Podatki makrodefinicje: Różnice pomiędzy wersjami
Nie podano opisu zmian |
|||
| Linia 280: | Linia 280: | ||
| @Tabela_LZP() | | @Tabela_LZP() | ||
| Tabela podsumowania łącznego zobowiązania | | Tabela podsumowania łącznego zobowiązania | ||
|- | |||
| @Tabela_LZL() | |||
| Tabela podsumowania łącznego zobowiązania dla podatku leśnego | |||
|- | |- | ||
| | | | ||
| Linia 301: | Linia 304: | ||
| @Tabela_LZP_RTF() | | @Tabela_LZP_RTF() | ||
| Tabela podsumowania łącznego zobowiązania w wersji dla wzorców RTF | | Tabela podsumowania łącznego zobowiązania w wersji dla wzorców RTF | ||
|- | |||
| @Tabela_LZL_RTF() | |||
| Tabela podsumowania łącznego zobowiązania dla podatku leśnego w wersji dla wzorców RTF | |||
|- | |- | ||
| | | | ||