Podatki makrodefinicje: Różnice pomiędzy wersjami
Nie podano opisu zmian |
|||
| Linia 856: | Linia 856: | ||
| @NR_KOL() | | @NR_KOL() | ||
| Numery kolejne pozycji (każde wywołanie zwiększa numer) | | Numery kolejne pozycji (każde wywołanie zwiększa numer) | ||
|- | |||
| @WRT_NIER_BUD() | |||
| Pokazuje wartość budowli na koncie wymiarowm | |||
|} | |} | ||