | | Numery EGiB w postaci ciągu tekstu po przecinku | ||
|- | |||
| @NR_EGIB_OBR_DZ_ADR() | |||
| Lista numerów obrębów i działek pogrupowanych w ramach obrębów | |||
|- | |||
| @NR_EGIB_OBR_DZ_ADR(sum) | |||
| Lista numerów obrębów i działek szczegółowo bez grupowania | |||
|- | |- | ||
| | | | ||
| Linia 186: | Linia 192: | ||
|- | |- | ||
| @Kw_przypis_odpis() | | @Kw_przypis_odpis() | ||
| Kwota przypisu lub odpisu | | Kwota przypisu lub odpisu wynikająca z decyzji | ||
|- | |- | ||
| @Kw_pod_do_zap() | | @Kw_pod_do_zap() | ||